к.Буланова• Изменено 18 июля в 12:23
Чим можна відправити килимову доріжку у США?
Чим можна відправити килимову доріжку у США?(Розмір 3×2,5)
Підкажіть будь ласка.
Твоя космішна• 18 июля в 13:15
Ответ дляк.Буланова
Це не стара доріжка 90-х а нова за 12тис.+пересилка вийде недешево тому Укрпошті не дуже довіряю.Вони не несуть за товар ніякої відповідальності,була вже не одна ситуація з ними.
Доставка буде декілька тис дол😹
к.Буланова
• 18 июля в 13:15
Ответ длямадам Везувий
Килимок в Кастко - 40 доларів максимум.
Вам же посилка з тією доріжкою тисяч в 8 обійлеться, тобто 200 доларів.
Тітка в США за ці гроші 5 таких зможе купити.
Це не моя ідея.Вона захотіла саме таку.Ніхто її переконати не зміг.Може вона не хоче з Костко,а хоче українського...
к.Буланова
• 18 июля в 13:16
Ответ длямадам Везувий
Укрпоштою найдешевше.
НП або Міст тисяч 10 або більше за ту доріжку візьмуть.
А кур´єр Укрпошти може забрати її з дому чи потрібно везти на відділення?
мадам Везувий• 18 июля в 13:17
Ответ дляк.Буланова
Відправляю посилки в США регулярно.
Найбільші трабли завжди з НП - то помилки в адресі чи прізвищі отримувача, то гублять посилки, то оплачуєш термінову доставку, а вона їде 2 місяця.
Найбільші проблеми, що були з УП - пом´ята коробка з діркою 2 см.
мадам Везувий• 18 июля в 13:19
Ответ дляк.Буланова
Не в курсі, завжди самі відправляємо.
к.Буланова
• 18 июля в 13:22
Ответ длямадам Везувий
Не в курсі, завжди самі відправляємо.
А які тарифи на посилки Укрпоштою?
мадам Везувий• 18 июля в 14:08
Ответ дляк.Буланова
А які тарифи на посилки Укрпоштою?
Відкрийте сайт і гляньте, я ж не довідкове бюро, щоб всі тарифи напам´ять знати.