Життє Бентежне• 16 июля 2025

Алергія від окулярів?

Нещодавно стала носити окуляри для читання ( вже треба перші окуляри зза вікових змін). І помітила зо на вечір страшно чешуться брови та ділянка носа де окуляри такими штучками спираються (не знаю як називаються) такі як прозорі м´які подушечки.. тобто не власне очі, а саме от там де окуляри торкаються шкіри...
Навіть не знаю що робити... Без окулярів не можу . Може треба звикнути?
Щедрик• 16 июля 2025
Це металева оправа? Може неякісна. Алергія на метал.
Замінить на пластмасову. Мені взагалі вони зручніше ніж металеві. Або контактні лінзи.
Зараз спекотно, може обличчя пітніє.
Я зараз в окулярах працюю вдома цілий день, немає взагалі такого. Окулярами користуюся багато років.
автор Життє Бентежне • 16 июля 2025
Да металева , точно!!!