Шмоточницаца• 16 июля 2025
Обережно - на форумі багато руських
Пишуть під анонімами провокаційні коментарі. Дуже багато відкрито написало в темі про «малі народи рф» навіть не намагаючись маскуватись, бо їх зачепило за живе.
В інших темах пишуть більш «завуальовано», типу «моя родичка плакала, бо думала, що скінчиться війна через Трампа, а вона тільки почала жити за кордоном», або «молоді політики України переймають досвід Єльцина - як подавляти повстання» (щоб це не означало, їм, схоже, це зрозуміло).
Їх багато, я нарахувала мінімум 10 в одній темі. Лайкають та пишуть майже одночасно. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок - ці вкиди подаються від імені українців, але це не українці. Їх доволі легко впізнати.
Є підозра, що вони тут не перший день/тиждень так розважаються і розхитують нерви українцям, або маскуються під українців і намагаються подавати щось, як «думка середньостатистичного українця».
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Насправді - ні. Сидіння без світла - це менша біда в порівнянні з руйнуванням, каліцтвом, смертю.
Та звісно, але не згодна навіть без світла сидіть, не зочу взагалі ніякого дискомфорту. Як казав зе колись ’ Без нас’
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Важких не аажкиз, але люди не повинна жити в таких умовах, а нас змушують. Це знущання, тортури, свохми ж.
Вам зі зверненням до кацапів
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
Не кажіть про себе вголос. Подивіться самі у
То це ж ваше ІПСО...
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
’вас’
Ви не розумієте значення цієї частини мови?
В мене є сім´я і це теж люди
ФсеСама• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
Игнорировать? А бить не хотите? Это последние рекомендации
Ну бить это не официальная позиция. А официальная вот «Ви можете відмовитися і маєте повне право, і сказати, що я не розумію тієї мови, на яку ти відповідаєш мені на уроці, або спілкуєшся зі мною на перерві», — пояснила Лещик (омбудсмен). Педогогика на высшем уровне. А потом удивляются, что дети выберут иностранные школы или вузы
Бутербродница• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Вам зі зверненням до кацапів
До говнапів. Як вже задрали ці маньки зі своїм зелено-щасливим вигаданим життям
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
Ну своїх ви можете як завгодно вєлічать
Will_Be...• 16 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Что же до сих пор не отдаёте долг?Хотя бы уже без процентов.
Больше ляма русских трупов - не отдача? Куча загашенных руснявых командиров - не отдача? Уничтожение Черноморского флота, как такового - не отдача? Захват территорий рф (курская обл, белгородская - наши туда катаются, как к себе домой)? Воздушная тревога в Москве и Подмосковье? А, и ’вишенка’ - вторая армия мира, за 3.5 года не вышла, даже, на границы Донецкой и Луганской областей, просрала захваченный Херсон!
Одні думки• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
Он и деятельность тцк приветствовал.Сказал,что с ухилянтами так и треба.Его сынулька 28 лет отроду срочно воспылал любовью к знаниям и поступил в аспирантуру в начале войны.
Бутербродница• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ну своїх ви можете як завгодно вєлічать
А на зеленого боневиіка і все, що маємо зараз завдяки їм, молитися? Правильно?)))
Проня_Прокоповна• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Ех, щаслива Ви людина, якщо відсутність світла - це Ваш єдиний дискомфорт у війні.
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
Якийсь у вас перекладач не правильний, нічого не зрозуміло
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Вам зі зверненням до кацапів
Не вони закрили нам кордони, не вони ловлять чоловіків на вулицях.
Бутербродница• 16 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Да. Еще тот звиздюк. И Свириденко, будущей зеленый премьер, свого братка тоже до войны выезла. Хороший пример. Вдохновляющий
Ну это ж не считается, что под юбкой спрятала? Так? 😁😂
Лукава_Кiшка• 16 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Яку допомогу Ви їй запропонували? Можете визволити її брата з ТЦК? Чи знайти хорошу посаду?
Що значить, звільнити? Що значить, знайти йому посаду?
Вона репетувала, що не знає місце перебування його і хоче одного, щоб начебто брат зателефонував.
Але вона так і продовжувала далі тролити в темі, підкидаючи ще історій
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Вам хтось закрив щось, чи ви про свого мужика під юбкою?
Бутербродница• 16 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Сказки венского окна они такие. Только какая цена их постановки?) сколько жизней в расход пошло?
Проня_Прокоповна• 16 июля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А чим конкретно Ви хотіли їй допомогти?
ФсеСама• 16 июля 2025
Ответ дляНаверняка
поясните, откуда в Украине дети исключительно русскоязычные?
мы тут все - билингвы с рождения, какого бы года рождения не были. А знание только одного языка при нахождении в языковой среде двух - лень и тупость.
и в Германии, Нидерландах, Норвегии с вами по-русски или по-украински учитель общается, так почему наши украинские учителя должны нарушать законодательство своего государства?
У нас среди учителей сколько % владеют нормальным украинским языком ? А не диалектом типа « запьятая и т д». И не кого не удивляет, почему словацький (польський ,немецкий) учитель способен научить наших детей языку, а наши нет? У меня претензии как раз к учителям , почему дети не знают украинский язык?
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
У вас що українською, що російською нічого не зрозуміло. Вам же не розказують про ваші втрати з телевізора..то ви і не знаєте
Одні думки• 16 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Класс.Результат где?.И ещё.Вот две новости,первая про руснявого командира ночью,вторая про украинского комбрига днём
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Маю ще голову на плечах, щоб мінімізувати наслідки війни. Єдинев чому проразувалася, тов щакритих кордонах, не могла подумати на своїх таке, чомусь думала, що намагимуться спасти всіх, а вони підставляли людей на смерть, щоб кричати на весь світ про жертви.
Бутербродница• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Счастливый Вы человек. Хорошо ж, наверное, жить в мире иллюзий
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
В мене є сім´я і це теж люди
А в тих що воюють ,сімей немає ?
Чи вони не люди ?
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Про свого чоловіка і я хочу жити з ним, я хочу щоб в мої діти росли з батьком, а не грав в чужі ігри.
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляФсеСама
Вибирають іноземні вузи і спілкуються іноземною мовою.
Так ?
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
І методичці - рожеві окуляри,а не світ ілюзій, нарушаєте
Царевна_несушка• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Тут їх завжди кишить...особливо в нічних темах і в вихідні дні, коли адміни меньше банять. І не тільки в коментарях, теми відповідні створюються на ура
Ще і спецом нагнітають в провокативних темах. Не можна вже виказати думку, кучею налітають.
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
А через кого закрили кордони ?
Не через прихід кацапії ?