ОхиИВздохи• 19 июля 2025

Медичний коледж

Дитина скоріше за все проходить на дві спеціальності -лікувальна справа і сестринська справа .Як ви вважаєте яку краще обрати і чому ,порадитись з цього питання нема з ким (
Svitlo_• 19 июля 2025
Лікувальна справа.
Перша на селі• 19 июля 2025
Якщо далі планує вступати в Богомольця , то Лікувальна справа
автор ОхиИВздохи • 19 июля 2025
Ответ дляПерша на селі
тут невідомо ,як піде навчання.Мрія бути психіатром
Перша на селі• 19 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ну тоді навіщо медсестра?
автор ОхиИВздохи • 19 июля 2025
Ответ дляПерша на селі
Ну тоді навіщо медсестра?
Лікувальна справа дає змогу вступити на 2 курс ?
Перша на селі• 19 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Зайдіть на сайт коледжу, там має бути все розписано. Кожна спеціальність в різних коледжах по різному. Є , де вчаться 2 роки, є де 3,8. Там, де 3,8, то вступ на 3й курс після коледжу
автор ОхиИВздохи • 19 июля 2025
Ответ дляПерша на селі
3.10
Перша на селі• 19 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
3.10
На третій курс значить
Спасу мир• 19 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
3.10
В Украине, после окончания колледжа по специальности ’Лечебное дело’, поступление в университет на третий курс по этой же специальности возможно, но не гарантировано. Обычно, выпускники колледжей, как правило, поступают на первый курс вуза. Однако, некоторые университеты могут предлагать сокращенные программы обучения для выпускников колледжей, что позволяет им окончить университет за более короткий срок, но не обязательно сразу на третий курс. Никто не поступает на третий курс после мед. колледжа, но есть с определенным уровнем аккредитации, в Днепре (пример привожу) поступают на первый курс.