Чупа-чупс• 17 июля в 17:05

Питання до кадровиків !!! Лікарняний декретний і відпустка

Дівчата підкажіть . Закінчується лікарняний 126 днів дополоовий і післяпологовий . Я маю право зразу написати заяву на додаткову відпустку для мами у якої 2 дітей і частину щорічної ( все разом буде десь 16 днів ) . А вже потім написати заяву на відпустку до 3 х років ? Дякую
CuteMay• 17 июля в 17:12
Так
CuteMay• 17 июля в 17:13
Пишіть одразу дві заяви(рапорти), хай кадровик вам вирахує дати і ідіть спокійно у відпустки
VIP Mama• 17 июля в 17:19
Якщо жінка після народження другої дитини (набуття права на додаткову відпустку) не стала до виконання своїх трудових обов´язків та не відпрацювала жодного робочого дня, тоді права на додаткову соціальну відпустку на дітей вона не має. Для отримання такої відпустки жінці недостатньо мати двох дітей віком до 15 років, вона ще повинна працювати (виконувати свої трудові обов´язки).Це роз´яснення Мінсоцполітики і воно носить рекомендаційний характер.Вам потрібно проконсультуватися с юристом на вашій роботі.
котопёс• 17 июля в 17:36
Ответ дляVIP Mama
Я якось консультувалась.Як Ви вважаєте,на чиєму боці юрист опинився?На боці закону чи на боці руки,яка йому виплачує зп і премії?
VIP Mama• 17 июля в 17:42
Ответ длякотопёс
Як правило, йдуть шляхом ’краще недоплатити, ніж переплатити’. І радять звернутися до суду: і не тому, що ’такі погані’, а тому, що підкладуть під виплату папірець з рішенням суду. На жаль чи на щастя, коли приходять перевірки, такі рішення судів дуже допомагають. В Вашому випадку як склалося?
котопёс• 17 июля в 22:47
Ответ дляVIP Mama
Ніяк,почалась війна,я звільнилася.