Ганцю в кєдах• 18 июля 2025

Антидепрессанты сертралофт и боль в суставах.

Может ли быть побочка на суставы если есть корм артроз?
Пожилой человек с таким диагнозом . Уже 2 недели на антидепрессанты.
Эта_Шикарна)• 18 июля 2025
Америка еле сползла с этой дряни,а у нас вижу все только начинается...
Эта_Шикарна)• 18 июля 2025
Сертралофт.Побічні ефекти:
З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: міалгія, остеоартрит, м’язова слабкість, біль у спині, посмикування м’язів, ураження кісток, артралгія, м’язові спазми.
Мальчун-задирун• 18 июля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Какое счастье, что их разработали и сколько жизней они спасли скажите?
автор Ганцю в кєдах • 18 июля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Сертралофт.Побічні ефекти:
Капец. Я знайшла тільки про нудоту і тд
Нічого вдягти• 18 июля 2025
Побочки мають пройти за 2-3 тижні, може почекайте ще тиждень, якщо не пройде, то зверніться до лікаря
автор Ганцю в кєдах • 18 июля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Завтра спробую зателефонувати йому.
По Когнуму не підкажете? Можливо він дає ?
Эта_Шикарна)• 18 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Завтра спробую зателефонувати йому.
Ні.
Когнум.
Побічні ефекти
Можливі алергічні реакції, включаючи риніт, кон’юнктивіт, висипання на шкірі. При появі алергічних реакцій лікарський засіб слід відмінити.

Під час застосування лікарського засобу можливі: кропив’янка, свербіж, гіперемія шкіри, гіперемія обличчя, лущення шкіри. У такому випадку слід зменшити дозу або відмінити лікарський засіб. Можливі неврологічні розлади, включаючи порушення сну або сонливість, шум у голові, які зазвичай короткочасні та не потребують відміни лікарського засобу
автор Ганцю в кєдах • 18 июля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні.
Когнум.
Побічні ефекти

Лікар сказав що точно не Сертралофт

Сьогодні була температура. І кашель . Можливо вірус хтось приніс і він дав озноб і мишечну біль