ЧорноброваЯ• 16 июля 2025

Чоловіка дратує що я роблю контент в інсті, виставляю фото своїх робіт

Є бізнес сторінка
Я викладаю відео та фото робіт тортиків
І ось його бісить це
Каже
Виходт з матриці
Скільки можна викладати ці торти по 10 кругу, вже всім надоїла

Так, в мене лише 300 підписникіі.. і вони не збільшуються(( я думаю якби він бачив плоди моєї діяльності то не казав би так
Бронетапці• 16 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Самое удивительное в вашем пиздеже то, что это звиздежь от первого до последнего слова. Я даже сомневаюсь, что у вас муж есть.
И торты
Я такая - жду трамвая• 16 июля 2025
Я б не купила у вас, якщо цілий день з телефоном і так брешете
Муууумие• 16 июля 2025
Автор я вам підкажу , на 10 т замовлення рідко але наприклад банкет , тематична вечірка на день народження тощо , тобто -торт, панкейки стилізовані , цукерки і т д , замовлення на корпоратив і подарунки жінкам , тематичні , на подарунки ☺️
Муууумие• 16 июля 2025
День на кухні -ніч у телефоеі того чоловік і біситься
Бронетапці• 16 июля 2025
Автор уже другую тему склепала
Про уборку дома
Зяблик протестант• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Вони приходять до мене з олх всі
Капец, вы либо придумываете, либо народ у нас вообще капец какой беспечный, на олх торты заказывать! и ни страшно ж за свое здоровье, так еще ж небось и детям большая часть тех тортов попадает, вот и ходи после этого на ДР!
БезникаЯ• 16 июля 2025
Ответ дляФоточки нема
а йому яке діло?
Як яке? Хрен я тебе, баба, позволю копейку заработать
Сапай вазони• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
В мене постійно тел в руках

Багато дзвінків, люди замовляють
Я не встигаю відпочивати від телефона

А він обезцінює мою працю
Але коли є замовлення то радіє

Але бляха, щоб вони були то треба щось робити
Автор, делайте красивые фото и хэштеги обязательно, позже подключаете рекламу, обязательно все сработает, удачи
БезникаЯ• 16 июля 2025
Ответ дляпалка-копалка
Скільки чоловік заробляє? Хоч один тортик зможе у Вас замовити?
Скоріше всього - мініма, в таких життєва ціль - не дать жінці заробити копійку
БезникаЯ• 16 июля 2025
Ответ дляБронетапці
Я тоже знаю такую семью
Жена начала заниматься ( она по образованию кондитер ),хорошо раскрутилась . Муж теперь с ней работает ,развозит заказы ,делает закупки
Умньій мужик, к сожалению, не все такие
БезникаЯ• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Мій чоловік зараз лише знущається з мене
То від заздрощів
БезникаЯ• 16 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Что муж есть -100%, есть такие козльі, что садятся на шею успешной женщине и потом еще клюють ее
ЖаннаНеАгузарова• 16 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Вот не надо завидовать! Человек телефон из рук не выпускает, успевает и ответить заказчикам, и фото сделать, фото выложить, испечь и украсить шедевры кулинарии на 10000 в день
Да ещё ж и жена и мать заботливая.
И здесь зависать
МадамОхмури• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Вони приходять до мене з олх всі
Дайте ссылку, подпишусь на вас.
БезникаЯ• 16 июля 2025
У мене питання до автора. Що Вас тримає біля чоловіка, який зневажає Вас і Вашу працю?Не думаю, що він заробляє так багато, чи житло його?
З родзинкою• 16 июля 2025
Ответ дляБронетапці
В день 10.000 грн на тортах ?
У вас цех ?
автор не знает что такое доход и прибыль
З родзинкою• 16 июля 2025
муж интроверт?
ТаПрямТам• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
В мене постійно тел в руках

Багато дзвінків, люди замовляють
Я не встигаю відпочивати від телефона

А він обезцінює мою працю
Але коли є замовлення то радіє

А коли ви на 10 000 тортів встигаєте зробити якщо постійно із телефоном?))
Краще історію продумувати потрібно, краще...
Дадосвидания• 16 июля 2025
Ответ дляБронетапці
Вы ж так и не ответили
Как с 300 подписчиками вы зарабатываете по 10 тыс грн в день ?
Может не тортами вы занимаетесь? Тогда и понятно чего муж бесится
эти 300 спартанцев - это список форбс. каждый день эти люди по кругу заказывают тортики. там каждый день праздник поэтому вот так.
Svitlo_• 16 июля 2025
Ответ дляБронетапці
Вы ж так и не ответили
І ще й 10 тис заробляються не випускаючи телефон з рук.
Рогнеда Карповна• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
Простите, а вы разницу между выручкой и заработанным знаете?)))
Печенюшка• 16 июля 2025
Оплатіть рекламу
БоВжеВільна• 16 июля 2025
Ответ дляБронетапці
В день 10.000 грн на тортах ?
У вас цех ?
Здається, я знаю розшифровку цієї заяви. Декодую: автору платять 10к грн, 7-8 з котрих вона витрачає на інгредієнти/інструменти 👌
Сиреневая цапля• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
В мене постійно тел в руках

Багато дзвінків, люди замовляють
Я не встигаю відпочивати від телефона

А він обезцінює мою працю
Але коли є замовлення то радіє

То есть всего 300 подписчиков и от заказчиков нет отбоя))
Trye• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Так і не малі гроші
В день по 10000 грн може бути
Можно пример Ваших работ?
автор ЧорноброваЯ • 16 июля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Тому що вони не з інсти приходять ті замовлення
БоВжеВільна• 16 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Хоч хтось правильно інтерпретував повідомлення автора
Галя із Дарниці• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Я на олх виставила обяву
Вони всі звідти
ФОП?
Галя із Дарниці• 16 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Продукти закуповує чоловік. Автор чистими кладе в кишеню 10000
Сиджу тихенько• 16 июля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Це мабудь в нього заздрість, що ви змогли реалізуватись