УжеВотДа• Изменено 18 июля в 20:57
Життя немає після вірусу - мерзну та гіпергідроз
Почалось після вірусу рік назад-порушилась терморегуляція (мерзну,гіпергідроз 24/7 цілий рік,холодний піт)
Безліч аналізів,діагнозу-немає
Ендокринолог по симптомам,як гіпотеріоз,але аналізи ЩЗ-норма
Життя припинилось майже-дуже холодно,проблема вийти з квартири тому що в під‘їзді дуже холодно по відчуттям,тепле повітря здається холодним,тому що весь час мокрий і холодний
Влітку осінній одяг і холодно
В транспорті соромно їздити-люди здивовано та неприємно дивляться
Кому вдалось вилікуватись,який лікар та препарати допомогли?
Шукаю тих,хто мав/має таку проблему
Допожіть,будь-ласка
Дякую
В анамнезі маю невралгію трійчастого нерву
Рік назад я була нормальною людиною,а тепер-так…
Безліч аналізів,діагнозу-немає
Влітку осінній одяг і холодно
Шукаю тих,хто мав/має таку проблему
Допожіть,будь-ласка
Дякую
УжеВотДа
• 18 июля в 21:34
Ответ дляруки_Крюги
Автор, а щитовидка что?
Норма
Вузли з юності
Узі та гормони на минулому тижні
Все норм
Це не вона,як каже ендокринолог
Вузли з юності
Узі та гормони на минулому тижні
Все норм
Це не вона,як каже ендокринолог
Країна мрій• 18 июля в 21:35
Ответ дляЗасомневаю
Мабуть як для кого. У мене норма 36,6. Якщо 37-37,1 , то мені реально дуже було погано
Да, у каждого по своему. Но у многих, например, в овуляцию поднимается темпа
УжеВотДа
• 18 июля в 21:39
Від лора я почула,що багато зараз пацієнтів після вірусів з такою симптоматикою (після ковіду також)
Але до кого звертатись-не порекомендував
Белочкой зови• 18 июля в 21:39
Ответ дляВам телефонограмма
В вашем случае очень полезно внимательно читать, что пишет человек, и хорошенько думать над тем, что советуете.
Если вы не знаете, что центр терморегуляции в гипоталамусе и низкая температура и озноб-один из симптомов его дисфункции, что вы делаете в теме? В вашем случае лучше научиться перед тем как критиковать догадаться хотя бы узнать собеседника. Всего хорошего
Засомневаю• 18 июля в 21:40
Ответ дляУжеВотДа
Дякую
А як вирівняли темпу? Що її провокувало?
У мене був хронічний тонзиліт. Але я відчувала, що болить горло тільки тоді , коли температура була 36,6. Якщо було 37 , то була просто постійно ніяка. Це був просто жах. Мерзла скрізь, до сих пір ніяково як згадаю .
Мені допомогло відмовитися від усього солодкого, піднімала вітамін Д3. Також досі п´ю постійно цей вітамін, але в меншій дозі,+ вітамін С та магній.
Крім того здоровий спосіб життя, повноцінний сон та йога👍
Белочкой зови• 18 июля в 21:42
Ответ дляУжеВотДа
Вы будете долго ходить по врачам, пока не сходите к хорошему неврологу или психоневрологу. Обычно помогает хорошо подобранный антидепрессант
УжеВотДа
• 18 июля в 21:43
Ответ дляЗасомневаю
Дуже дякую за відповідь та пораду
Теж маю такий діагноз
Вітамін Д низький - 17
А магній та вітамін які ви приймали?
Та дозування?
Дякую
Теж маю такий діагноз
Вітамін Д низький - 17
А магній та вітамін які ви приймали?
Та дозування?
Дякую
УжеВотДа
• 18 июля в 21:44
Ответ дляБелочкой зови
У неврологів була
Лірика не допомагає
УжеВотДа
• 18 июля в 21:46
Ответ дляЗасомневаю
І ще підкажіть,будь-ласка,чим ви лікуєте горло,окрім відмова від солодкого?
Горло перідично дійсно турбує (у лора була в квітні)
Хронічне
Белочкой зови• 18 июля в 21:47
Ответ дляУжеВотДа
У неврологів була
Лірика не допомагає
Это не антидепрессант. Максимум тревогу уберет. Вам серотонин нужен
УжеВотДа
• 18 июля в 21:48
Ответ дляБелочкой зови
Психотерапевт рік назад призначив сімоду (після першої дози-швидка,аритмія,темпа 38.9
Більше не приймала
Була така історія
Більше не приймала
Була така історія
УжеВотДа
• 18 июля в 21:50
Ответ дляБелочкой зови
Дякую
Зараз читаю за цей серотонін
Засомневаю• 18 июля в 21:57
Ответ дляУжеВотДа
Дуже дякую за відповідь та пораду
Теж маю такий діагноз
Вітамін Д низький - 17
А магній та вітамін які ви приймали?
Та дозування?
Дякую
Теж маю такий діагноз
Вітамін Д низький - 17
А магній та вітамін які ви приймали?
Та дозування?
Дякую
І в мене був 17. Але купила спочатку була якийсь Д3 українського виробника, то мені не допоміг. Потім на літо зробила перерву. Думала літо/ сонце, сам прийде в норму. А восени як здала ще раз, то вже було не 17, а 8. Тоді купила на Iherb і одразу почала відчувати різницю.
Ось такий Д3 пила спочатку в дозуванні 5 тис. , потім перейшла на 2 тис.
Перегляньте цей товар, який мені пощастило знайти на iHerb.
Плюс цієї ж фірми вітамін К, але його не всім можна ( особливо якщо є схильність до тромбів)
По 2 табл магнію (400 мг)
Плюс вітамін С
По 2 табл магнію (400 мг)
Плюс вітамін С
Белочкой зови• 18 июля в 22:00
Ответ дляУжеВотДа
Більше не приймала
Була така історія
Більше не приймала
Була така історія
Дулоксетин очень стремный ад с кучей побочек. Нужен сиозс (не сиозсн). Удачи
УжеВотДа
• 18 июля в 22:07
Ответ дляЗасомневаю
По 2 табл магнію (400 мг)
Плюс вітамін С
По 2 табл магнію (400 мг)
Плюс вітамін С
Дуже вам дякую
Зараз все почитаю
УжеВотДа
• 18 июля в 22:09
Ответ дляБелочкой зови
Дякую
Я цю сімоду надовго запам‘ятала)
Почитаю за сиозсн,щоб розуміти
Ще раз дякую!
Я цю сімоду надовго запам‘ятала)
Почитаю за сиозсн,щоб розуміти
Ще раз дякую!
Засомневаю• 18 июля в 22:39
Ответ дляУжеВотДа
Хронічне
Я ходила періодично до лора, вистачало не надовго. Розчиняла фурацилін і полоскала ним часто. І часто були антибіотики, але це все настільки втомлювало , здавалося , що це ніколи не закінчиться.
Коли підняла імунітет, то само по собі пройшло
Але я тепер ще загартовую горло . Заморожую ягоди (потрібно починати від одної до 6 хоча б ) кілька разів на день трохи тримала в роті і їла.
Чула , що є тепер хороший засіб септогал + лактоферин
Засомневаю• 18 июля в 22:49
Ответ дляУжеВотДа
Дуже вам дякую
Зараз все почитаю
Ще згадала , що приймала ці вітаміни:
Але вітамін С ділила на половину, бо чула, що на один прийом більше ніж 500 не засвоюється.
Омега раніше заходила добре. Її потрібно починати від однієї капсули, щоб організм звикав. Але зараз я вже чомусь не можу її пити, відчуваю підшлункову одразу.
УжеВотДа
• 19 июля в 00:08
Ответ дляЛялькодзьоб
Кровь и слюну на герпесы сдавали 1,2, 4,6,7 ?
Кров здавала на епштейн бар Ig M -чисто
І все
Більше не призначали
Дякую
І все
Більше не призначали
Дякую
УжеВотДа
• 19 июля в 10:53
Ответ дляБелочкой зови
Доречі я була ще у одного психіатра-назвала симптоматику
Вона відповіла,що це не до неї
УжеВотДа
• 19 июля в 19:31
Ответ дляЗасомневаю
Ще згадала , що приймала ці вітаміни:
Щиро вам вдячна за поради та посилання
Ознайомлюсь з інформацією
Всіх вам благ
Ознайомлюсь з інформацією
Всіх вам благ
УжеВотДа
• 19 июля в 19:37
Ответ дляЗасомневаю
Дякую вам
Дійсно,я навіть в 22 році ще могла їсти морозиво,а потім один вірус горло,другий вірус горло і ускладнення невралгія трійчастого нерву
Не можу ні вітер,ні протяги,ні до стгматолога толком-на все реагують миттєво нерви
Теж приймала антибіотики від горла,бакпосів виявив стрептоккок,првторний бакпосів-начебто немає
Мені колись допоміг спрей для горла Лорект,призначення лора
Почитаю за рекомендовані вами
Щиро вдячна вам
Почитаю за рекомендовані вами
Щиро вдячна вам
Засомневаю• 19 июля в 23:39
Ответ дляУжеВотДа
Дякую вам
Почитаю за рекомендовані вами
Щиро вдячна вам
Почитаю за рекомендовані вами
Щиро вдячна вам
Дякую 🤗 Швидкого вам одужання!!! Бережіть себе!!!🌺🕊️🇺🇦
УжеВотДа
• 20 июля в 12:50
Ответ дляЗасомневаю
Дякую
Взаємно бережіть себе