Бокс-орун• 17 июля 2025

чи мали мене попередити про ціну? салон краси

записалася за день до майстра на стрижку, запитала яка ціна і уточнила що довге волосся, написали 1000 грн
зранку пишуть що майстер захворів можуть запропонувати на інші дати до інших стилістів топ і арт,
я обираю зручну годину і мені відповідають Дякуємо перенесли
після стрижки мені озвучують суму 2000 грн бо це арт майстер
чи повинен був салон попередити про ціну і взагалі запропонувати мені майстра по тій самій ціні?
КошкинДом• 17 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Чим ? Якщо я оплатила як за узд і консультацію в звичайного лікаря до якого була записана.
Хоч робив все лікар вищої категорії
Так, з вами якраз порядно вчинили. Це я про хитрі салони
автор Бокс-орун • 17 июля 2025
Ответ дляIsa Dora
Так вы оплатили или нет?
ні дала тисячу готівкою і сказала більше не взяла, показала переписку в діректі де за ціну нічого не сказали
Чудовий каламбур• 17 июля 2025
Ответ дляКошкинДом
Ну знаєте я завжди запитую вартість послуги, яку маю отримати, заздалегідь.
Я-ваш шанс• 17 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Так і автор заздалегідь спитала, і їй сказали 1000.
Татьяна-57fb• 17 июля 2025
што за бред 2 тыс за стрижку все ясно с этим салоном лапшевешанье на уши клиентов пусть вывеску повесят название салона ’ищем пришалепаных дураков цены увеличиваем на ходу в 5 или лучше 10 раз’
Меня не звали• 17 июля 2025
Ответ дляОце фіфа
вчера пост мастера колориста видела - за покраску на кьойне ( простите если не правильно) - 8 тыс за работу и 1.5 тыс суто за материалы
Так же как и за материалы для ногтей такие суммы озвучивают странные. Трындеть не мешки ворочать
Оно само купилось• 17 июля 2025
Ответ дляОце фіфа
забавно другое - тут часто обсуждали покраски, и многие доказывали что дорогие сами материалы, но как видно дорогие краски это мелочь, в сравнении просто за работу
Та ерунда материалы. Меня мастер красила в этом ЕС, так краска 15 евро, а за все я оплатила 110 или 120, не помню. Была покраска и мытье головы. Все. Вот и работа. Еще параллельно она успела постричь девушку. Пока я сидела с краской. Нормально они свой именно труд ценят. Даже слишком
lamakosher• 17 июля 2025
Взагалі,якщо не попередили,то Ви маєте повне право оплатити ту ціну,яку Вам озвучували спочатку.
marina127258• 17 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Згодна. Звичайно кому що підходить і в кожного різний гаманець.
Я в Києві ходжу в звичайну перукарню до конкретного майстра. Стрижка, мийка, укладка, мелірування, тонування і всякі маски і інше 1700 грн. Волосся живе, результат мені подобається. До цього майстра ходила в салон і платила в рази більше за той же результат
Де це територіально?
ПешитеБесАшипок• 17 июля 2025
Ответ дляmarina127258
Де це територіально?
Метро Червоний Хутір
Малая еще та• 17 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Це нормальна вартість.
Я 2400 в середньому плачу на кучеряве волосся
marina127258• 17 июля 2025
Ответ дляКрапипопка
Центр Києва. Чоловіча стрижка 500 грн.
Майтер на усі руки)
Я блонда, корінь та тонування 2200 грн.

По темі, попередити зобовʼязані.
Я б не платила 2000, заплатила б 1000, раз таку ціну озвучували.
Дайте контакти будь-ласка
Малая еще та• 17 июля 2025
Ответ дляБурундучиха
Дешевле закончить курсы и стричь его самостоятельно
ага, і курси подолгів заодно, і курси манікюра, і лікарів усіх спеціальностей, особливо дантиста.
І швачки заодно, і чоботаря, чого вже там.
marina127258• 17 июля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Метро Червоний Хутір
о, дайте контакти будь-ласка. живу на вирлиці якраз шукаю де підстригтися
sur_sur• 17 июля 2025
А як салон зреагував?
Ще туди підете? Ви їх постійний клієнт?
Взагалі, вважаю, що ви вчинили правильно. Але коли кудись постійно звертається і в цілому усе влаштовує, то вже не захочеш потім іти, неприємний осад залишається.
Забагаловка• 17 июля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
В ЄС мене до мене додому приїжджає перукар та стриже мене та моїх дітей за 50 євро усіх.
а де саме? бо я в Італії з донькою пішла в звичайний салон, то наші стрижки й укладки обійшись в 80 євро, кожна по 40 євро, вважаю, що дорого.
Невгамовна Бу• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
скиньте будь ласка аж цікаво
вот
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3708765
viter33• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
чоловік вже за 800 стрижеться.. ціни зараз капут
Значить, не все так погано
Було б дорого - швидко знайшов би перукарню за 250 грн
Сливочная пенка• 17 июля 2025
Платить ту сумму ,которую озвучили изначально!
Куратор дебошей• 17 июля 2025
Ответ дляБурундучиха
Я і без курсів 3-чоловіків і сім´ї сама стрижу,та машинка вже 100 раз окупилася
Стетоскопуло• 17 июля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
А мой за 450. Небольшая сеть салонов в киеве, спальный район
Мій за 250, дитина теж. Я за 300 (кінчики і чілка). Майстер хороший, звичайна перукарня. Обласний центр західної України. Офігіваю від цін по 800-1000-2000. Хоча, можливо, хто і що може собі дозволити
ДлинноНожка• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
укладака входить у вартість стрижки!
Нет, не входит. Вы можете заказать стрижку без укладки
ДлинноНожка• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
ціна на стрижки у них фіксована неважливо що стригти кінчики чи каре, різниця у майстрах тільки
Да? Не важно, вы пришли сделать челку шторку или стрижку пикси, это по вашему одинаково будет стоить?
Пані з калабані• 17 июля 2025
Должны конечно
r25-1• 17 июля 2025
нефіг питати скільки- достаете 1000грн і в двері. Еслі шо- переписку під ніс.
буреЛОМКА• 17 июля 2025
2000 пипец..
Бабка_в_кедах• 17 июля 2025
Колись потрапила на рекламу стрижки зі знижкою. Вирішила передзвонити і дізнатися. Стрижка 1000 гривень, їхати у час коли зручно їм у будній день в 11, перукарня десь досить далеко на Виноградарі, але... Коли дзвонила казали стрижка 1000(пряме тонке і не густе волосся), потім почала виясняти і виявилося що чубчик стрижуть окремо що окрему плату😭😭😭. А мені треба було зрізати довжину і чубчик... Звичайне пряме довге волосся ’виявляється ’не відноситься до стрижки. Пішла у найближчу перукарню.
ФФФФристайла• 17 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Це нормальна вартість.
Може Ви і є той арт-майстер?
ФФФФристайла• 17 июля 2025
Ответ дляБокс-орун
центр Києва + миття і укладка
Ну, то Ви ще оплачуєте дорогу аренду.
Чудовий каламбур• 17 июля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Може Ви і є той арт-майстер?
Я клієнт, який за гарну, якісну роботу готовий заплатити.
Так само як і я хочу, щоб мою роботу цінували, я ціную роботу майстра будь якого