База_птеродактилей• 16 июля 2025
Не нюхайте пиріжок,краще нюхайте вареник.
Зараз сезон на вишню,робіть.
Дружная семейка• 16 июля 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Не люблю вареники з вишнями, вони кислі, як їх не солоди.
Вишня бывает не очень кислая, смотря какой сорт, а если полить ванильным соусом, то вкусно, он сладкий)
Пухнасті штани• 16 июля 2025
Каяспер• 16 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Постоянно готовлю и замораживаю вишни, чтоб зимой лепить вареники) с вишней самые-самые любимые 🥰
МОЛОДЕЦ...
Стебель березы• 16 июля 2025
Хто неподалік Дніпра чи в Дніпрі, я б заїхав до вас на хороші варенички
База_птеродактилей
• 16 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
А з вас що замість хороших вареничків?
Стебель березы• 16 июля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
А з вас що замість хороших вареничків?
А то вже як домовимось, можу вареничок господині порадувати )))
База_птеродактилей
• 16 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
Бачу що ви вже почали качана кукурудзи собі радувати. Які вам вже вареники,сидіть і не рипайтеся
Стебель березы• 16 июля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так і скажіть, що з вас господиня ніяка - ні вареника не зліпите, ні з качаном не знаєте що робити 🤣
Мао_Мяо• 16 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
Там по трассе есть кафе У тети Гали. Заезжайте. Не на шару, как вы хотите, по прейскуранту.
Стебель березы• 16 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Я хочу смачних, а не на шару! Враховуючи кількість доріг, що ведуть до Дніпра, про яку трасу йде мова?
Мао_Мяо• 16 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
Та вам на любой насыпят полную пазуху
Просто болталка• 16 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Варенички з вишнями на пару дуже смачні😋😋😋
не люблю такі. одне тісто. інша справа-тоненьке тісто, багато начинки. оце вареники!
а це тісто варене. напхався вареного тіста..вареник називається)))
Просто болталка• 16 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
я теж такі роблю.тоненьке тісто,багато начинки.акуратні