Патриоточка• 20 января в 11:00

Компульсивне переїдання порадьте лікаря

Який вам допоміг.
Дівчина Бобула• 20 января в 11:04
Якими тільки красивими словами не намагаються прикрити бажання жерти.

Банан-барабан• 20 января в 11:09
психотерапевт
автор Патриоточка • 20 января в 11:10
Ответ дляБанан-барабан
психотерапевт
Так, звісно, потрібні контакти.
Диверсификация• 20 января в 11:13
Ответ дляПатриоточка
Так, звісно, потрібні контакти.
Шукайте КПТ-терапевта, акредитованого. Такі є в ’Колі сім´ї’, але там черга на рік вперед, можна і коні двинути до того часу.
Мамаша в бигудях• 20 января в 11:18
Ответ дляДівчина Бобула
Добре, що ви така ідеальна і не маєте ніяких пагубних звичок і загалом в білому пальто. Світ не ідеальний, люди слабкі. Людина усвідомлює наслідки і шукає порад і лікаря. І тут ви така класна)
Пукимончиг• 20 января в 11:21
Ответ дляДівчина Бобула
Это же надо так себя не любить, чтобы говорить так грубо о себе 🤷
Дівчина Бобула• 20 января в 11:24
Ответ дляПукимончиг
Зачепило за живе? Просто дивіться правді в очі. Або продовжуйте жерти і обростати салом, виправдовуючись якимись надуманими причинами.
Пукимончиг• 20 января в 11:27
Ответ дляДівчина Бобула
У вас компульсивные попытки хоть кого-то обидеть? Не смешите ) И посмотрите сами правде в глаза. Ваша нелюбовь у себе выливается в агрессию. И это более печально, чем переедание )
Пушкининиана• 20 января в 11:30
Ответ дляДівчина Бобула
Это ужасная болезнь. Зря вы так.

Пушкининиана• 20 января в 11:30
Ответ дляДиверсификация
Я уже разочаровалась в их специалистах.
Ясамаякрасивая)• 20 января в 11:31
автор))
мне в рилсах как-то попадается девушка на тему ПП, она очень забавно преподносит стандартную, в принципе, информацию. ролик не найду уже, но там что-то типа ’вами управляет булочка’ ))) и знаете, когда у меня начинается вечерний зажор (компульсивное переедание по-вашему), я вспоминаю этот ролик и знаете, гордость как-то берет верх
Пушкининиана• 20 января в 11:31
Ответ дляДівчина Бобула
Ох и дурная вы ((
Диверсификация• 20 января в 11:48
Ответ дляПушкининиана
Я уже разочаровалась в их специалистах.
чому? ви були там?
Диверсификация• 20 января в 11:50
Ответ дляДівчина Бобула
А ви така зла і агресивна з якої причини? Просто людина така озлоблена чи це ваш спосіб адаптації до жорстокого світу?)
Пушкининиана• 20 января в 11:50
Ответ дляДиверсификация
чому? ви були там?
Да
Диверсификация• 20 января в 11:51
Ответ дляПушкининиана
Да
Ну то може ви дасте розгорнуту відповідь, щоб це було корисним іншим?
А не просто закид в нікуди, ляп і в кущі)
Дівчина Бобула• 20 января в 11:52
Ответ дляДиверсификация
Я абсолютно не зла і не агресивна. Це виключно Ваше сприйняття, притому хибне. Я просто прямолінійна. І кажу правду. І саме це Вам не подобається)
Пушкининиана• 20 января в 11:53
Ответ дляДиверсификация
Понимаете, это же мое личное мнение и вывод. Я брала много сессий у одного терапевта там и не увидела профессионализма. Много было нюансов.
Диверсификация• 20 января в 11:55
Ответ дляДівчина Бобула
мені все рівно на те, що ви говорите)
Просто цікаво спостерігати збоку, як люди власну грубість і незадоволеність називають правдою і прямолінійністю)
Не від гарного життя ви тут чужим людям висловлюєте в грубій формі власну суб´єктивну точку зору, якою до речі у вас ніхто не цікавився.
Може власне тому так ’прямолінійно’ і висловлюєтесь тут, бо більше нікого це не цікавить? А тут можна душу відвести))

Дівчина Бобула• 20 января в 11:56
Ответ дляДиверсификация
мені все рівно на те, що ви говорите)
Яка грубість? В слові ’жерти’? Ну так про компульсивне переїдання не пишуть люди, які знають міру в їжі.

Занадто багато тексту пишете не по суті. Не потрібно флудити і якість свої фантазії тут демонструвати.
Диверсификация• 20 января в 11:56
Ответ дляПушкининиана
прикро це чути, бо це ймовірно і розчарування в психотерапії і витрата коштів(
Можна було б спробувати іншого психотерапевта, але і з іншим ніхто гарантій не дасть.
ПрипоРошенная• 20 января в 11:59
Ответ дляДівчина Бобула

Компульсивне переїдання це взагалі не про їжу чи переїдання.Це про стан нервової системи.Можете для початку ознайомитись, як вона працює.
Диверсификация• 20 января в 11:59
Ответ дляДівчина Бобула

Бажання жертви, обростати салом - ви реально не розумієте, чому такий стиль спілквання не є нормальним?
Саме так ’прямолінійно’ з вами зазвичай спілкуються? Тобто це звичний для вас стиль спілкування і нічого такого грубого?
Тоді питання знімається. Як то кажуть тільки від життя собачого, собака стає кусачою. Чомусь згадалось)
Гарного дня!
Пушкининиана• 20 января в 12:00
Ответ дляДиверсификация
Это очень больной вопрос и огромное разочарование. Много очень денег потрачено, да. Приняла решение больше не искать помощь где-то. Буду сама работать с собой. Вся жизнь мытарств в поиске помощи из вне, не дала желаемого результата. Но это моя история. У кого-то все может сложиться иначе. Поэтому пробуйте!
Дівчина Бобула• 20 января в 12:00
Ответ дляДиверсификация
Гарного дня!
Жеріть собі на здоров’я. Прощавайте!
Пушкининиана• 20 января в 12:02
Ответ дляДиверсификация
Пробовать другого - это ж не первый уже, а как подумаю сколько нужно времени потратить пока другой вникнет в суть проблемы. Это снова столько денег тратить. Уже псизологически невыносимо это вывозить ))
Диверсификация• 20 января в 12:04
Ответ дляДівчина Бобула
Жеріть собі на здоров’я. Прощавайте!
я не жеру, тому мене ця тема не зачіпає взагалі. Я не маю проблем ні з вагою, ні з харчовою поведінкою. Тому можу адекватно відповідати в таких темах, а от чому ви прийшли сюди вивалити свою ’прямолінійність’ - це вже питання до вас.
Мене хвилює не компульсивне переїдання, а те, що живу в суспільстві, де поруч живуть такі люди, як ви. Це більш небезпечно)
бювет_в_обед• 20 января в 12:19
Нужно понять, что жрать любят все, но одни держат себя в руках, а вторые ищут предлоги почему жрут.
Дівчина Бобула• 20 января в 12:51
Ответ дляДиверсификация
Ви ж ніби попрощалися))
Перечитайте свої коменти. Ви набагато більш токсична і зла, ніж я, котра просто звичку переїдати назвала більш прямолінійно - жерти. А якщо тема ’жерти’ для Вас неактуальна, то Ви токсична в квадраті.

Перечитала Ваші коменти. Бачу, що хамите не тільки мені. То такий стиль життя?;)
Диверсификация• 20 января в 13:22
Ответ дляДівчина Бобула
Ви ж ніби попрощалися))

то я просто прямолінійна по відношенню до вас))
Насмішили))