Щебетуха• 17 июля в 22:51
Водії, увага: за перевезення пасажирів без ліцензії — штраф до 32 тис грн
Ні дня без покращень.
Чебураха з перцем• 17 июля в 22:52
А вы считаете нормальным пассажироперевозки без лицензии???
Щебетуха
• 17 июля в 22:53
Ответ дляЧебураха з перцем
Бла-бла-кару приготуваться.
Особливо весело буде людям добираться з периферії. і дешево, напевно ж.
Сиреневенькая• 17 июля в 22:54
Ну так речь идёт о бизнесе, а не о частном подвозе из серии бла бла кар и ему подобным
Ваша прЭлесть• 17 июля в 22:54
Ответ дляЩебетуха
Бла-бла-кару приготуваться.
давайте першоджерело
бо бла-бла-бла поки має вигляд вашого допису
Щебетуха
• 17 июля в 22:55
Ответ дляВаша прЭлесть
давайте першоджерело
Щебетуха
• 17 июля в 23:04
З такими темпами поповнення бюджету скоро доберуться і до здавачів квартир в оренду. Ліцензії будете брати?
Така бойова Я• 17 июля в 23:05
Ответ дляСиреневенькая
Ой ли?
Борщичок• 17 июля в 23:08
Ответ дляЩебетуха
І правильно зроблять! Бо як податки платити, то як це так? Швидше б ще до нероб-ріелторів добралися!
Ваша прЭлесть• 17 июля в 23:09
Ответ дляЩебетуха
то першоджерело буде?
Щебетуха
• 17 июля в 23:09
Ответ дляБорщичок
Правильно!! І всіх хто нігтики- губки робить, також потрібно взяти на замітку!!
Первая ласточка инфляции• 17 июля в 23:10
Ответ дляЧебураха з перцем
А разве наличие лицензии на что-то влияет?
Щебетуха
• 17 июля в 23:11
Ответ дляВаша прЭлесть
то першоджерело буде?
та буде ...,вже хвиля пішла, то скоро вспливе. Якщо вже карточки з 800 гр блокують, то думаєте тут пропустять?
Королева спама• 17 июля в 23:12
Ответ дляЧебураха з перцем
Да. Я подвожу коллегу туда-обратно. Она частично компенсирует мне стоимость бензина и радуется, что не надо ехать ОТ с пересадкой
Вареничніца• 17 июля в 23:12
Всі повинні платити податки.В Європі чомусь всі таксісти легалізовані,і таких питань не виникає.
Я за таксистів.Грачі забирають в них заробіток.
Телячі ніжноСті• 17 июля в 23:12
Будет как турецких сериалах)) там пассажир с водителем знакомится и отвечают друг, родственник и тд.
Вареничніца• 17 июля в 23:13
Ответ дляЩебетуха
Це вже давно пора зробити.Офіційний договір,який захищає і орендаря і орендодавця.
Така бойова Я• 17 июля в 23:13
Ответ дляВареничніца
В Європі чиновники не розкрадають бюджет
Вареничніца• 17 июля в 23:18
Ответ дляТака бойова Я
Не смішіть.Загугліть корупцію в європейських країнах.
Чи ви живете по принципу,якщо сусід краде,то і я можу вкрасти ?
Борщичок• 17 июля в 23:21
Ответ дляЩебетуха
А вони що, особливі? До речі знаю чимало дівчат, які працюють вдома маючи ФОП
Ваша прЭлесть• 17 июля в 23:24
Ответ дляЩебетуха
Укртрансбезпека перевіряє ВИКЛЮЧНО перевізників - тобто комерційний транспорт (автобуси, вантажівки), перевіряє в них наявність ліцензій, дозволів, здійснює ваговий контроль, перевірку тахографів, тощо.
Приватні легкові автівки вони зупиняти НЕ МАЮТЬ ПРАВА. Тому ця новина від тсн або черговий вкид, або грубе перевищення повноважень працівниками Укртрансбезпеки (с)
РокерША• 17 июля в 23:28
Ответ дляВаша прЭлесть
мойнітакой?
Ваша прЭлесть• 17 июля в 23:30
Ответ дляРокерША
мойнітакой?
я не знаю, який ваш, але дійсно, Укртрансбезпека не має ніяких повноважень зупиняти та перевіряти приватний автотранспорт.
РокерША• 17 июля в 23:32
Ответ дляВаша прЭлесть
і що? у Зебеляндії, на котру перетворили Україну, багато хто не має права робити те, що робить. І нічого... тому і далі тіште себе думкою, що ’не має права’...
Ваша прЭлесть• 17 июля в 23:33
Ответ дляРокерША
ця ’новина’ висмоктана з пальця і навіть написано тупо.
РокерША• 17 июля в 23:34
Ответ дляВаша прЭлесть
тіште себе, тіште))))
Ваша прЭлесть• 17 июля в 23:35
Ответ дляРокерША
тіште себе, тіште))))
розганяйте паніку, розганяйте
зовсім безмозглі повірять
ті, що на парканах читають
зовсім безмозглі повірять
ті, що на парканах читають
РокерША• 17 июля в 23:37
Ответ дляВаша прЭлесть
розганяйте паніку, розганяйте
зовсім безмозглі повірять
ті, що на парканах читають
зовсім безмозглі повірять
ті, що на парканах читають
мені не треба нічого розганяти, я з цікавістю лиш спостерігаю за цим і як безмозглі блеють ’ні, ну не може такого бути, за що нас так?
’ А, і тазик не забудьте прикупити, а то лиш голова схована
Ваша прЭлесть• 17 июля в 23:40
Ответ дляРокерША
ліцензування пасажирських перевезень це не про приватні легкові автомобілі взагалі. і це ніяка не ’новина’, правила ліцензування діють з 2015 року в останній редакції, Постанова КМУ № 1001
Позаземний розум• 17 июля в 23:48
Ответ дляЧебураха з перцем
А що ця ліцензія дає?