наКоблучках• Изменено 16 июля в 23:57

Спорт і антидиприсанти.

Приймаю АД вага стоїть на місці . Чи можна схуднути при умові якщо займатися спортом вдома і + дефіцит калорій ?
Вельми шановна• 16 июля в 23:59
У меня не получилось из-за высокого пролактина при приёме АД. Закончила приём и сбросила вес
автор наКоблучках • 17 июля в 00:00
Ответ дляВельми шановна
А які ви АД приймали? Бо мені лікар назначила Есцитам 5мг і Дулоксетин 30мг.
Вельми шановна• 17 июля в 00:06
Ответ длянаКоблучках
Эсциталопрам 20 мг
автор наКоблучках • 17 июля в 00:18
Ответ дляВельми шановна
Эсциталопрам 20 мг
Ну оце ж мені теж його призначала Лікар тільки не 20 , а 10 мг, а зараз сказала приймати 5 мг, і додала Симоду (дулоксетин) 30мг.
Вельми шановна• 17 июля в 00:20
Ответ длянаКоблучках
Попробуйте дефицит калорий и спорт, может у вас всё получится. У меня просто такой высокий пролактин был, что одежда на груди в пятнах молока была
автор наКоблучках • 17 июля в 00:22
Ответ дляВельми шановна
Ого оце нічого собі 😱 не разу не чула ще такого не від кого , як почула від Вас .
Спробую, може в мене вийде.)
Сама вумна тутички• 17 июля в 11:46
АД тут ні до чого, перевіряйте ваше харчування