Бокс-орун• 17 июля в 10:15
чи мали мене попередити про ціну? салон краси
записалася за день до майстра на стрижку, запитала яка ціна і уточнила що довге волосся, написали 1000 грн
зранку пишуть що майстер захворів можуть запропонувати на інші дати до інших стилістів топ і арт,
я обираю зручну годину і мені відповідають Дякуємо перенесли
після стрижки мені озвучують суму 2000 грн бо це арт майстер
чи повинен був салон попередити про ціну і взагалі запропонувати мені майстра по тій самій ціні?
ГоловнаЯ• 17 июля в 10:44
Ответ дляЧудовий каламбур
Вирішили вони, я оплатила як було вказано в прайсі до першого лікаря якого був запис
Молодець. Я би як тютя оплатила(
Слобожаночка• 17 июля в 10:46
Ответ дляБокс-орун
центр Києва + миття і укладка
А ви не розуміли, що це дорогий салон? І як можна заздалегідь знати ціну, якщо стрижки різні по складності. Ви повинні були вже перед тим як сідати в крісло уточнити ціну у того майстра.
Чудовий каламбур• 17 июля в 10:46
Ответ дляГоловнаЯ
Молодець. Я би як тютя оплатила(
Я тут нідочого. Адміністратор клініки назвав суму до оплати, як до звичайного лікаря. До якого був запис
годовасик• 17 июля в 10:46
Ответ дляБурундучиха
Дешевле закончить курсы и стричь его самостоятельно
Я без всяких курсов по уроку из Ютуба , подстригаю себе концы волос резинками
ЖенаАйтишнеГа• 17 июля в 10:48
Дівчата з довгим волоссям ходять стригтися раз на рік....то 2000 на рік це норм
Слобожаночка• 17 июля в 10:48
Ответ дляБокс-орун
чоловік вже за 800 стрижеться.. ціни зараз капут
Приїжджайте в Чернігів, 350 грн.
Ні за холодну воду• 17 июля в 10:48
Ответ дляБокс-орун
Вчора чоловік за 250 грн.постригся. Виноградар. Приїжджайте до нас, що ви в центр претеся всі і потім на ціни жалієтесь??
ПешитеБесАшипок• 17 июля в 10:50
Ответ дляПоторописька
))) у нас немає монополії на ціни, я підстригаю своє подовжене каре в звичайному салоні не в центрі, за 800 грн, правда без миття.
Нормально чи ні вирішувати автору, їй мали попередити за ціну, ось це нормально і звична практика, якийсь не професійний адміністратор в цьому салоні
Згодна. Звичайно кому що підходить і в кожного різний гаманець.
Я в Києві ходжу в звичайну перукарню до конкретного майстра. Стрижка, мийка, укладка, мелірування, тонування і всякі маски і інше 1700 грн. Волосся живе, результат мені подобається. До цього майстра ходила в салон і платила в рази більше за той же результат
Оце фіфа• 17 июля в 10:50
Ответ дляПешитеБесАшипок
Наташа?
Ні за холодну воду• 17 июля в 10:51
Ще знайома на манікюр з покриттям в центр їздить, теж 2000 грн.і потім охи-вздохи, як же дорого! Я роблю у нас на масиві все теж саме за 500 грн. Знайшла свого майстра і ок.
Пластилин_Колец• 17 июля в 10:56
Ответ дляБокс-орун
так ціни як в ЄС вже на красу..
В ЄС мене до мене додому приїжджає перукар та стриже мене та моїх дітей за 50 євро усіх.
Завжди з рушником• 17 июля в 10:57
Ответ дляЧудовий каламбур
Мене стрижуть за 2500
А я не дурна 😄
Моторошні троянди• 17 июля в 10:57
Ответ дляБокс-орун
В нього по пояс волосся? Без лоха, як кажуть. Мій за 250 стрижеться чудово.
Звоночек• 17 июля в 10:57
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
За одні тільки кінчики це дофіга. Навіть з мийкою і базовою укладкою
Моторошні троянди• 17 июля в 10:58
Ответ дляПатика-мотика
Всегда удивляло почему стрижка на длинные волосы дороже чем на короткие. На длинные то что, концы подравнял и все. А короткие ж сложнее стричь
Но не жалуюсь, так как у меня короткие)
По теме конечно должны были предупредить.
Но не жалуюсь, так как у меня короткие)
В мене колись у косметолога була така ситуація. Після неї перестала до них ходити.
Барабан для дорослих• 17 июля в 10:59
Ответ дляТреба ось так
Ну тогда и разницу в цене могли бы и не заметить.
И да, Вы должны были понимать, что Вас перезаписали к АРТ стилисту, а не просто там к парикмахеру. Странно, что Вы этот момент не уловили.
Ви тролите?
Звоночек• 17 июля в 11:01
Ответ дляМоторошні троянди
Це напевно барбершоп. Та і чоловічі стрижки складніші за жіночі, тому вартість виправдана.
Моторошні троянди• 17 июля в 11:02
Ответ дляБокс-орун
так ціни як в ЄС вже на красу..
Тільки в ЄС її роблять лише біженки. Місцеві - рідко.
Завтра не пью• 17 июля в 11:02
Ответ дляЧудовий каламбур
Мене стрижуть за 2500
Не вас стрижуть за 2500, а ваш гаманець стрижуть на 2500
Без лоха.... як кажуть)))
ЯниЯ• 17 июля в 11:02
Ответ дляУсатая полосатая
А мой за 450. Небольшая сеть салонов в киеве, спальный район
Я кінчики стрижу за 300 грн, комплекс корені фарбування+ тонування+ кінчики виходить 1800 грн, катаюся аж у Чернігів, бо у Києві за це мінімум 4 тисячі хочуть за мою густоту, навіть з дорогою виходить дешевше набагато
Чудовий каламбур• 17 июля в 11:05
Ответ дляЗавтра не пью
Без лоха.... як кажуть)))
А вам чого хвилюватися?
Можу собі дозволити
Завтра не пью• 17 июля в 11:06
Ответ дляЧудовий каламбур
А вам чого хвилюватися?
Можу собі дозволити
Та я можу собі дозволити навіть яхту, але НЕ можу собі дозволити, щоб паЛіХмахтЄр тримав мене за лоха
Моторошні троянди• 17 июля в 11:07
Ответ дляНі за холодну воду
Бідосі
Чудовий каламбур• 17 июля в 11:07
Ответ дляЗавтра не пью
Максимум, що ви можете собі дозволити, це писати недолугі коментарі під анонімом
Завтра не пью• 17 июля в 11:08
Ответ дляЧудовий каламбур
От ви вже й незчулись як перейшли на особистості, бо ваше хамство - це маркер безпорадності.
Чудовий каламбур• 17 июля в 11:08
Ответ дляЗавтра не пью
Без лоха.... як кажуть)))
І ще мама моя стрижеться в цього майстра
Моторошні троянди• 17 июля в 11:09
Ответ дляЗвоночек
Розвод. Він з чеком на голові потім ходить. За 250-300 те ж саме зроблять.