мадамГрицацуева• 1 час назад
ПРІСКА
В кого були не дуже добрі результати , що робили і чи підтвердились ризики ?
В мене УЗД ідеальне , а аналіз крові низький вільний хгл , та трохи нижче середнього папп - а . В іншому ризики низькі .
Мій лікар в відряджені . Каже поки переробити УЗД в іншого спеціаліста.
Я вже думала можливо перездати в іншій лабораторії , чи зробити НІПТ .
Я просто в шоці і не знаю куди бігти що робити.
Кошка Мурка• 1 час назад
Лучше делать астрая, чем приска.
В каком вы городе?
Вариант 1: сделать повторно скрининг (УЗИ+кровь) в другом месте
Вариант 2: делать нипт и дальше по ситуации дообследование
Вариант 3: успокоиться и верить в лучшее
Что пишут в заключении, какие риски?
В каком вы городе?
Что пишут в заключении, какие риски?
мадамГрицацуева
• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
Лучше делать астрая, чем приска.
В каком вы городе?
Что пишут в заключении, какие риски?
В каком вы городе?
Что пишут в заключении, какие риски?
Оце ж і я думала зробити завтра нове УЗД і здати кров в іншій лабораторії .
З приводу НІПТУ однозначно робити , якщо результат в іншій лабораторії буде не хорошим .
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
Кошка Мурка• 57 минут назад
Ответ длямадамГрицацуева
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
У вас вік 40+?
Скільки вам років?
Якщо у вас близько 40 і більше, то віковий ризик у вас явно буде високий
Скільки вам років?
мадамГрицацуева
• 54 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
У вас вік 40+?
Скільки вам років?
32 .
Теж зараз читаю що астрая набагато краще і рідше дає похибки . Чому лікар наполіг саме на пріска , не розумію
Кошка Мурка• 48 минут назад
Ответ длямадамГрицацуева
32 .
Ви в якому місті?
Можливо у вас просто маленьке містечко і немає ліцензії у лікарів для астрая? Але краще поїхати тоді десь, щоб зробити
Якщо лікар саме на пріска наполягала, то це фіговий лікар. Бо астрая ще додаткові важливі ризики показує
Більш менш• 52 минуты назад
Ответ длямадамГрицацуева
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
У меня был риск трисомии21 -1:50
Делала нипт ,не подтвердилась. Ребенок родился здоровый. Я вообще эти приски не понимаю, сколько нервов потратила зря
мадамГрицацуева
• 44 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
Ви в якому місті?
Велике місто , ліцензію FMF ID лікар УЗД має точно , бо я попередньо читала про неї інформацію .
Ніби й мій лікар гарний по численним відгукам .
Я з самого початку казала щоб одразу зробити Ніпт , каже не потрібно , то якщо пріска , УЗД покажуть ризики . Зараз просто каже поки що зробити УЗД в іншого спеціаліста , записалась в геном .
Кошка Мурка• 43 минуты назад
Ответ длямадамГрицацуева
Геном буде самий ідеальний варіант
Це найкраще рішення
Бажаю вам гарних результатів і успішної вагітності.
Але краще вже робити і кров разом з УЗД в геномі
Це найкраще рішення
мадамГрицацуева
• 42 минуты назад
Ответ дляБільш менш
У меня был риск трисомии21 -1:50
Я уявляю скільки і як сильно ви нервували .
Бо я не розумію поки що чи дійсно в мене є ризики . А от від вчорашнього вечора скільки вже виплакала
мадамГрицацуева
• 40 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
Геном буде самий ідеальний варіант
Це найкраще рішення
Там практично немає годин для запису на найближчий час . Записали на вівторок на 16:00 , сумніваюсь чи візьмуть одразу кров , і щось в адміністратора не уточнила
мадамГрицацуева
• 40 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
Геном буде самий ідеальний варіант
Це найкраще рішення
Дякую . Дуже сподіваюсь що все буде добре