Налогообложу• 18 июля 2025
Була у мене відпустка, і я її провела в
Селі)) не бачила родичів вже 3 роки, і нарешті вирішила поїхати... і знаєте, не хотіла повертатися до Києва) як же там класно, а саме головне тииихооо. Я нарешті виспалась і відновила сили, і моральні і душевні) цей півник зранку кукаріку, зоряне темне небо, молоко домашнє, поля пшениці і сояшників, повітря з ароматом лугових квітів, ягоди з кущів, винце у садочку під черешнею, випив і черешню одразу з дерева зїв)) який же це кайф... а ще поряд рибстан, де рибаки привозять свіжий вилов, такої кількості риби в одному місці я ще не бачила: соми, щуки, карасі, окуні, лящі, судаки, купуй що хочеш) а домашнє молоко, я вже й смак була забула.. а краєвиди, що дух захоплює.. навіть не думала що мені настільки сподобається такий відпочинок..
Звездолётчица• 18 июля 2025
Ответ дляСамоучка
да мы устали, так как живем в напряжении. и хочется просто отдохнуть в тишине и комфорте без гонки за новыми приключениями
Так і є.
Не обижаюсь• 18 июля 2025
Ответ дляОцененная
Я теж два тижні в селі провела♥️ місце сили
Это Ваше отражение на 3 фото? Прикольно вышло.
Оцененная• 18 июля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
так, моє))) старе дзеркало в бамбетлі)
Natalia505• 18 июля 2025
Мене тут за село і город заплювали, копитами затовкли, автор. Тригер страшний для народу. Ваша тема просто чудо.
Налогообложу
• 18 июля 2025
Ответ дляОцененная
Класні фото❤️ у моєї прабабабусі теж такий топчан був з дзеркалом як на 3 фото..
Бритоножка• 18 июля 2025
Дякую за тему! Дуже гарні фото) я теж пару днів провела у батьків у селі. Це перезавантаження. Тиша, спокій, небо неймовірне, зоряне, ясне…. Ех, захотілося знову додому
Налогообложу
• 18 июля 2025
Ответ дляБритоножка
Файна цьоця• 18 июля 2025
Я заметила, что сельские навсегда остаются сельскими, куда бы они не выехали.
Бритоножка• 18 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Головне, залишитися людиною!