БеллаДонна• 16 июля 2025

Была замужем с абьюзером но с достатком

Сейчас познакомилась с парнем но с меньшем достатком но хорошо воспитанным как показало время .Он старается для меня но все же достаток не большой
Вы бы согласились или искали с большим достатком?
Куда ж без меня• 16 июля 2025
А що з вашим достатком? Найкомфортніше разом людям одного рівня
Сама купляю квіти• 16 июля 2025
Навіщо Вам чиясь думка і чиїсь уподобання? Ви ж для себе, а не для когось.
Чудо в декрете• 16 июля 2025
Мне абьюз не подходит. Зарабатываю я сама хорошо.
сама себе прекрасная• 16 июля 2025
Бідні чоловіки.
Зараз для тих хто має гідність, гарна людина, але не з високим достатком, практично нереально зустріти адекватну пару. Тільки і шукають якусь вигоду і щоб на шию вдало присісти.
Замрійлива• 16 июля 2025
А за вами очередь стоит?
АсобеннАя• 16 июля 2025
Я - не мазохистка. Мне унижение и насилие в любой форме не нужны.
Флюорография гуся• 16 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Бідні чоловіки.
Бідні чоловіки? А може бідні жінки,. Хай вчиться заробляти, бо таке нещасне сім´ю покине і піде до іншої, більш заможної. І для сім´ї це буде трагедія.
Куда ж без меня• 16 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
В чому трагедія? Взагалі дивно , що в наш час для жінок першочергово вискочити заміж, а не самій реалізуватися
Флюорография гуся• 16 июля 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Так буває і реалізується скільки тобі треба. Ви ж розумієте не всі фанах великих висот. У когось сім´я на першому місці. Кожному своє. Але є неадеквати які спочатку на такий варіант погоджуються, а потім в процесі тікають від відповідальності і усі сміються, особливо жінки. Потім думаєш ну ти смійся, через декілька років будеш сама така))
сама себе прекрасная• 16 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Не можуть бути на цій планеті всі мільйонерами. Хтось має працювати водіями, сантехніками, будівельниками.
Щоб ставити високі вимоги до чоловіка, треба самій відповідати цим вимогам. А то «надихаються маткою», наслухаються кармологів, надують губи і давай розказувати про мінімальний дохід в 20-30 $тис на місяць.
Флюорография гуся• 16 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Цирк, і якщо вона себе любить, то їй всією планетою допоможуть з криворукого зробити олігарха. Так що в першу чергу треба любити себе і тільки себе. А робота це таке. У Ахметова жінка, коханки на яких посадах працюють? Який у них графік???
Папина дочка• 16 июля 2025
Вам краще шукати іншого,якщо не влаштовує вже