Фляшка на трьох• Изменено 16 июля 2025

Дитина у таборі.

Дочка (12р) вперше у таборі. Поселили разом з вдома подружками, які обрали її обʼєктом знущань.
Чіпляються до неї, критикують, насміхаються з одягу, зачіски, фігури…
Заграють до старших хлопців, а потім на мою звалюють, що то вона їх запросила в кімнату.
Погрожують влаштувати їй помсту, бо їх двоє і повірять їм.
Моя дзвонить у сльозах, благає забрати. Бо не може там перебувати. На емоціях погрожує вистрибнути з вікна!
Вожатий провів бесіду, але стало ще гірше:(
Дайте пораду.
Неваляшкина• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Як на мене, тут більшість жінок- істерички. Які діють на емоціях і дозволяють своїм дітям маніпулювати їми.
Біжіть- біжіть. А потім кожного разу, як ця дитина не отримає те, що хоче, буде вас шантажувати і кидатись з погрозами до вікна.
Я знаю свою , це емоції, які минуть.
Я її люблю, але вона не пуп Землі.
Якби хотіла кинутися, то зробила б це раніше, ніж я доїхала до неї.
Ми поговорили і я переконала її, що всі проблеми можна подолати. Вислухала в дала поради, як поводитись , як реагувати і відповідати.
Автор меня мама не забрала, в 15 лет -лечилась от анорексии , думала жир по бокам течет 170 44
Не кую, не мелю• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
А гроші за путівку ніхто не поверне. Ситуація зовсім не ОК, але чому табір ( дуже відомий) не може вирішити проблему.
Хай батьки забирають тих дівчат -провокаторок.
Я бы позвонила и навела бы там кипишь.
Так бы и сказала, если не заберут этих двух недоколыхоных . То буду решать вопрос по другому .
Вот пусть администрация звонит родителям этих недоразвитых детей и говорит , что бы приезжали и забирали их с лагеря .
Так как не умеют себя вести .
Или сидеть и жать если не дай бог случится непопровимое.
Тогда этот лагерь закроют к чертям собачим
tereska• 16 июля 2025
Ооо, згадую себе та сестру в одному із таборів під Броварами. На той час новий та сучасний, але теж булили ще й похлєщє теперішніх часів. Попросили подзвонити батьками, ми навіть листа їм написали через 2 дні перебування. Вожаті нічого робити не хотіли, по типу самі розберуться. Батьки приїхали зі смаколиками, думали що ми можемо ще передумати. Але конфлікт подолати не вдалося і ми сльозно просилися додому - благо нас забрали. Там діти, немов дикуни, що хлопці старші, що дівчата. Памʼятаю, навіть речі наші викидали з вікон. В інших таборах такого жодного разу не було більше.
Добра, коли сита!• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Дякую всім. Мабуть мій стартпост був дуже емоційний. Але емоції опановані. Адміністрація повідомлена про проблему.
Дочка вже приборкала емоціі і заспокоїлася.
Родина її підтримує. І вона про це знає.
Забирати її наразі не буду.
Расскажите, как семья ее поддерживает, мама с справляйся со всем сама.
Не кую, не мелю• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я знаю свою , це емоції, які минуть.
Я її люблю, але вона не пуп Землі.
Мои дети -пуп земли !
Рогнеда Карповна• 16 июля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
администрацию за то, что нанимают вожатых, которые не владеют базовыми навыками улаживать конфликты
Кто такое сказал? Девочка с истерическими наклонностями? Вожатые поговорили с девочками, но при этом дочка автора все равно просится домой - в чем они виноваты? Когда подросток ’на своей волне’ родители порой ничего сделать не могут ( сколько здесь подобных тем), а что может сделать вожатый? Наказывать и повышать голос он даже не имеет право
Добра, коли сита!• 16 июля 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Як у Верховині не знаю, то ж я за Буковель писала.
Я как раз за Буковель спрашивала, мы до войны ездили зимой туда на лыжи, не было проблем.
Сейчас ребенка в лагерь отправляю, а там оказывается это частая проблема, отравление из- за воды
Сплюшка• 16 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
можна реальний відгук? Оплатила 5ту зміну? Особливо цікавить безпека, харчуванні і вода.
Моя дитина там вже 3й раз, дуже просила цього року на 2 зміни відправити.
Харчування, відразу скажу, в цьому році, як на мене , трохи гірше.
Фруктів мало дають.
4 рази годують. Всю їжу виставляють в групу.

Щодо безпеки, територія закрита, самих назовні не пускають. До магазину раз на 3 дні з тім - лідерами (вожатими). Вожаті всі подобаються.
В мене донька з характером, може бунтувати, казати, що не хоче щось робити - в цьому таборі робить все. На телефон мало часу лишається.

’Королівська ніч’ - заборонена, на відміну від інших таборів, де вона була.
Це остання ніч, коли діти мажуть пастами один одного.
Лікар при таборі є, плюс недалеко лікарня.
Кулери з водою є.

Активностей дуже багато, на різні смаки.

Якщо хочете більш детально, не питання, пишіть, я дам свій ТГ.
Фото багато і відео
Сплюшка• 16 июля 2025
Ответ дляФокус-Покус
Мои мальчишки тоже едут на пятую смену)))
Відгук нижче :)
Фокус-Покус• 16 июля 2025
Ответ дляСплюшка
Відгук нижче :)
Клас,дуже дякую
Бутерброд и я• 16 июля 2025
Полицию вызовите. Скажите что не совершеннолетнюю доводят до самоубийства угродают физически. Приедут шороху наведут
Сегодня не целуюсь• 16 июля 2025
Ответ дляПез Году Неделя
я бы приехала и раз..ла этих двух малолеток.
💯
Ещё бы и полицию с собой привезла.
Шукаю стакан• 16 июля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
В чому нереальність? Є табори і по 14 тис за тиждень.
В тому, що дуже мало, як для табору з ночівлею
Шукаю стакан• 16 июля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Так. Але це наш заїзд клубу слідопитів.
Ціна може змінюватись, але не критично, бо це не бізнес а соціальний проект.
Відео є у них на ютуб каналі
Тоді зрозуміло
Зоряний Шлях• 16 июля 2025
скоріш за все Артек у Трускавці. Просіть перевести в інший загін.це без проблем.
Зоряний Шлях• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
перевести в інший загін
Трахтибидох• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Нащо ви вигадуєте? Наче краще знаєте. Я ніде не писала про душити, колоти, штовхати…
Я підтримую дитину і вчу її правильно сприймати, вміти адекватно реагувати на критику, давати відсіч влучним словом.
А не бігти рятувати, вбиваючи всіх на своєму шляху.
Вона не немічна.
По життю завжди будуть ті, кому щось буде неподобатись. Ти можешь бути надто висока, худа, товста, з веснянками, руда, з довгим носом, короткими ногами… І кожного разу тікати, коли хтось зауважить тобі про це?! Ми маємо виховати дітей упевненими і самостійними. Усім не вгодити. Завжди знайдеться той, хто красивіший, модніший, багатший чи розумніший. І треба вміти сприймати це, а не ховатися за мамині коліна.
Рано чи поздно настане день, коли хтось зауважить, що у тебе немодні джинси( на їх погляд) або надто широкі плечі.
Тут жінки часто викладають фото і питають про свою зовнішність. І зазвичай їм пишуть, що вона надто стара, товста, жахливо вдягнена…. І ті жінки біжать вішатись після образливих зауважень? Сподіваюсь, що ні. Інакше матері їх не навчили сприймати себе критично і реагувати на критику.
До чого тут сприймання критики я не розмію. В пості Ви пишете, що Вашу дитину ображають, обзивають, підставляють і т.д., що після розмови з вожатим стало ще гірше і дитина знаходиться в подавленому стані з думками про суїцид. А Ви їй: ти не хвилюйся і нормально сприймай критику в свою адресу? Тобто нехай ображають, вони ж кажуть правду, а не булять, терпи і живи з ними далі, нехай продовжють?
Зі свого досвіду скажу, що я також скаржилась мамі, вона ходила жалілась, кривдників викликали, сварили, але мені було ще гірше, бо образи нікуди не ділись, просто все робилось нишком і зі ще більшим злом від того, що я скаржусь. В якісь момент я зрозуміла, що жалітись мамі не дає результату і перестала це робити, просто терпіла образи і плакала вночі в подушку. Скільки разів я робила спроби суїциду в підлітковому віці навіть згадувати не хочу, про це ніхто не знає до сих пір. Бо мені було прикро, що найрідніша мені людина, мама, не може захистити мене(( За це я навіть зараз трохи ображаюсь на неї.
І так, психологічні проблеми від булінгу в мене залишились на все життя, мені 45+ вже. Дуже шкода Ваш доньку((
булоТАЙминуло• 16 июля 2025
Ответ дляНаивная Хо
А администрация при чем? Вы не знаете, что такое детский коллектив? Как дружат кучками против кого-то, буллят - современным языком. Это было всегда и будет к сожалению
Ответственность за детей лежит на администрации. Если что-то плохое случится с ребенком можно раздуть скандал до небес
булоТАЙминуло• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
А я вважаю, що табір має розрулити ситуацію. Діти знаходяться на їх території під їх відповідальністю.
Є скарга від батьків.
Жалобы мало. Директору звонили?
Лагерь частный или государственный?
Щебетушка• 16 июля 2025
Почитала всі ваші відповіді. Хоч скажіть щоб перевели бідну дитину в іншу кімнату. Мене одного разу в таборі теж булили, то був не відпочинок, а каторга. Життя життям, але всяке буває, доросле життя всіх навчить. Хай в дитинстві буде в неї дитинство, і відпочинок від обстрілів щоночі.
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 июля 2025
Ответ дляНаивная Хо
Вожатый вмешался. Администрация что сделает? Вызовет родителей? В мое лагерное детство с особо отъявленными не церемонились, исключали из лагеря. Но лагерь был по профсоюзным путевкам, и вообще времена были другие. Сейчас крайне сложно будет что-то доказать и раскачать.
Раз плюнуть выгнать, родители договор подписывают, там в том числе есть правила для отдыхающих, при нарушении которых можно из лагеря турнуть
булоТАЙминуло• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Як? Конкретні дії, щоб їх там не було?
Всі рівні, всі оплатили путівки.
Вызываете в лагерь:
Полицию
Службу по делам несовершеннолетних
Держспоживслужбу
Требуете вызвать родителей тех кто зачинщик

Пишите заявление во все службы
Мэри Попкинс• 16 июля 2025
Ответ дляIncol
Якщо табір не вміє розрулити ситуацію, про це повинні всі знати, щоб в такий табір діти не їздили, значить не можуть вони займатися дитячим відпочинком, відсутня кваліфікація.
Полностью согласна.
Весёлая морковка• 16 июля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Вона не немічна.
Підтримаю вас, дитині потрібно вчитися ігнорувати, фільтрувати і вміти постояти за себе.
Мэри Попкинс• 16 июля 2025
Ответ дляТишком_нишком
Релігійний табір. Ні, я проти такого. Подивилася програми заїздів ’Подорожуй з Богом’, ’Так говорить біблія’
А что такого то?
Обычный православный христианский лагерь.
Клевотница• 16 июля 2025
моя дралась(захищалась) в 6років з дівчатами, розселили, все ок..але я була неподалік і була можливість забрати її (відмовилась). спробуйте спочатку вирішити з розселенням і поговоріть з дитиною, як вона відреагує. якщо не ок, тоді знайти можливість забрати
Incol• 16 июля 2025
Ответ для100pudov
я бы тоже не писала сюда ничего,никаких названий
у вас простое любопытство, а автору потом расхлебывать
А що расхльобувать, отак із-за таких тихушників, всі інші не знають реальної ситуаціїї. Автор хоче виростити дитину, яка буде справлятися стійко з ситуацією, а сама може тільки анонімно написати на порадниці. Табір - це репутація в першу чергу і вона залежить від керівництва і людей, які представляють табір. А гроші ми не малі за це зараз платимо. На ФБ сторінках можливо можна підчистити відгуки, а тут так не вийде. Життя і здоров´я дітей це не просто ’любопитство’
Добра, коли сита!• 16 июля 2025
Ответ дляIncol
Кстати да, сама автор терпила.
Пишет анонимно на форуме и не может порешать взрослые проблемы.
Не подает своему ребенку пример, как бороться за права)
У меня дочка отказала парню со школы встречаться с ним, так он друзей подключил думал ее в инете травить, так я всех нашла и популярно объяснила, что лохи они, ибо папа у нас айтишник, а дедушка полковник сбу и они там в инете на статью себе уже на угрожали, и к родителям иду, а потом в суд, сразу все кинулись извиняться, придурки малолетние, а то крылья расправили и толпой угрожали.
Тектологиня 80lv• 16 июля 2025
Загартовувати характер можна і не травмуючи.
Ви ж не можете бути впевненою, що отримаєте саме той результат, який хочете. А що, як її зламають, що тоді? Готові ризикнути власною дитиною?
Одна справа, коли ви її виховуєте і враховуєте де можна дотиснути, а краще відпустити, і інша справа коли її виховує жорстоке середовище, якому пофіг на емоції і стан вашої дитини.
Але ви- мати, ви знаєте краще що потрібно вашій дитині
Фенте Фря• 16 июля 2025
Звоните, устраивайте скандал, пусть переселяют, не поможет, забирайте.