Ні за холодну воду• 17 июля 2025
Бронювання
Дівчата, хто знає, як швидко на практиці відбувається бронювання після подачі документів? Пишуть до 72 годин.
Зазвичай саме 72 години потрібно чекати чи може бути раніше?
Пацаааааааан• 17 июля 2025
Но, учтите, часто бывает резерв висит и глючит, тогда может быть и дольше.
Ні за холодну воду
• 17 июля 2025
Ответ дляПампушОК
Вам треба кудись поїхати?
Ні. Просто очікування
Автопортрет нурофена• 17 июля 2025
Може Бути на протязі кількох хвилин. А якщо Резерв ляже, то у 72 години не влізе
Ні за холодну воду
• 17 июля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ох(((
Морковку дай• 17 июля 2025
Чоловік оновив Резерв+ і після цього бронювання зникло. На повернення пішло десь три тижні
Ні за холодну воду
• 17 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Дурдом. Тут хоч би з´явлося для початку
Редисочка• 17 июля 2025
гос. орган или предприятие?? если гос орган бістро, на предприятиях -2 дн 22 часа. где-то за 1ч50 мин до окончания 3-х суток приходит в Дию, в резерве появляется у человека чуть раньше
Редисочка• 17 июля 2025
но: последнее время многим до окончания 72 часов сначала приходит розшук, а потом отказ по розшуку. где=то в 50 % случаев так біло. то снимали розшук через тцк и заново подавали
Ні за холодну воду
• 17 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Підприємство
Ні за холодну воду
• 17 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Нічого собі. Це типу автоматично в розшук система відправляє? Чи як це працює?
Редисочка• 17 июля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
так. навіть тих, кого тцк не подавали. не знаю як працює, резерв чистий. подали на бронь - приходить розшук . десь на 2 день. на 3 день - відмова. Перевіряйте резерв частіше. якщо прийде розшук- треба знімати вручну через тцк. щоб бистріше знову податись.
Ні за холодну воду
• 18 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Я думаю, що якщо прийти в ТЦК, то вже не вийти без повістки. Тому навряд чи бронювання буде актуальним в такому випадку
Редисочка• 18 июля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
этим обычно работодатель занимается, без похода работника. если ему нужно забронировать работника
Лялька в колисці• 24 июля 2025
Ответ дляРедисочка
А вручну знімає підприємство через тцк чи співробітник сам має йдти?