ЧорноброваЯ• 16 июля 2025

Чоловіка дратує що я роблю контент в інсті, виставляю фото своїх робіт

Є бізнес сторінка
Я викладаю відео та фото робіт тортиків
І ось його бісить це
Каже
Виходт з матриці
Скільки можна викладати ці торти по 10 кругу, вже всім надоїла

Так, в мене лише 300 підписникіі.. і вони не збільшуються(( я думаю якби він бачив плоди моєї діяльності то не казав би так
ЗдохниПуйло• 16 июля 2025
Так ви одні й ті самі торти по 10 кругу викладаєте?
Майданщица• 16 июля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Продукти закуповує чоловік. Автор чистими кладе в кишеню 10000
Цілком можливо... А ще чоловік оплачує житло, комунальні, за його рахунок автор купує техніку... І по факуту вона зі своїми пляцками в жосткому мінусі, чоловік це розуміє, а вона думає що то заздрість до такого крутого успіху
сладкий_ноябрь• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
Ну щоб на тортах заробити чистими 10000, то потрібно мати цех по виробництву, а не робити їх вдома на кухні.
Виправлялочка• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
В мене постійно тел в руках

Багато дзвінків, люди замовляють
Я не встигаю відпочивати від телефона

А він обезцінює мою працю
Але коли є замовлення то радіє

Але бляха, щоб вони були то треба щось робити
Вашего мужа можно понять. С людьми, у которых 24 часа в сутки телефон в руках невозможно общаться. Вечно отвлекаются, вечно в космосе. Нормально, если это в рабочее время, допустим до 19:00, ну а потом время для семьи. Распределите время так, чтобы уделять близким без телефона.
Хачапууури• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
Если вы уже столько зарабатываете, можно в рекламу в инсте вложиться. Муж вам не муж. Его зависть душит, по-этому себя так ведет. Но вы уже финансово независимы от него. Это очень хорошо. Тут дело времени, когда ваши глаза откроются
бЭйбА• 16 июля 2025
Однозначно, когда блог раскрутите и начнете хорошо зарабатывсть - перестанет так говорить
Лиса Патрикевна• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
А муж ваш сколько зарабатывает?
Я думаю что он просто вам завидует.
У вас дети есть? Если ещё нет, то бегите от этого нарцисса куда подальше, иначе он вас вгонит в комплексы и вам не будет ни жизни ни развития.
Лиса Патрикевна• 16 июля 2025
Ответ длябЭйбА
Не перестанет. Это такой тип мужчин склонный к абьюзу - хочет женщину унизить и заставить ему в ножки кланяться, и чтобы женщина ничего не могла без него (в т.ч.чтобы не могла заработать сумму достаточную для жизни), чтобы далее её полностью подчинить.
Вумна, аж страшно• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
Тогда какая разница сколько подписчиков? Вы для этих 300 каждый день делаете 5 тортов по 2000 грн?)или один стоит 10000?)
Заставляличка• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
Він недалекий, можете так йому й передати. Гроші нелегко заробляти, і ви це робите неофіційно, з вулиці до вас не зайти, і купити, тому нехай подумає, як ці замовлення збирати, як в телефоні не будете сидіти. Запропонуйте йому зайнятися вашою рекламою, і просуванням так, як він це бачить, можливе знає щось ефективне?
Латвийские_Номера• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Мій чоловік зараз лише знущається з мене
А чем муж занят. Его доход ? Может Это просто зависть и боится вашей самостоятельности и не зависимости, пытается осознанно или неосознанно подрезать вам крылья , чтобы легче было контролировать ?
автор ЧорноброваЯ • 16 июля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
70000 дохід йооо