Ромашкинная• 18 июля 2025

Київ метро, чоловік бив дівчину? Я сумніваюся, що то ШІ..

Хтось бачив чи знає, що трапилося? Телеграмні помийки розносять відео, це правда? Невже таке насилля довкола і усі в телефонах, неначе ніхто нічого не бачить поряд. Це що за дно…?
Тримаю свічку• 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Ну нафантазувати можна що завгодно.Тут ситуація реальна і проста,і треба було припинити її розвиток.
Як у Франції дибіл кричав Аллах Акбар,в потім людей повбивав .А якби одразу йому в голову дали,може б і не встиг
Ясно одне з цього всього.
Жити в нашій країні зараз страшно навіть не через обстріли. А те, що багато психічно неадекватних.

І це реальна проблема.
руки_Крюги• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Що значить ʼненайвдалішаʼ??? Це коли народ, який прагне бути кращим, до такого спустився? Де це так виховують? За ґратами?
Ця коза теж народ? Так жеж? Вона ж має право прилюдно витерти ноги об людей? Війни ж нема, чого всі такі сердиті?
Треба підробіток• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
ви так чудово маніпулюєте. Вона ротом казала, ротом їй можна було б і на відповідати, це де і коли нормою стало биття? Сильним слабого, серед білого дня, у громадському місці?? А інші… так, люди могли опасатися, що він явно хворий і прибʼє всих, але оті малолєтські гасла під руку… ппц, здобули.
Подивлюсь на вас,коли поряд буде агресивна психічна людина.,і як ви будете її ротом заспокоювати.
Так точно!• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
А у нас все нормой стало, и побои и маты на плакатах...мы заслуживаем своего президента.
Зоя Жорівна• 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Вона не начебто,а кричала Я б її відвела до російського кордону,забрала український паспорт,і раша гуд бай.
Там можна і кричати і співати.
ВЫ лично слышали? Есть видео, где она кричит?
Расчеловечивание идет по плану.
Быдлан бьет девушку ногой в живот, это что?
Хочешь с кацапами драться - в ТЦК и марш на ЛБС.
Это не мужчина, это падаль.
автор Ромашкинная • 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
А як ви дізнаєтеся хто психічна людина?
І чому ви вирішили бити хворих людей? То така нова норма?
Треба підробіток• 18 июля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Расчеловечивание идет по плану.
Это не мужчина, это падаль.
Ви багато пишете і фантазуйте.Вже б давно знайшли відео.
Пиши-пропало• 18 июля 2025
На Киев уже шахеды летят с бешеной скоростью. Только что два красных урода пролетели перед моим окном. Сбить не удалось. Где они сейчас приземлятся - хз, а она провоцировала намеренно людей, что под таким обстрелами как и я каждую ночь практически, вот и не выдержали люди её скотства в воспевании тех, кто нас убивает и ее проклятия и желание убить украинцев. Считаю, что она гниль-провокаторша.

Но при этом я не одобряю физическое насилие даже к таким как она, стоило вызвать полицию и передать её им, но по-человечески понимаю тех, кто не выдержал и поступил иначе.

Да, уже тушки в воздухе, а еще ожидается баллистика и кинжалы.

Поэтому кому её жалко, несите ей передачи под обстрелами, она оценит.

Баклажановые и смеющиеся, кутние зубы берегите. Ночь только начинается (((
автор Ромашкинная • 18 июля 2025
Ответ дляТак точно!
Мені здається, я почала розуміти кінцівку гри престолів…
Просто каралева• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
А як ви дізнаєтеся хто психічна людина?
То ви були?
автор Ромашкинная • 18 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
То ви були?
Ну давайте хоч трохи напружтеся і видайте більш гідну маніпуляцію. Ну, каммон..
Так точно!• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Расскажите, не смотрела. Писец всё таки будет беспросветный?
Зоя Жорівна• 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Не вам мне указывать, дама. не вам! Где то видео?
Даже если она что-то не то сказала, у нас ввели самосуд?
Вы знаете, когда нибудь вы вспомните этот пост, когда вам ногой в живот даст какое-то быдло. Но вы не поймете, за что.
Треба підробіток• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
А як ви дізнаєтеся хто психічна людина?
Навіть в психіатричній лікарні є спеціальний персонал для подібного.Чи ви думаєте буйних там розмовами заспокоюють.
Якщо людина веде себе неадекватно,непередбачувано,і несе загрозу оточуючим ,то її треба ізолювати будь якими методами.А далі вже з´ясовувати що з нею.Чи вона наркомана,чи втікала з лікарні,чи виконує чиєсь завдання за гроші,чи може теракт який вирішила вчинити.
Треба підробіток• 18 июля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
То ви його ще не знайшли?
Апрель Ивановна• 18 июля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
та я вас прошу, такая приспособится при любой власти, как вам надо
автор Ромашкинная • 18 июля 2025
Ответ дляТак точно!
Та ви подивіться на події у світі і поведінку, хіба ж інша надія…
СПОЙЛЕР ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ ХОЧЕ ДІЗНАТИСЯ
Ну типу головна героїня хотіла нести добро, перетворюючись поступово на найстрашніше зло, і використовуючи його методи, тому її зупинили. Проте)) ті хто зупинив, були ще більшим злом.
Та все завʼязано на жадібності в світі. Це лише високоморальні і культурні люди можуть по-іншому мислити, не допускати потоку емоцій, нажаль, таких мало. Це треба мати волю, щоб не спускатися до бійок.
Апрель Ивановна• 18 июля 2025
господи какое у нас быдло в стране, беспросветность
д..мо девочку бьет, другие молча смотрят, незламна нация, зато как воевать так желающих нема
автор Ромашкинная • 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
А тепер, шановна/ий, погугліть, як саме лікують людей і що трапилося після реформ супрун і ко із психоневрологічними диспансерами та їхніми пацієнтами. І також, почитайте, як розпізнати людину із певною хворобою і скільки їх (хвороб). І не відходьте від питання-як ви ідентифікуєте людину із порушеннями психічними у натовпі? Чи ви вважаєте, що всі кричать фігню? Ви будете розчаровані.
Kidstaff Bot• 18 июля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Berill• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
СПОЙЛЕР ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ ХОЧЕ ДІЗНАТИСЯ
На канву вашої аналогії з Престолами чудово лягає те, що високоморальні і культурні отримують сім ножових а потім ссилку за Стіну))))
_Annyshka____• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Можна

Але бити точно ніхто не давав права нікому інших людей
Таких не просто бити треба
Nerses• 18 июля 2025
Ужасное видео(
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
А ви бачили що в неї його не було,чи знали її намір?
Таких людей треба ізолювати в агресивній стадії.Поки передасте поліції,вона когось вб´є,а потім довідку покаже,що вона дурна,і їй нічого не буде.А ви когось похороните.
Агресивна стадія була в тих, хто її бив.
А казала вона щось чи ні, на відео того не було. Я його подивилась декілька раз
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Агресивних хворих заспокоюють медикаментозно. Персонал для биття хворих людей? Можна посилання на норми закону?

Здобули перемогу. Повну перемогу над здоровим глуздом.
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Там одна женщина пыталась заступиться.
Но видимо боялась, что от этих приматов достанется и ей.
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляРомашкинная
Я в щоці із реакції і події, це ж ким треба бути..
Дійсно, ким тре бути щоб називати людей в метро хохлами та слава отсосії?
Noella_• 18 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Ви особисто це чули? На відео цього нема.
Ким треба бути, щоб виправдовувати бугаїв які лупцюють жінку?
Coffee is Love• 18 июля 2025
Ответ дляNoella_
Я бачила це відео ще вчора, і да, вона кричала там щось на кштал - хохли, ненавижу чи щось таке.
І абсолютно солідарна з тими, хто не хотів то лайно слухати

Її вдарили один раз і вигнали з вагону.
demicandum• 18 июля 2025
Я несколько раз смотрела видео в телеге и там только как ее бьют, кто-то видел как она кричала?