Anastasiia-9046• 18 июля 2025

Ви підтримуєте Зеленського та його політику?

Результат:
вже голосів: 258
173 (67.05%) Ні
49 (18.99%) Так
36 (13.95%) результат
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляМанула
Все це добре, але поки не вирішене головне - закінчення війни, все це пусті балачки і не має ніякого відношення до реальності, де нам обіцяють в найближчому 1000 дронів на добу та як мінімум війну до 29-30 років ...
Закінчення війни це система рівнянь, де треба знати змінні.
Поки тупик.
Я не бачу виходу зараз при цих реаліях, і цих гравцях. , який вихід ви бачите?

Чи можливе стишення? Режим ато? Я надіюся.
sur_sur• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я думаю Чорновол в пострадянській авдиторії не виграв б
Але при ньому Рух мав би силу. Проукраїнський вектор.

До речі, рухівці були проти будапешстких, здачі впк, потенціалу
Інших всіх облапошили технологією ’ мирні бджоли’ , насадили наративи, в підручниках писали, в школі вдалблювали, яка Україна унікальна, єдина в світі. знищує свій військовий потенціал
Ви знаєте, а Кравчук таки був демократом. Він передав владу. Не пішов шляхом лукашенко, азійських республік срср. Але програв майбутнє, тим підписантом.
Кравчук просто ще був не досвідчений)
Лукашенко, азійці - то все ще було попереду. Мабуть, потім рвав на собі волосся.
Касабланка8888• 18 июля 2025
Ответ дляalla1985m
Я Зеленському відверто співчуваю. Наймолодшому Президентові України випав найважчий її період буття.
А нам всем, живущим в этом кошмаре вы не спивчуваете? Пока он закордоном, мы тут дроны труселями ловим.
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Не підтримую вертикаль Єрмака, антимайдан в владі, нерівність щодо прав і свобод, не підтримую знищення конкуренції, щоб вертикалі Влади всі були в одних руках- не підтримую. Добре щоб премʼєр чи віце премʼєри були б з опозиційних фракцій. Чим більше протидія - тим краще.
Щодо Зе, вважаю його не дуже розумним, млявим, залежним від інших. І в цей час тяжкий - це теж випробування
Чи хотіла б виборів? Так
Чи знаю хто на місті його? Не знаю
Не має
Хоча його по рейтингам може перебити тільки одна людина, та що в Лондоні .
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Кравчук просто ще був не досвідчений)
Ну хто знає
Кучма батько олігархії. Чого згадала Пінчука, він рукопожатий сильними мира цього, в Давосі, серед міліардерів, всюди, напевно через гарантії що отримав Кучма. А це не просто так.
Ніхто клан Кучми не трогає, не зачіпає, ні американці, ні рашисти.
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ха
Аж страшно
Удалено администрацией...
Seehund• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я вам писала вже що відповідати буду, якщо нагадаєте нік. Тролінг ваш нецікавий
Шашлики я стебусь з самого мему, як считалки, шо надоїла. його затягали, до скрежету, навіть ті , хто тут в 2019 переконував який класний Зе.
Щодо підготовки - є теми де писала про непідготовку докладно, про Мрію, Гостомель, карти ЦРУ з нападом з білорусі, про банки крові, фортифікації, про Кб Луч , про ракетну програму.і багато іншого.
але інколи , деяким не зрозуміло навіть про що я, що не треба папаху міняти ніколи...
тому що не треба їх вдягати
Я можу бути за курс, за програму- пункти , проукраїнський вектор, а не персоналій. Прийміть це
Не персоналій.
Мені по кругу то дорікали з 2014 до майже 2020, що я порохобот. Що я зе критикую, Слуг, рішення. Потім що зе бот, а все мимо.
Чи ще щось
Я за Україну.
Я за україноцентриські погляди без перегибів .
І не біжу ні за якими красівими чи новими, чи ще якимись обличчями

Знову багато тексту, але знову не зрозуміють про що я
Ну тут или умный человек, который понимает, что ничего смешного нет, что куча людей поддалось на уверения власти, что все в порядке и за это многие заплатили жизнью или такая стебущаяся Люда.
Bransoletka• 18 июля 2025
Горіти йому в пеклі на рівні з Путіним
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляSeehund
Риторика тієї тему була така.
А є інші, про житомирстку трасу і інші, про непідготовку
Я повинна мем шашлики розшифровувати? В 22/23 році вже зробила. Писала що саме не підготовили і що влада після приїзду Барнса Цру знала про напад в сторону Гостомеля, з січня 22 р знали напрямок. А ми думали всі ,що з сходу тільки підуть(
І не зробили нічого
Seehund• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Риторика тієї тему була така.
І не зробили нічого
Да делайте, что хотите, с вами все ясно.
Magnifique_• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Риторика тієї тему була така.
І не зробили нічого
Остановитесь, какой нафиг мем, если погибли тысячи людей
Magnifique_• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Більше не відповідаю
Так тисячі людей загинули через непідготовку.
Так, як писала колись Віхолі, в таких темах 22/23 року, має бути комісія Аграната як в Їзраїлі і кожен понести відповідальність. Хотілося б суди.
СhanelKa• 18 июля 2025
Ні, не підтримую
Дуже надіюсь, що колись його будуть судити, за всі його злочини, і Конституція буде і для нього теж не дійсна і недосяжна. Але, то такі собі мрії. Нездійсненні
Magnifique_• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Більше не відповідаю
Удалено администрацией...
Magnifique_• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Риторика тієї тему була така.
І не зробили нічого
Удалено администрацией...
Christ1na• 18 июля 2025
Ответ дляОльгаХ
А зо ви вважаєте за політику Зе ? Тцк? Чи шо? Питання незрозуміле)
Звичайно не тцк, воно (зе) взагалі бестолкве, що стало краще при зе? Що тепер всі, хто щось проти висловлюються одразу усуваються?
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Тема про геноцид Українців, де багато писали про реальні речі, що відбувалися з людьми. Тяжкі речі.
Чому саме ці області так потерпали, на відміну від лагідної окупації на півдні. Досі це питання задаю.
При чому тут відбілити зе? Що ви Хочете довести? Я на виборець зе, не була. і ні є. Я за Україну.
Ви можете зрозуміти, що владу ніхто ніяк не любить. Що і вони винні.
росіяни винні в жахіттях

А інтервʼю Барнса з розповіддю про карти і напад на Гостомель в мене теж є. Він привідкрив дані, що наші знали про той напрямок нападу. Тому я, як і інші, задавалася питаннями не підготовки.
Я вже безліч разів писала - за впк, ракетні програми, бути готовим, а ’не мир в очах пуйла. ’
Що зе команда ватники, що Гончарук казав- теж писала, про туман в голові зе.
Це не відміняє того, що рашисти вчинили і вчиняють ці жахи. Я не адвокатую протиставленням рашку.

П с і не має смішної теми про загибель людей
І бути не може
Magnifique_• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
росіяни винні в жахіттях

І бути не може
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Ви мені щось хочете едаке інкримінувати.
Прямо вишукуєте по старим темам, а факт той, що я не виборець Зе, раджу вам знайти відповіді в темі по посиланню, на 1 ст 2019 року у тих порадниць, хто привів до Влади цю силу. Може вам щось скажуть.

А я просто за Україну. Не за Володю, Петю, Юлю, Чи Валеру з Лондона. Воліла б, щоб був колегіальний орган зараз в ці часи, без авторитаризму. Конкуренція. Як цього досягти в цих умовах? Не знаю, уряд єдності міг бути ще з 22 р.

І в темах обговорю питання Автора
Проукраїнський вектор, взагалі- складний, тут баланс - і не впасти в вихваляння гілок влади, відділяти її від держави- народу, чи в вихваляння тільки опозиції, не хвалити тільки одну партію, бо всіх своя мета і цілі, і засоби теж різні, не завжди чесні, і до того ж - не впасти в прорашиську риторику, бо все взаємоповʼязано.
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ дляБасина
Не згадають)) в моєму оточенні ті, хто за зе голосував, уже кажуть, що не голосували))
Так і мало бути
Завжди так. думаю, як доживемо і будуть вибори у нас, теж буде боротьба технологій, а потім через рік два- всі відхрестяться. І це не тільки в нашій країні
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS

І в темах обговорю питання Автора
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так і мало бути
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Про які старпост? Це не тема про вашу позицію щодо Зе .
Ви обговорюєте з коліжанкою персону, переходи на особисте це. Тролинг.
Більше пояснити , ніж я пояснила , свою позицію я не можу. Все одно десь щось нафантазують.
Покажіть що ви писали в 2019,чи 2022?
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Покажіть що ви писали в 2019,чи 2022?
Удалено администрацией...
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так і мало бути
Це як від майдану потім через рік відхрещувалась, типу ніхто тут на нього і не ходив?
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так і мало бути
Удалено администрацией...
LudaSHS• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Раджу перечитати п 3.1 про тролинг і т д Правил ресурсу
Тоді легше буде зрозуміти щодо банів