Бокс-орун• 17 июля 2025
чи мали мене попередити про ціну? салон краси
записалася за день до майстра на стрижку, запитала яка ціна і уточнила що довге волосся, написали 1000 грн
зранку пишуть що майстер захворів можуть запропонувати на інші дати до інших стилістів топ і арт,
я обираю зручну годину і мені відповідають Дякуємо перенесли
після стрижки мені озвучують суму 2000 грн бо це арт майстер
чи повинен був салон попередити про ціну і взагалі запропонувати мені майстра по тій самій ціні?
FleurDeLyse• 17 июля 2025
У мене була схожа ситуація. Ще дуже давно. Коли запитувала скільки буде коштувати фарбування на моє волосся, при цьому я була в салоні і показувала своє волосся, майстер мене бачила і фарбувала раніше, мені сказали 170 грн. А потім коли я вийшла - сказали 400 грн (це дійсно давня справа). Я дала 170 і більше в той салон не ходила. автор, у мене теж довге волосся, але вважаю що 2000 грн за стрижку це вже космос.
Украиночка• 17 июля 2025
Ответ дляПатика-мотика
Всегда удивляло почему стрижка на длинные волосы дороже чем на короткие. На длинные то что, концы подравнял и все. А короткие ж сложнее стричь
Но не жалуюсь, так как у меня короткие)
По теме конечно должны были предупредить.
Но не жалуюсь, так как у меня короткие)
Тоже об этом думаю всегда.
Что там длинные стричь, особенно если дева за каждый см трясется?
Ровняем длину с подругой друг другу.
А вот классную писки сделать или боб уже должны быть какие-никакие способности у мастера.
Ровняем длину с подругой друг другу.
Нервогенератор• 17 июля 2025
Так, салон мав попередити про ціну, обов’язково. Ви мали право заплатити 1000
Ms. Сама прямота• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
чоловік вже за 800 стрижеться.. ціни зараз капут
мой уже сам стрижется
Я таке знаю• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
вибачте але хочу в салон, а що? там хоча б навчання проходять ножиці гострі чисто
а не тьотя Лєна колись навчилася і стриже ножицями за 50 доларів і тільки готівка
Тогда поищите за 3000
Бойова• 17 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
Ну тогда и разницу в цене могли бы и не заметить.
И да, Вы должны были понимать, что Вас перезаписали к АРТ стилисту, а не просто там к парикмахеру. Странно, что Вы этот момент не уловили.
Все чудесатіше та чудесатіше. Вона просто клієнт, чому вона повинна розбиратись в градації майстрів? Це, якби, задача рецепції попередити, що до майстра буде сума етак вдвічі вище озвученої попередньо.
Бойова• 17 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Не вас стрижуть за 2500, а ваш гаманець стрижуть на 2500
Без лоха.... як кажуть)))
Чому лоха? Якийсь час я робила покриття на нігті - гарний салон, зручний ремонт, приємна атмосфера, чай -кава, зручні (просто дуже зручні) крісла. Майстри, які дбають про комфорт клієнта і, звісно, значно вищий цінник. Після цього салону ходити до когось додому чи в якийсь підвал я не хочу. За це і платять, зазвичай.
spart-5037• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
так ціни як в ЄС вже на красу..
В ЕС дешевле, чем девочки тут написали.
Стрижка мужская- 10 евро, женская 10, в зависимости от стрижки, могут и 20 взять. колористика с аэйр тач ок 100 евро(что то по модном, соседка делает)
Ангел-предохранитель• 17 июля 2025
не нормально, повинні були попередити, що інший майстер дорожче. Ось ви прийшли і у вас тільки 1000 грн, що не випустили би вас?
Радостина• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
укладака входить у вартість стрижки!
никогда не входила