Ms. Iphone• 18 июля в 08:22

        Почуваюся ЛОХОМ в прямому сенсі цього слова
Спілкувалась недавно зі знайомими : ніде толком не працюють, тільки якісь крутки-мутки і дуже непогано забезпечені; наступного дня пішла на каву зі шкільною подругою - те ж саме, не працює, як вона каже, "кручу-верчу" і гроші є і все решта теж. Ну і загалом життя наші дуже відрізняються, я все життя працюю з 8 до 5, зп невелика, завжди економлю щоб щось мати....Не пишіть, будь ласка, тільки, що в мене заздрість: я їм абсолютно не заздрю і бажаю всього доброго, просто відчуття, що роблю шось не те, і живу якось  не так

			Ms. Iphone
		• 18 июля в 10:07

                        Ответ дляВесняний Марафон

                        Мутки подразумевают разную деятельность. Вы сейчас перетягиваете одеяло на себя. Я думаю, что Вы сознательно уходите от темы и хвастаетесь. Или не видели настоящих муток, что тоже возможно.

		А я взагалі не розумію: чому пов´язувати роботу онлайн (теж був період, коли і я працювала дистанційно), з якимось мутками, це ж зовсім різні речі

			Ms. Iphone
		• 18 июля в 10:09

                        Ответ дляВесняний Марафон

                        Автор, у меня ещё знаете какое наблюдение. Те, кто мутятся презирают образование и возможно не виднелась примеров как строится карьера. Не знают как зарабатывать по-другому. В моем окружении мутки ещё называют «темами». Там тема, тут тема. И большинство без денег.

		Так, десь так і є - мутки, тємки, схемки, і головне бізнес. Питаю: в якій сфері бізнес?, не про доходи-розходи і т.д., а про сферу діяльності. А мені кажуть : різне. При чому людина завжди вільна і нічим не зайнята. Я собі бізнес уявляла трохи по-іншому

                    Весняний Марафон• 18 июля в 10:10

                        Ответ дляMs. Iphone

		Она хвастается.

			Ms. Iphone
		• 18 июля в 10:10

                        Ответ дляLizavel

                        Автор,скорее всего сдают недвижимость. Квартиры, коммерческую, паркинг. Моя знакомая сдает пару машин, две в такси ,одну посуточно в аренду. Здесь писала советчица,что у нее есть акции Новой почты,но мне кажется, это враньё. Именно про новую почту

		ну можливо й так, але ж на нерухомість теж треба було звідкись брати гроші, тим більше в 30 років, і не маючи багатих батьків😑

Весняний Марафон• 18 июля в 10:15

                        Ответ дляLizavel

		Подруга сдавала посуточно квартиры у неё дел было куча. Постоянно на телефоне, стирки, уборки, куда-то поехать, что-то сделать.

			Ms. Iphone
		• 18 июля в 10:29

                        Ответ дляВесняний Марафон

		та і я ж про це

Луковая• 18 июля в 10:32

                        Ответ дляMs. Iphone

                        При чому тут як Ви кажете ’Дебіли’ і моя ситуація, коли моя шкільна знайома, з якою я з дитинства знайома писати толком не вміє, нічого ніколи не вчила (бо то не її), і точно ніколи важко не ставала на ноги як ви пишете, ніколи не працювала, сама ж про це і каже, і завжди при грошах

		Чоловіки утримують, в таких випадках, коханці. Донька моєї подруги так живе в штатах. Чоловіки аренду платять і грошима допомагають. Вона просто гарна.

                    Луковая• 18 июля в 10:36

		Автор, ми все життя проробили з чоловіком як коні. Вміємо багато чого робити але заможними не стали. Тому що для цього потрібні декілька складових. Старт, фінансові вливання, унікальні знання, правильна професія, зв´язки. Іноді достатньо бути гарним або мати доступ до корита. В нас цих складових немає. Ми багато років втратили, тільки щоб дати собі хоч якусь освіту, придбати куток де ми будемо жити. Хтось це має безкоштовно і це величезна допомога.

                    Почекуха• 18 июля в 11:02

                        Ответ дляТоска в носках

                        Я вас розумію, теж так почуваюся. Дивлюсь скільки нових квартир купують у дорогих ЖК, машин дорогих купа на вулицях, заклади відкриваються ... Хоча моєї зп вистачає на життя комфортне, але де заробити на всю цю лакшері не розумію навіть.

І, ще, заздрість це почуття таке ж як і радість, тому не треба себе переконувати що ви не відчуваєте чогось.
		Квартири в ЖК зазвичай взяті в іпотеку. Назбирати на 1-й взнос далеко не всі вміють, вважайте, що 90% вклали батьки й інші заможні родичі. Із авто аналогічно. Бізнеси теж далеко не голодранці відкривають, бо голодранців банально немає кому страхувати в разі поразки

Весняний Марафон• 18 июля в 12:26

                        Ответ дляMs. Iphone

                        та і я ж про це

		Я примерно понимаю о чем вы пишите. Тоже иногда чувствую себя лохом, но это чувство быстро улетучивается когда понимаю, что строить карьеру не умею.

аромат Жука• 18 июля в 12:34

                        Ответ дляMs. Iphone

                        Чому Ви вважаєте, що є Ваша думка і неправильна. Якщо Ви працюєте на себе і платите податки - МАЛАДЄЦ, але чому не допускате думку, що інші так не роблять, а справді крутять-мутять?)

		Навіщо ви мені приписуєте власні фантазії?

Це ви тут розповідаєте як інші мутять і мають кошти. І точно - точно не працюють, бо у школі були трієчниками

	аромат Жука• 18 июля в 12:36

                        Ответ дляФляшунька

                        Мутки это другое😀

		Мутками такі як автор називають будь яку незрозумілу їм діяльність. Спитайте - вони такою і крипту назвуть, і акції, і трейдинг, і безліч іншого, що особисто їм незрозуміло і здається нелегальним чи сірим.

аромат Жука• 18 июля в 12:37

                        Ответ дляВесняний Марафон

		Я називаю речі своїми іменами, а не як ви - мутками.
Є легальна діяльність, є нелегальна.
І жодних муток чи тем.
Є легальна діяльність, є нелегальна.
І жодних муток чи тем.

			Ms. Iphone
		• 18 июля в 13:08

                        Ответ дляаромат Жука

		і акції, і трейдинг, і крипта - для мене зрозумілі речі, так само як і те, що якщо людина не може назвати сферу діяльності, бо не займається по факту нічим....і що це за ’такі як автор’? Такі, це які? такі, що їм видно очевидні речі. І, знаєте, освіта - це не пустий звук. Це відчувається і при розмові, і при переписці

                    к.Буланова• 18 июля в 13:17

		А як шкільна подруга виглядає і якого віку? Може десь на вебці сидить чи онліку, чи коханець кружляє її

			Ms. Iphone
		• 18 июля в 13:29

                        Ответ дляк.Буланова

		з губами й нарощеним волоссям, але вона справді гарна)

к.Буланова• 18 июля в 13:33

                        Ответ дляMs. Iphone

		Ну з губами і нарощеним зараз кожна друга, але так, якщо вцілому має гарний вигляд то може й справді десь на вебці чи нічних змінах мутить)

                    аромат Жука• 18 июля в 13:50

                        Ответ дляMs. Iphone

		Ну може особисто вам і знайомі/зрозумілі, але я чудово бачу що відповідає більшість тут в темах, коли обговорюються ці теми - це для них ті ж самісінькі мутки) І таких людей повно і в реалі. Ви - одна з них.

Усвідомте вже врешті-решт - вам звітувати ніхто не має, чим займається.
Є бажання розвиватися - питання ставити треба інакше: де вивчити те і те чи що саме вивчити щоб заробити, а не - от інші ’мутять’ і кошти мають.
Читати огидно такі заявочки, що не мають під собою жодних підстав, тьху.

                    Весняний Марафон• 18 июля в 14:16

                        Ответ дляаромат Жука

Є легальна діяльність, є нелегальна.
І жодних муток чи тем.
                Є легальна діяльність, є нелегальна.
І жодних муток чи тем.
		Вы не в курсе темы автора.

Тоска в носках• 18 июля в 16:58

                        Ответ дляПочекуха

		Ой, нє, багато знайомих з нашого будинку і економ- класі, купили квартири і паркомісця в ЖК Грейт і ЖК Севен. По публічній звітності чистий доход їх бізнесів становить 2-4 млн, тому я і думаю що десь не тули пішла в житті

Творческий типаж• 20 июля в 20:09

                        Ответ дляВпораюсь зі всим

                        А описанное разве не работа?

		Конечно работа, но из разряда сегодня хочу работать и работаю, завтра не хочу и не буду. Это скорее склад характера такой надо иметь чтобы так жить. Я к пример если у меня нет стабильного дохода и приличной фин.подушки просто схожу с ума на нервной почве

Впораюсь зі всим• 21 июля в 00:42

                        Ответ дляТворческий типаж

		Фриланс психологически намного напряжнее постоянной работы с 9 до 18