Шмоточницаца• 16 июля в 08:51
Обережно - на форумі багато руських
Пишуть під анонімами провокаційні коментарі. Дуже багато відкрито написало в темі про «малі народи рф» навіть не намагаючись маскуватись, бо їх зачепило за живе.
В інших темах пишуть більш «завуальовано», типу «моя родичка плакала, бо думала, що скінчиться війна через Трампа, а вона тільки почала жити за кордоном», або «молоді політики України переймають досвід Єльцина - як подавляти повстання» (щоб це не означало, їм, схоже, це зрозуміло).
Їх багато, я нарахувала мінімум 10 в одній темі. Лайкають та пишуть майже одночасно. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок - ці вкиди подаються від імені українців, але це не українці. Їх доволі легко впізнати.
Є підозра, що вони тут не перший день/тиждень так розважаються і розхитують нерви українцям, або маскуються під українців і намагаються подавати щось, як «думка середньостатистичного українця».
Бяки-козяки• 16 июля в 09:29
Ответ дляБутербродница
Вы уже воюете на передовой, правильно Вас понимаю?
Заїжджена фраза, думайте щось інше...не цікаво вже
Бутербродница• 16 июля в 09:30
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я розумію, що Ви виїхали і у Вас все добре. А багато хто тут лишився і незадоволені політикою, яку проводить держава.
Це гріх таке писати! Зараз прийде Маня і зеленоботи з нею, скажуть, що Ви з мертвечуковських брехунів. І що в Україні всі моляться на зеленого прєдводітєля і плачуть від радості, що він у нас є. І що всі мріють самі воювати на передовій ц хочуть, щоб їх діти також воювалии
Бяки-козяки• 16 июля в 09:30
Ответ дляБутербродница
И я так думаю
Ну і йдіть обнімайтеся з ка₴апами...чи ви їх чекаєте?
MacOS-ница• 16 июля в 09:31
Лозунги, кричалки, вышиванки, мова vs язык. Есть чем заняться на форуме.
А шо там наподписывали про копалины, перестановки кроватей в правительстве, супер дипломаты-воины чилить едут на честно освоенные, то такое.
Главное, что этот ужас без конца продолжается и хз как с этим жить
Бутербродница• 16 июля в 09:32
Ответ дляБяки-козяки
Заїзджена, але дуже справедливо описує цих 3,14здоздвонів, які готові воювати до останнього українця чужими руками
Бяки-козяки• 16 июля в 09:33
Ответ дляБутербродница
Хто ж у вас воєє...ніхто правильно?
Завжди мало• 16 июля в 09:34
Ответ дляЗапасная спина
Я думаю, що це не росіяни, просто люди, які прозріапють. Я свого часу прозріла 10жовтня 2022 року, коли свіило вимкнули, я така ’ Блін, я пас, я не хочу більше воювать’ А до цього з кумою і кращим другом ррзсварилася, бо подумала шо то в них проросійські погляди, а вони просто хоиіли, щоб їх не трогали цією війною.
А де ви воювали ?
Бутербродница• 16 июля в 09:34
Ответ дляБяки-козяки
Хто ж у вас воєє...ніхто правильно?
Це Ви так думаєте
Antoninaya1• 16 июля в 09:34
Ответ дляДюагональ
Шансы стать тюрьмой есть у любой страны. Когда к власти приходит маньяк, это страшно
Щось я заплуталась. Ви ж про теперішній час? А про яку країну?
Кружите меня,кружите• 16 июля в 09:34
Ответ дляБутербродница
Я поддерживаю Вас! Тоже не хочу, чтоб меня трогали с этой дрлбанной войной
++++10000%%%% мне уже всё пофиг, с новостей смешно, Украина это шоу 95 в главной роли потужный недомерок
Одні думки• 16 июля в 09:35
Ответ дляКалькулятор
Насправді будь-який коментар із думкою, яка не вписується у світогляд автора
Це не світогляд.Це відсутність критичного мислення.
#Пойду_кгадалке• 16 июля в 09:35
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ні, в мене не все добре, тому що в 45 років мені довелося знову вчити нову мову з 0 і вчити мою професію на цій мові. А ще в мене в Україні рідні, і я стикнулася з тим, як важко оформити документи на відшкодування житла стикнулася з нашою судовою системою,коли тебе не ставлять до відома і без тебе виносять рішення, а потім суддя питає--а як вона дізналась про рішення, вона не повинна була. Україна для мене-це місто моєї сили,я ніколи не планувала еміграцію і мені болить за ту владу, війну і горе що зараз в Україні. І ніхто не має нікого засуджувати, тому що виїхати або залишитись, то був вибір кожної людини.
Бутербродница• 16 июля в 09:35
Ответ дляОдні думки
Я б сказала, що це взагалі відсутність мислення. Башка пуста, як пляшка з випитого шампанського
Бяки-козяки• 16 июля в 09:36
Ответ дляКружите меня,кружите
200 рублєй ваші
Лукава_Кiшка• 16 июля в 09:36
Ответ дляЛюбви вам!
Автор, а вот те, которые пишут, что не довольны насильственной бусификацией, закрытыми границами и беспределом в стране, это тоже русские пишут?
Позавчора одна сестра шукала брата. Репетувала, що забрали голого, їсти не дають, за сметаною так вийшов і т.д.
Вона троляка, як виявилося.
Antoninaya1• 16 июля в 09:36
Ответ дляПасхальний тролік
Так, помітила .
Сруть в кожній темі . Життя цього форуму вмирає , багато знайомих перестали заходити на порадницю, бо адміни не фільтрують . А таке враження що заохочують !
Знайомі просто ніки змінили. Й риторику можливо теж.
А без ср@ів форум загнеться ще скоріше. Не дарма ж тут анонімів ввели.
Бодіпозітівна• 16 июля в 09:38
Ответ дляБезникаяЯ
Россиян, вы имеете ввиду?
Так они всегда тут были
За новим українським правописом, це слово пишеться виключно з маленької літери навіть якщо воно вживається на початку речення.
Запасная спина• 16 июля в 09:38
Ответ дляБяки-козяки
Хто ж у вас воєє...ніхто правильно?
Так примушкють же! Якби вовали тільки за бажанням, то і тем би таких не було, бо були б тільки патріоти(/однодумціі ті, яким байдуже ( по суті як і було 14-22рр)
Завжди мало• 16 июля в 09:38
Ответ дляЗапасная спина
Хто ж вас змушує ?
Бяки-козяки• 16 июля в 09:39
Ответ дляЗапасная спина
Так хто мішає за бажанням?
Кружите меня,кружите• 16 июля в 09:39
Ответ дляБяки-козяки
200 рублєй ваші
Вы мне сбросите? Откройтесь, я вам в личку напишу номер.
Проня_Прокоповна• 16 июля в 09:40
Ответ для#Пойду_кгадалке
А тих, хто має думку відмінну від автора засуджувати можна?
Бяки-козяки• 16 июля в 09:40
Ответ дляКружите меня,кружите
Віж мене х.р тобі, манько
Бутербродница• 16 июля в 09:41
Ответ дляБяки-козяки
Ви явно хвора
Бяки-козяки• 16 июля в 09:41
Ответ дляWill_Be...
Он самый(((
Співчуваю. Ми цю ніч відпочивали(((( так інших бомбили. Тримайтеся...Кончені ка₴апи і їх маньки на цьому форумі