Chaterbox• 16 июля 2025

Хто видаляв папіломи з повік, наскільки боляче?

Чи залишился шрами потім?
Поділіться будь ласка досвідом.
Лікар каже, що їх простіше без знеболення видаляти, а я боюся
автор Chaterbox • 16 июля 2025
І як взагалі результат?)
Клептоманка• 16 июля 2025
Муж удалял. Не больно, но неприятно
Пятно светлое осталось
Бочка порохУ• 16 июля 2025
Шрамов нет штрыхнули да и все. Оно как-то одномоментно больно.
Кидаю курити• 16 июля 2025
Вполне терпимо. Шрамов нет.
Дона Ко Ко• 16 июля 2025
Видаляла з анестезією-мені без знеболення і не пропонували. Ніяких слідів не залишилось. Там де видаляли по лінії росту вій вони відросли через деякий час досить швидко.
Чижик Пижик• 16 июля 2025
я не переношу боль, поэтому обезбаливали, сами уколы мне и то неприятно, а под глазами где укололи, попали видимо в сосуд, потом дней 10 с фингалом ходила