Бокс-орун• 17 июля в 10:15

чи мали мене попередити про ціну? салон краси

записалася за день до майстра на стрижку, запитала яка ціна і уточнила що довге волосся, написали 1000 грн
зранку пишуть що майстер захворів можуть запропонувати на інші дати до інших стилістів топ і арт,
я обираю зручну годину і мені відповідають Дякуємо перенесли
після стрижки мені озвучують суму 2000 грн бо це арт майстер
чи повинен був салон попередити про ціну і взагалі запропонувати мені майстра по тій самій ціні?
Балаболка• 17 июля в 10:24
Ответ дляБокс-орун
вибачте але хочу в салон, а що? там хоча б навчання проходять ножиці гострі чисто
а не тьотя Лєна колись навчилася і стриже ножицями за 50 доларів і тільки готівка
Ну тогда с вашими запросами .такая цена .
Чему удивляетесь
Оце фіфа• 17 июля в 10:24
Ответ дляБокс-орун
так ціни як в ЄС вже на красу..
забавно другое - тут часто обсуждали покраски, и многие доказывали что дорогие сами материалы, но как видно дорогие краски это мелочь, в сравнении просто за работу
автор Бокс-орун • 17 июля в 10:26
Ответ дляЛама_мама
а покажите результат за 2000, прям интересно стало что там такого настригли)
ну тепер точно покажу
Балаболка• 17 июля в 10:26
Ответ дляЧудовий каламбур
Мене стрижуть за 2500
Угу , а когда покупки делают онлайн или на рынке , то торгуются за 10 гр ))
Лама_мама• 17 июля в 10:27
Ответ дляБокс-орун
ну тепер точно покажу
лох не мамонт, лох не вымрет 😉
автор Бокс-орун • 17 июля в 10:27
Ответ дляБалаболка
Чему удивляетесь
яка різниця між запросами і те що не попередили, чи я грошима розкидаюся і не рахую
якась тут логіка що типу як в салон ходиш то 1000 менше 1000 більше не помічаєш
Чудовий каламбур• 17 июля в 10:28
Ответ дляБалаболка
Ви може торгуєтесь))
Психологічка• 17 июля в 10:28
автор, ну хоть стрижкой довольны? похвастайтесь?))
Лама_мама• 17 июля в 10:28
Ответ дляОце фіфа
основное в цене это аренда салона, его статус и расположение) а работать там могут криворукие с курсами за 50 дол. ))))
автор Бокс-орун • 17 июля в 10:30
Ответ дляПсихологічка
ну як сказати добре, але за 1000 думаю не гірше було б))
не буду бо вже кидала своє волосся сюди не анонімно)
Мядуза аля моргонер• 17 июля в 10:30
Ответ дляЧудовий каламбур
Мене стрижуть за 2500
Можно еще и чаевые оставить 😂
Чудовий каламбур• 17 июля в 10:31
Ответ дляМядуза аля моргонер
Можно еще и чаевые оставить 😂
Так і роблю. Ще цукерки чи каву приношу.
З своїм майстром вже 16 років знайома, вона з Запоріжжя переїхала до Львова
Поторописька• 17 июля в 10:34
Ответ дляЧудовий каламбур
Це нормальна вартість.
))) у нас немає монополії на ціни, я підстригаю своє подовжене каре в звичайному салоні не в центрі, за 800 грн, правда без миття.
Нормально чи ні вирішувати автору, їй мали попередити за ціну, ось це нормально і звична практика, якийсь не професійний адміністратор в цьому салоні
Чудовий каламбур• 17 июля в 10:35
Ответ дляПоторописька
Автор оплатила, їй все підійшло
Скіфська пектораль• 17 июля в 10:36
Ответ дляЛама_мама
и наукладывали)
Оце фіфа• 17 июля в 10:36
Ответ дляЛама_мама
аренда отбивается за сколько?
в среднем два дня
Лама_мама• 17 июля в 10:38
Ответ дляОце фіфа
аренда отбивается за сколько?
в среднем два дня
уверены?) мастера же не за бесплатно работают, плюс уборщица, админ, оплата за охранную систему.
Поторописька• 17 июля в 10:38
Ответ дляБокс-орун
Салони є різні, Автор якщо вам важливий цей салон , а у всіх інших тьтоті, то ходіть, ви ж така ’дерзка’ ,маю надію, не тільки претензії адміністратору сказали? Правда?)))
Я натуралка• 17 июля в 10:38
Ответ дляБурундучиха
Дешевле закончить курсы и стричь его самостоятельно
Я своего и без курсов стригу,он тоже счастлив
ДлинноНожка• 17 июля в 10:39
Ответ дляБокс-орун
центр Києва + миття і укладка
Центр Киева, с укладкой у арт-мастера такие цены и есть.
Вам озвучили цену только на стрижку, а укладка всегда дорого была
Оце фіфа• 17 июля в 10:39
Ответ дляЛама_мама
давно 8 тыс чисто за работу над 1 головой стало бесплатно?
ДлинноНожка• 17 июля в 10:40
Ответ дляБокс-орун
Ну так, если хотите в дорогое место, приходится платить, что вам не так
Лама_мама• 17 июля в 10:41
Ответ дляОце фіфа
ну так поделите эту сумму на мастера + материалы + не забываем сколько было вложено в ремонт, оборудование и мебель в салоне, где 8 тыс чисто за работу) там дайсоном укладывают, а не филипсом за 3 тыс )))
ГоловнаЯ• 17 июля в 10:42
Ответ дляЧудовий каламбур
В мене було з приватною клінікою.
Узд і консультацію проводив лікар вищої категорії ніж той до кого був запис.
Вартість була як вказано в прайсі до лікаря якого я записалася.
Різниця близько 1000 гривень
Як ви вирішили це питання?
ДлинноНожка• 17 июля в 10:42
Ответ дляПсихологічка
А чем там можно быть не довольной, длинный волос, убрать длину
Оце фіфа• 17 июля в 10:42
Ответ дляЛама_мама
подождите - у нас аренда или нет?
Сиджу тихенько• 17 июля в 10:43
Должны были предупредить конечно, пишите теперь им отзывы, пусть реагируют как-то
Чудовий каламбур• 17 июля в 10:43
Ответ дляГоловнаЯ
Як ви вирішили це питання?
Вирішили вони, я оплатила як було вказано в прайсі до першого лікаря якого був запис
Сиджу тихенько• 17 июля в 10:43
А если б человек с собой только тысячу взял допустим? Бред так делать
Виправлялочка• 17 июля в 10:44
Ответ дляУсатая полосатая
А мой за 450. Небольшая сеть салонов в киеве, спальный район
А мій за 250. Звичайна перукарня.