Не худа ні разу• 17 июля 2025

Молчу, когда меня обманули или сделали что-то не так

Не могу ничего сказать, если мне к примеру не понравилась работа мастера или меня где-то обманули, не так сделали. Другой бы человек уже скандал устроил на моем месте, а я молча плачу деньги и ухожу. Что делать? Это слабохарактерность или что? Потом виню себя(
Помидорина• 17 июля 2025
Воспитание такое. Это не хорошо и не плохо. Просто такая манера.
Пишу каліграфічно• 17 июля 2025
Если остались без оргазма ?Тоже молчите ?
Аноним с кешбеком• 17 июля 2025
Так це виховання.Мені казали батьки в школі чуть що,то угнуть голову і мовчать.
Кусман Сиру• 17 июля 2025
Да, слабохарактерность. Что делать? Заставлять себя не позволять поступать с вами так, как вам не хочется. Или терпеть дальше.
Язвочка• 17 июля 2025
Тренируйтесь, пусть вас подруга обижает а вы даёте ответ. Перебороть себя и сможете не молчать
Жертва интернета• 17 июля 2025
Я теж була така, зараз вік перехідний 40+то вже через раз можу себе стримать. ну не крикики, але пальця в рот не клади
Помидорина• 17 июля 2025
Только винить себя это уже неправильно. Если хочется изменений, то работайте над принятием себя для начала. Но зачем винить, если вас так научили? Примите, что родители такие, а их воспитали тоже скорее всего в таком духе. Но измениться в итоге возможно. Путь нелёгкий, но реальный.
АБВГДэшница• 17 июля 2025
Сподіваюсь, до таких майстрів потім більше не приходите?
Можливо, ви в такий спосіб підсвідомо свою психіку і нерви бережете - дорожчі грошей. А якщо так, то потім хоч не гризіть себе за це.
Плюньте хоч раз мовчки в пику майстру чи тому хто вас надув - і ефектно, і без крику)))
Анонимушка• 17 июля 2025
Тоже была такой в молодости. Возраст очень меняет
АБВГДэшница• 17 июля 2025
Ответ дляЖертва интернета
на советчиці навчились
Роза в вазі• 18 июля 2025
Я такая же, но потом туда не ногой
Lacrimo• 18 июля 2025
А що доказ характеру це зі всіма вступати в конфлікт? Я навпаки вважаю, якщо у людини постійно виникають ситуації, що їй здається, що її намахують чи погано виконують послугу - то вона просто невдоволена по життю. Я теж не завжди кажу що мені щось не подобається, але це не тому, що я слабохарактерна, а тому, що не у всіх ситуаціях вважаю доречним. Взагалі таких ситуацій , коли щось дуже не по моєму - якщо критично, скажу максимально коректно, деколи некоректно. Але таких ситуації може 5 в рік загалом. До прикладу у мене мама така - вискочка і скандалістка , їй за неадекватне поводження часто інші люди теж роблять зауваження просто на вулиці і в професійній / знайомій сфері теж більшість уникає. Таких людей не люблять, їх особливо і не поважають, це тільки здається, їх побоюються і уникають. Я більше можу прокоментувати і під час процесу який пішов трохи не по плану перепитати який план дій, який планується результат. А не мовчу як миша а потім вивалюю своє фе. Якщо не подобається рівень обслуговування доречніше робити висновки і фільтрувати , наступного разу звертатись в інше місце : з 2-3 разу майже завжди знаходиться ідеальний варіант. А смислу до прикладу доказувати майстру манікюру , що вона загадто відступила від кутикули гель- лаком, вона так робить , і у неї є клієнти, який це влаштовує, вас ні, ви не її клієнт, вона не ваш майстер - все дуже просто , несіть другого.