бЭйбА• Изменено 18 июля в 23:20
Модельна хода
Підкажіть де в Києві можна дорослому навчитися модельній ході?
бЭйбА
• 19 июля в 00:28
Мені чоловіки постійно кажуть, що мій недолік погана ходьба... Я розумію, що будуть зараз радити, навіщо я їх слухаю, сьогодні не правиться хода, а завтра ще щось. Але для мене це дуже боляче
бЭйбА
• 19 июля в 01:52
Ответ дляСкокоМнеДадите
А дома не сможете научиться?
Мені здається краще коли вживу навчатися, коли вказують на помилки.
бЭйбА
• 19 июля в 10:51
Ответ дляБензопирен
Положите на пол верёвочку и ходите по ней
Дуже дякую!