Самоучка• 17 июля 2025

Що допомогло вам при частих запамороченнях?

обстеження судин, шийного відділу чи щось інше?
пицунда• 17 июля 2025
у папы моего был очень нгизкий пульс ставили кардиостимулятор
УжеВотДа• 17 июля 2025
Я здала ЗАК, знайшли анемію, лікар призначила курс заліза, підняла гемоглобін і пройшло.
Чижик Пижик• 17 июля 2025
Так,зробила УЗД судин шиї. Тільки фізкультура допомогла. Ну і трохи медикаментів
-sofi-• 17 июля 2025
Вы маленькая? Идете к норм врачу, он восстанавливает кровоток в шейном отделе и показывает зарядку ежедневную.
Только зарядка. Но вначале убрать зажимы и может поставить на место позвонки.
Покорительная• 17 июля 2025
Какого характера головокружение?
лежа? при поворотах? ходьбе?
Моя улюблена страшко• 17 июля 2025
сдала общий анализ крови, выяснилось, что критически низкий гемаглобин

прокапали, пропила курс таблеток и как новая
Специфика• 17 июля 2025
Мені робили МРТ, УЗД, аналіз крові. По результатах призначили ліки, серед яких є ноотроп, та безпосередньо ліки від запаморочення (прибрати симптом). Крім того, заборонили справу обертання голови тому, що мені не можна нахиляти голову назад, одразу погано стає. Взагалі не можна вішати (знімати) рушники та штори. Я намагаюсь робити це навпомацки, не піднімаючи голови.