Чорнобаївка• 18 июля в 08:53
Хто нещодавно лікував цистит
Вчора почались перші прояви, сьогодні здала аналіз результат буде або ввечері або завтра але завтра вихідні. Хочу почати пити антибіотик, але не знаю який. Два роки назад був вже, але не пам´ятаю назву. Монурал допомагає тимчасово, через пару тижнів все повертається тому відмовилась від нього.
Где тут 0?• 18 июля в 08:55
Автор, без бакпосіва шанс отримати хроніку дуже високий. Робіть бакпосів сечі, не просто загальний аналіз.
Поки чекаєте результати бакпосіва можна приймати Катарію, мені казав лікар, вона знімає симптоми і ніяк не впливає на майбутнє лікування. Просто щоб перечекати результати
Чорнобаївка
• 18 июля в 08:56
Ответ дляГде тут 0?
Так результат довго чекати, я не витерплю стільки
Где тут 0?• 18 июля в 08:57
Ответ дляЧорнобаївка
Я вам там вище додала що приймати щоб перечекати
черная мамба• 18 июля в 08:57
Ношпа 2 р в день+ афлазин по инструкции помогут дождаться результата.
Лунтик-паунтик• 18 июля в 08:59
Норфлоксоцин- здоровье Дарница. Мне помог. Выписывал врач. По инструкции пейте
Чорнобаївка
• 18 июля в 09:00
Ответ дляSo_so
Берите Офлоксацин, в упаковке 10 таблеток, это на 5 дней (1 утром, 1 вечером).
Дякую
Зоряний Шлях• 18 июля в 09:01
Ответ дляЧорнобаївка
Дякую
Потім може виявитися, що ви не тим а/б лікувалися, який вам потрібен. Дарма ви так
Чорнобаївка
• 18 июля в 09:07
Ответ дляГде тут 0?
Знайшла старі результати, тоді лікувалася Левофлексицином (2023р), після того аб не пила. Чи це вже не інформативно?
Чорнобаївка
• 18 июля в 09:08
Ответ дляГде тут 0?
Гага Газу• 18 июля в 09:33
Я б не назначала сама себе антибиотик, особенно в урологии/гинекологии.
Недавно лечила хронический цистит. Там лечение долгое, без антибиотика. А острый цистит нужно грамотно лечить. Почему не сходить к урологу? Он назначит сам то, что надо. И назначит для того, чтоб пережить симптомы.
Где тут 0?• 18 июля в 12:24
Ответ дляЧорнобаївка
фото
це ваш бакпосів? У вас тільки кишкова полочка знайдена? Тоді взагалі не варто пити антибіотики, купуйте Д-Маннозу і виводьте палочку нею. Антибіотики будуть до одного місця не зважаючи на те, що чутлива вона. Тільки пролікуєтесь і може знову через пару тижнів з´явитись
Чорнобаївка
• 18 июля в 13:20
Ответ дляГде тут 0?
Так мої аналізи. Так і було два роки назад, пропила аб але дискомфорт лишався і аналізи були не зовсім чисті, пропила Д маннозу, все пройшло. Але зараз різі, болі, хочеться полегшення, може Фуронін, не знаю..
Мабуть як завжди кишкова паличка, але в мене схильність до дисбактеріозу, думаю це і спровокувало.