Фоточки нема• Изменено 16 июля 2025

Що це може бути?

Почалося все ввечері на роботі, слабкість, озноб, прийшла додому - темп. 37. Валяло, лихоманило 3 дні. Потім один день попустило. На наступний знову. На 7й день почалась одишка і біль в лопатках. Ніяк не можу лежати, ні прямо, ні на боку, болить. Слабкість, нічого не можу робити, сьогодні 9й день як тримається 37. Післязавтра записана до лікаря, великі черги до неї
автор Фоточки нема • 16 июля 2025
Горло, нос все добре, кашлю немає
Творю чудеса• 16 июля 2025
Температура 37 нормальна для 2 фази цикла
автор Фоточки нема • 16 июля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Для мене ненормальна, моя температура 35,5. Мені геть погано, я лежу пластом
Лепешечка• 16 июля 2025
Ви б сходили на прийом до чергового лікаря, може в Вас вже пневмонія?
Пустощі-веселощі• 16 июля 2025
Плеврит?
У мамы моей было. Кашля нет, температура, дышать тяжело. У неё был левосторонний плеврит и думали, что сердце.
Сарафанное радио• 16 июля 2025
Виключити пневмонію. Для неї характерна така температура, не чекати післязавтра
Творю чудеса• 16 июля 2025
Ответ дляФоточки нема
У другій фазі циклу температура 35,5? Це не норм.
Бабка-ежика• 16 июля 2025
Це пневмонія однозначно.
Крошечка-хаврошечка• 16 июля 2025
Ответ дляФоточки нема
35, 5 це не нормальна температура, вам слід було звернутися до лікаря з такою температурою.А от 37 якраз норма особливо ввечері.
ЯниЯ• 16 июля 2025
схоже на пневмонію
Белоснежко• 16 июля 2025
Очень похоже на пневмонию
автор Фоточки нема • 16 июля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
35,5 це моя температура все життя. Ходила до чергового, прослухала, нічого немає. Виписала аналізи і флюшку на всяк випадок
Крошечка-хаврошечка• 16 июля 2025
Ответ дляФоточки нема
Навіщо ілюшку і слухати, знижена температура може бути з різних причин, в першу чергу перевіряють щитоподібну залозу.
автор Фоточки нема • 16 июля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Щитоподібна залоза у мене в нормі. У мене всд з дитинства, низька температура, я себе комфортно почуваю з 35,5. 36 це для мене вже температура