Ромашкинная• 18 июля 2025

Київ метро, чоловік бив дівчину? Я сумніваюся, що то ШІ..

Хтось бачив чи знає, що трапилося? Телеграмні помийки розносять відео, це правда? Невже таке насилля довкола і усі в телефонах, неначе ніхто нічого не бачить поряд. Це що за дно…?
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Я бачила це відео ще вчора, і да, вона кричала там щось на кштал - хохли, ненавижу чи щось таке.
І абсолютно солідарна з тими, хто не хотів то лайно слухати

Її вдарили один раз і вигнали з вагону.
Ви обманюєте. Дайте посилання на це відео, бо я бачила це відео в декількох каналах, і там не було такого, що вона кричала такі слова в яких її звинувачують.

Її вдарили далеко не один раз. Били декілька разів у живіт і по голові, і за волосся потягнули до дверей.

В будь-якому випадку, вона повинна була відповідати за законом, а ці неандертальці дуже цей закон порушили.
demicandum• 18 июля 2025
А вообще, не думала, что скажу это, но с радостью бы посмотрела как этого мужика в бусик затаскивают ударами по голове
Есть законодательство, то что он делает противоправно, люди, которые подобное поддерживают, быдло
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love

Її вдарили один раз і вигнали з вагону.
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляNoella_

Не морочте голову. Я написала що побачила у відео - її крики і потім її один раз стукнули і вона схилила голову. Все.

Хочете щось довести - йдіть її адвокатом і захищайте на здоров´я, вам ніхто не забороить, навіть якщо воно шваль прокацапська.
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love

Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 18 июля 2025
Добраніч, болотяні та більше не паліться так в метро, як ваша товарка
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Так, бачу - і істерику і огидну поведінку і маргінальне хамство.
зона_комфорта• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Ваш клон Чумучка уже забанили за подобное поведение))
ішо• 19 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Ви розумієте, чого батькам не дозволяють бити дітей?
так де діти, а де оте бидло
Noella_• 19 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Ну то все вірно юзер написав про реформи Супрун, через які люди які повинні отримувати професійну медичну допомогу у закритих закладах, тепер вільно ходять по вулиці і демонструють свої діагнози на форумах, а в метро поводяться як скоти.