ВЫВсеВрете• 18 июля в 18:21

У вас бували побічні ефекти від вітамінів?

Зараз почала прийом Вітрум Бʼюті Плюс, зʼявилась тахікардія і почав скакати тиск. Можливо, це співпадіння, а можливо й ні. Маю гіпертериоз (за аналізами помірний), і переживаю, аби йод у складі комплексу (75мкг) не спровокував посилення цього стану. Я так розумію, немає одностайної думки серед лікарів, чи можна йод при проблемах з щитоподібною залозою чи ні. Додатково йод не вживаю. Чи бували у вас побічні ефекти від цього комплексу чи від інших? Можливо, алергії? Бо здається, що вітаміни, особливо комплекси, де всього потрошку, цілком безобідні, але можливо, це не так.
ГендиреХтор• 18 июля в 18:21
Только с желудком проблемы
Конотопська відьма• 18 июля в 18:22
Від супрадину замість приливу енергії навпаки більше хотілося спати і постійно боліла голова
когдадеЦкие• 18 июля в 18:25
Було, якось пила комплекс але вже не пам´ятаю що саме було, то підмишки почали так смердіти що капець і пітливість підвищилась, як перестала пити все пройшло. Так що вітаміни треба таки обережно пити
Ms. Доброта• 18 июля в 18:30
Знакомая однажды купила витамины для роста волос, выросли усы
Просто звязда• 18 июля в 18:32
У меня головные боли начинаются если организму уже передоз
Коко Шанель• 18 июля в 18:32
нет, никаких проблем не было, пила и витрум и зест и островит, для разнообразия меняю
МельничукОля• 18 июля в 18:33
Вітамін А, чухалася шкіра!
Весела пiсенька• 18 июля в 18:46
Ответ дляMs. Доброта
А на голові хоч виросло?
Marinamariana• 18 июля в 19:04
Ногти сильно быстро растут , не практично когда лак гелем покрываешь
Замороженная селедка• 18 июля в 19:31
Ответ дляВесела пiсенька
А на голові хоч виросло?
у меня нет, а в других местах да
Элька-Карамелька• 18 июля в 20:16
Ответ длякогдадеЦкие
И у меня так было. Плюс появилась какая-то фигня на голове, но это не перхоть. При отмене все прошло через пару дней