Сегодня я не я• 16 июля в 12:38

Автобусом до Кишинева, скільки часу в запас розрахувати?

Виліт в 00:00 з Кишинева.
Хочу взнати скільки розрахувати часу на проходження кордонів?
Хто був недавно , підкажіть.
Швабристка• 16 июля в 12:40
Кордон це якась одна єдина точка?
Меня много• 16 июля в 12:41
2 години в нас зайняла митниця
автор Сегодня я не я • 16 июля в 12:43
Ответ дляМеня много
2 години в нас зайняла митниця
Дякую.
...аяприкольная• 16 июля в 12:51
Ответ дляСегодня я не я
Дякую.
а з готелю люди ледве встигли н алітак, 5 годин їх протримали
Брехушечка• 16 июля в 12:51
Ми приїхали о 18:00 , в 22:00 реєстрація
Инста_Богиня• 16 июля в 12:53
Лето, не предсказуемо. То густо, то пусто. В несезон в ночных рейсах занимало до 1 часа. Сейчас отпуска, лагеря, соревнования.
Калинові вуста• 16 июля в 12:58
Я виїжджала в 6:00 з Києва, в 19:30 були в Кишиневі, затримка годину щодо розкладу. В 00:05 виліт
Боневтікла• 16 июля в 13:17
Їхали машиною, теж виліт був о 00.00, в 16 були на кордоні,а там якусь делегацію довго пропускали, кордон проходили 4 години, дуже стресанула, що не встигнем, в аеропорт забігли в 23.00.
Но ми ще їздили на стоянку машину залишити, щоб не залишати за 20 дол на добу в аеропорту.
Швабристка• 16 июля в 13:34
А шо ви наліпити морди?
На різних КПП може бути різний час очікування.
Залізний занавіс• 16 июля в 13:50
Буду в вс ехать, узнаю
Я шалунья• 16 июля в 14:37
Мы за 50 минут прошли. Но водитель говорил, что на днях 6 часов стоял, попался пассажир с проблемными документами
автор Сегодня я не я • 16 июля в 15:04
Ответ дляЯ шалунья
Жесть.