Фляшка на трьох• Изменено 16 июля в 10:49

Дитина у таборі.

Дочка (12р) вперше у таборі. Поселили разом з вдома подружками, які обрали її обʼєктом знущань.
Чіпляються до неї, критикують, насміхаються з одягу, зачіски, фігури…
Заграють до старших хлопців, а потім на мою звалюють, що то вона їх запросила в кімнату.
Погрожують влаштувати їй помсту, бо їх двоє і повірять їм.
Моя дзвонить у сльозах, благає забрати. Бо не може там перебувати. На емоціях погрожує вистрибнути з вікна!
Вожатий провів бесіду, але стало ще гірше:(
Дайте пораду.
Тишком_нишком• 16 июля в 17:55
Ответ дляНамазюкана нішою
У меня тоже была такая ситуация в лагере. При том что в предыдущем году мы с этими девочками подружились и весь год созванивались и просили родителей купить путёвки на один заезд. По итогу почти сразу по приезду они объединились против меня и стали булить. Я кстати довольно нежная и впечатлительная девочка была, но родителям не пожаловалась. Решала эту проблему сама. Нашла тех, с кем подружиться, в т.ч. и мальчиков и стала разворачивать деятельность против них.
Считаю что вы не сможете всю жизнь свою дочь ограждать от других, она должна пройти и такой опыт и путь. У меня тоже дочь, и её подружки в классе решили вдруг дружить против неё и начали булить. Я с ней обсуждала как отвечать на это и на то, что делать в этом случае и в том. И в итоге они очень быстро от неё отстали. Более того, я советую ей как их подкалывать, и уже моя дочь применяет очень колкие слова на ту или иную ситуацию в отношении их. Забрать это значит сделать вашу дочь проигравшей. Дальше вы её будете забирать из класса, из школы, из университета?
Ну а ехать разбираться с чужими детьми вам могут посоветовать только недалёкие люди. Попробовал бы кто то поехать разобраться с моим ребёнком, проблем бы нахватал.
Тут радять їхати розбиратися з адміністрацією, а не з дітьми. Лише адміністрація відповідає за безпеку.
Яжбоматусяблін• 16 июля в 17:56
Ответ дляШукаю стакан
В тому, що дуже мало, як для табору з ночівлею
Якщо з цієї точки зору, то так)
woman Warrior• 16 июля в 18:36
Автору и другим наука- прививку к детскому отдыху нужно делать с малых доз.
Да и в принципе не растить тепличных детей.
По делу.-звонить директору лагеря.
Ставить перед фактом, что вы написали заявление в полициюЧто вы едете также службу по делам несовершеннолетних.
Что освещение отношения администрации к факту буллинга, нарушения дисциплины, и прочему непотребу будет широким.
Воспользуйтесь помощью, которую тут вам предлагали.
И в будещем-избавляйте от тепличности раз, и выбирайте детский отдых с расчетом на то. чтобы туда можно было беспрепятсвенно доехать при необходимости.
Кстати договор двусторонне подписанный с лагерем есть?Надеюсь на это.Прописано, кто в полной мрее несет ответственность на время пребывания ребенка там?
Мяо мой мяо• 16 июля в 19:05
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
А гроші за путівку ніхто не поверне. Ситуація зовсім не ОК, але чому табір ( дуже відомий) не може вирішити проблему.
Хай батьки забирають тих дівчат -провокаторок.
Автобусы отменили?
Мяо мой мяо• 16 июля в 19:15
Ответ дляМарічка
Вы понимаете, что ей там плохо?
Зачем вы её там оставляете, ради чего она должна это проходить? Разве это отдых?
Страшный сон...
Бо мамке денег своих жалко(( авторица мать года просто((
Акукарача• 16 июля в 19:35
Автор , не зрозуміло ,чого одразу доньку не переселили?
Акукарача• 16 июля в 19:39
Моя донька 3 раз в таборі ,і всі 3 рази їхала з одною подругою. А третю дівчину підселяли.
Завжди дружили , в на 3 раз попалась замкнута дівчина .просто сидить і мовчить
Кидстаффовна• 16 июля в 19:54
Ответ дляФляшка на трьох
Я підтримую її , даю поради як реагувати.
Я не збираюся на емоціях бігти 800 км, щоб розібратися з двома дівчатками і врятувати свою «булочку».
Ми повідомили вожатого про проблему і адміністрацію табору.
З вікна ніхто стрибати не буде. Це все емоції, і діти до них більш схильні.
Дитина вже не мала. Має вчитися. Життя непроста штука.
Через 2-3 роки вона має поїхати навчатися до іншої країни. І завжди будуть ті, кому щось не подобається
Сколько у вас дочерей?
Гравіцапа• 16 июля в 20:02
Заберіть негайно додому. У мене в знайомих дівчинка вчинила суїцид через цькування
Зоя Жорівна• 16 июля в 20:05
У мене син в таборі зараз, теж 12 років. Щодня телефонує, питаю все ц нього. На вашому місці підняла б усіх на вуха - вожатий, наставник чи як у вас там називається - вже в тій кімнаті і бесіду проводить, керівництво вже попереджене. Дитину булять і доводять до самогубства. Терміново дзвонять батькам дівчат і попереджають, що будуть виселені з табору. Я б не пускала на самі розберуться, і одразу б розбиралась. За хлопця свого може б так одразу б не кидалась, але за дівчинку!!!Автор дзвоніть бігом!!! Потім з дитиною бесідуйте і заспокоюйте. Я б і поїхала щоб поруч бути.
Радуга-дуга• 16 июля в 20:16
Ответ дляЭмчЭндЭм
Нічого не маю проти, але діти віруючих батьків живуть не на острові і майже завжди роблять те саме що й однолітки
Додам, що Your Camp для соціальний проект, де проходять реабілітацію діти сироти, діти військових, переселенці.
Кожен заїзд розрахований на різні соціальні групи і далеко не завжди у них віруючі сім´ї.
Взимку частіше реабілітаційні заїзди чи різні івенти семінари, влтіку дитячі табори.
Зупка_цем• 16 июля в 20:32
Ответ дляФляшка на трьох
Пока дитина там, я не стану писати назву.
Табір відомий, відгуки гарні, програма цікава і різноманітна, красива і спокійна місцевість, активні вожаті…
Проблема не у таборі, а в конкретних дітях. І це могло статися в будь-якому місці, бо при поселенні не пишуть, що дитина-гімно.
Мене цікавить, чи зможе адміністрація контролювати ситуацію і покращити її.
Артек-Буковель?
Видящие_помогите• 16 июля в 20:38
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Нехай адміністрація надасть вам дані цих шмаркачок, а ви пишіть заяву до поліції про булінг, цькування, погрози !
Як мінімум, адміністрація донесе цю інформацію батькам «ляльочок», і сама пошевелиться, бо хтось з поліції до табору тай завітає !
Фиона Шрековна• 16 июля в 20:41
Згадую себе у таборі. Багато було випадків за 6 років табору по три зміни. Бувало й таке, що ті, з ким перший тиждень були ворогами, а до кінця зміни вже ліпші друзі та плакали як їхали.
Зараз ми в Європі і коли діти їдуть до табору, но в них навіть телефону немає. То я навіть незнаю як вони там доки не приїдуть.
Фиона Шрековна• 16 июля в 20:44
Ответ дляГравіцапа
О боже. І так кругом робити? Із садочка, з класу, зі школи забирати?
Десь так, але...• 16 июля в 21:05
Ответ дляФиона Шрековна
а чего у них телефона нет?
Фиона Шрековна• 16 июля в 21:07
Ответ дляДесь так, але...
а чего у них телефона нет?
Бо не можна. Таке правило.
После шести ни-ни• 16 июля в 21:16
Автор, напишите потом как результаты, переселили лиь, что а итоге. Надеююсь, что разберётся дирекция с ситуацией
Руда ліса• 16 июля в 21:16
Ответ дляФляшка на трьох
Нащо ви вигадуєте? Наче краще знаєте. Я ніде не писала про душити, колоти, штовхати…
Я підтримую дитину і вчу її правильно сприймати, вміти адекватно реагувати на критику, давати відсіч влучним словом.
А не бігти рятувати, вбиваючи всіх на своєму шляху.
Вона не немічна.
По життю завжди будуть ті, кому щось буде неподобатись. Ти можешь бути надто висока, худа, товста, з веснянками, руда, з довгим носом, короткими ногами… І кожного разу тікати, коли хтось зауважить тобі про це?! Ми маємо виховати дітей упевненими і самостійними. Усім не вгодити. Завжди знайдеться той, хто красивіший, модніший, багатший чи розумніший. І треба вміти сприймати це, а не ховатися за мамині коліна.
Рано чи поздно настане день, коли хтось зауважить, що у тебе немодні джинси( на їх погляд) або надто широкі плечі.
Тут жінки часто викладають фото і питають про свою зовнішність. І зазвичай їм пишуть, що вона надто стара, товста, жахливо вдягнена…. І ті жінки біжать вішатись після образливих зауважень? Сподіваюсь, що ні. Інакше матері їх не навчили сприймати себе критично і реагувати на критику.
Все вірно, тільки зазвичай люди зустрічають проблеми вдень, а ввечері втних є затишне місце, спокій, відпочинок , відволікання. А ваша дитина має спати з ворогами в одній кімнаті. Цей психологічний тиск круглі сутки, це і сильній дорослій людині важко винести. А ваша можее усвоїть тільки урок, що вона в цьому світі одна і розраховувати нема на кого.
Тумба-юмба• 16 июля в 21:21
Ответ дляФляшка на трьох
У мене нема гелікоптера, щоб летіти туди.
Я не хочу її забирати. Хочу, щоб табір знайшов управу на тих дівчат.
А мою переселили до іншої кімнати.
Автобусы ездят и билеты купить легче, чем на поезд
Аноним_1857• 16 июля в 21:39
Ответ дляФляшка на трьох
Я знаю. У тому і річ, що вона активна дівчинка. Займається спортом (плавчиня), тому має широкі плечі і спортивну фігуру. Коротку зачіску.
У спорті вона боєць.
А тут перший раз лишилася сама. І підпала під критику.
Це життя. І треба вчитися долати труднощі. Вона не завжди буде лише в оточенні люблячих і доброзичливих людей. Треба вміти правильно реагувати.
Стрибати в вікна вона не буде, це емоції і маніпулювання.
А нащо їй спорт, що псує фігуру? Широкі плечі гарні у чоловіків
Зупка_цем• 16 июля в 21:52
Ответ дляДикая Роза
Їхати однозначно вже зараз!
Особисто поговорити з вожатими.
З тими дівчатами розмовляти та погрожувати немає смислу, бо ще Вас звинуватять. Дорослі розмовляють з дорослими.
Хай при Вас вожатий зателефонує батькам тих дівчат і на гучному звʼязку спокійно поговоріть з батьками. Також спокійно попередьте, що подасте позов в поліцію стосовно булінгу зі сторони їхніх дітей.
Думаю, що в таких випадках існує батьківський чат з вожатими, або без них. Це питання треба підняти в такому чаті як мінімум!
...аяприкольная• 16 июля в 22:34
Ответ дляФляшка на трьох
Вона не немічна.
Автор хоть изза мови ее не булят?
Кудесница_с_пургеном• 16 июля в 23:02
Ответ дляФиона Шрековна
свого часу і ми так їздили - без телефонів. Різне було в таборах і дружба, і сльози, і цькування але нікого не забирали. Вожаті все по місту вирішували і залагоджували конфлікти. Мене особисто теж один раз дівчата дражнили, просто перевели до іншої кімнати і там вже було норм. Але і я потім вже навчилась за себе постояти, бо не хотіла вдруге опинитися в такій ситуації.
Щедрик ведрик• 16 июля в 23:09
Автор , хочу вас підтримати . Якщо дочка заспокоїлась - це добре . У мене самої дівчинка 12 років і теж в таборі , як раз їздила до неї провідати .
Всяке буває , але найголовніше . Дочка має знати - що якщо їй погано - мама приїде до неї і захистить. Ви як мама це маєте їй сказати .

А не ось це - вона доросла сама вирішить . Це не ок .
Звісно що вирішить , але вона дитина. Встигне подорослішати .
Папобус• 16 июля в 23:18
Буллінг-заборонений законодавством. Телефонуєте адміністрації і кажете що викликає те поліцію + розголос в соцмережах. І проблема швидко вирішиться.
Удачная• 16 июля в 23:19
В сенсі , шо робити?
Забрати!
40каградусная• 17 июля в 01:42
Ответ дляФляшка на трьох
Так ви мачуха ? Бо хіба мати так може поводитись
СкумбріяП8• 17 июля в 01:56
Заберіть або переселять в іншу кімнату. Розмови не допоможуть з вожатими. Проходили через це. Дитині на все життя буде ця пам´ять ((
Амбасадор щастя• 17 июля в 06:46
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Звоните в местную полицию по поводу букинга и бездействия администрации и требуете принять меры