Смайликівна• 18 июля в 22:28

В кого діти вивчають економіку в Українському вузі

Дівчата, в кого діти вчаться на освітній програмі економіка в Україні чи задоволені ви своїм навчальним закладом , можете радити ?
Розглядаємо як державні , так і приватні вузи.
Одні думки• 18 июля в 22:31
Яка економіка світить Україні ?
Що там вивчати?
автор Смайликівна • 18 июля в 22:31
Ответ дляОдні думки
Яка економіка світить Україні ?
Що там вивчати?
Дякую, мені б по темі відповідь
Країна мрій• 18 июля в 22:41
підкажіть, ця спеціальність на виході деє дає можливість працювати?
Техпаспорт на медузу• 18 июля в 22:41
Очень странный вопрос. Экономику чего или какую? Уточните, для начала. И как вы или ваш ребенок поймут-доволен ли он? Любое экономическое направление имеет предметы, которые входят в цикл и изучаются все 3 года(основные , 3,4,5 курсы).
автор Смайликівна • 18 июля в 22:44
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Спеціальність 051 «Економіка», чому дивне питання ?
автор Смайликівна • 18 июля в 22:46
Ответ дляКраїна мрій
Бізнес-аналітик, проектний менеджер
Країна мрій• 18 июля в 22:46
Ответ дляСмайликівна
Бізнес-аналітик, проектний менеджер
а якщо у маленькому місті, до прикладу
автор Смайликівна • 18 июля в 22:48
Ответ дляКраїна мрій
а якщо у маленькому місті, до прикладу
Бізнес-аналітики працюють і в банках, і на будь-яких інших підприємствах.
Техпаспорт на медузу• 18 июля в 22:49
Ответ дляСмайликівна
Просто ‘экономика’?… значит, стандарты новые, впервые вижу, погуглю. Нац выбирайте, аккредитацию соотв, долгожителей.
Невгамовна шахиня• 18 июля в 22:57
Економіка - це широке поняття, є мікро-, є макроекономіка, на економічному факультеті є різні спеціальності. Я закінчувала КНЕУ економічний факультет, до 3 курсу вчили все однакове, з 3 пішли по спеціальностям - економіка підприємства, менеджмент підприємства, менеджмент державних установ.
Країна мрій• 18 июля в 23:00
Ответ дляНевгамовна шахиня
підкажіть, що актуальне, перспективне, з чим завжди можна знайти роботу
автор Смайликівна • 18 июля в 23:03
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую, зараз в широкому конкурсі є одна освітня програма 051, якщо проходиш , то вже обираєш в вузі направлення. На скільки я розумію
Весела моль• 18 июля в 23:09
Ответ дляКраїна мрій
бух учет - вечная профессия
Неправдиша• 18 июля в 23:37
В Шевченко изучает.
Очень нравится.
Обучение офлайн.
Были на несколький предприятиях.
автор Смайликівна • 18 июля в 23:47
Ответ дляНеправдиша
В Шевченко изучает.
Очень нравится.
Обучение офлайн.
Были на несколький предприятиях.
Дякую!