мадамГрицацуева• сегодня в 13:55

Пріска

В кого були не дуже добрі результати , що робили і чи підтвердились ризики ?
В мене УЗД ідеальне , а аналіз крові низький вільний хгл , та трохи нижче середнього папп - а . В іншому ризики низькі .
Мій лікар в відряджені . Каже поки переробити УЗД в іншого спеціаліста.
Я вже думала можливо перездати в іншій лабораторії , чи зробити НІПТ .
Я просто в шоці і не знаю куди бігти що робити.
Кошка Мурка• сегодня в 13:59
Лучше делать астрая, чем приска.
В каком вы городе?

Вариант 1: сделать повторно скрининг (УЗИ+кровь) в другом месте
Вариант 2: делать нипт и дальше по ситуации дообследование
Вариант 3: успокоиться и верить в лучшее

Что пишут в заключении, какие риски?

автор мадамГрицацуева • сегодня в 14:03
Ответ дляКошка Мурка
Лучше делать астрая, чем приска.
В каком вы городе?

Что пишут в заключении, какие риски?
Оце ж і я думала зробити завтра нове УЗД і здати кров в іншій лабораторії .
З приводу НІПТУ однозначно робити , якщо результат в іншій лабораторії буде не хорошим .
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
Кошка Мурка• сегодня в 14:07
Ответ длямадамГрицацуева
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
У вас вік 40+?
Скільки вам років?

Якщо у вас близько 40 і більше, то віковий ризик у вас явно буде високий
автор мадамГрицацуева • сегодня в 14:09
Ответ дляКошка Мурка
У вас вік 40+?
Скільки вам років?

32 .
Теж зараз читаю що астрая набагато краще і рідше дає похибки . Чому лікар наполіг саме на пріска , не розумію
Кошка Мурка• сегодня в 14:16
Ответ длямадамГрицацуева
32 .
Ви в якому місті?
Можливо у вас просто маленьке містечко і немає ліцензії у лікарів для астрая? Але краще поїхати тоді десь, щоб зробити

Якщо лікар саме на пріска наполягала, то це фіговий лікар. Бо астрая ще додаткові важливі ризики показує
Більш менш• сегодня в 14:12
Ответ длямадамГрицацуева
Віковий 1:423
Біохімічний ризик т21 1:7897
Комбінований ризик трисоміі 21 1:10000
Трисомія 13/18 +ткп 1:1292
У меня был риск трисомии21 -1:50
Делала нипт ,не подтвердилась. Ребенок родился здоровый. Я вообще эти приски не понимаю, сколько нервов потратила зря
автор мадамГрицацуева • сегодня в 14:19
Ответ дляКошка Мурка
Ви в якому місті?

Велике місто , ліцензію FMF ID лікар УЗД має точно , бо я попередньо читала про неї інформацію .
Ніби й мій лікар гарний по численним відгукам .
Я з самого початку казала щоб одразу зробити Ніпт , каже не потрібно , то якщо пріска , УЗД покажуть ризики . Зараз просто каже поки що зробити УЗД в іншого спеціаліста , записалась в геном .
Кошка Мурка• сегодня в 14:21
Ответ длямадамГрицацуева
Геном буде самий ідеальний варіант
Це найкраще рішення
Бажаю вам гарних результатів і успішної вагітності.
Але краще вже робити і кров разом з УЗД в геномі
автор мадамГрицацуева • сегодня в 14:21
Ответ дляБільш менш
У меня был риск трисомии21 -1:50
Я уявляю скільки і як сильно ви нервували .
Бо я не розумію поки що чи дійсно в мене є ризики . А от від вчорашнього вечора скільки вже виплакала

автор мадамГрицацуева • сегодня в 14:23
Ответ дляКошка Мурка
Геном буде самий ідеальний варіант
Це найкраще рішення
Там практично немає годин для запису на найближчий час . Записали на вівторок на 16:00 , сумніваюсь чи візьмуть одразу кров , і щось в адміністратора не уточнила
автор мадамГрицацуева • сегодня в 14:24
Ответ дляКошка Мурка
Геном буде самий ідеальний варіант
Це найкраще рішення
Дякую . Дуже сподіваюсь що все буде добре
Кошка Мурка• 2 часа назад
Ответ длямадамГрицацуева
Візьмуть кров.
Просто нічого жирного не їжте в той день, легеньку їжу
автор мадамГрицацуева • 2 часа назад
Ответ дляКошка Мурка
Візьмуть кров.
Дякую , я вже перепитала і все пояснили .
Як я надіюсь що ця пріска дала хибний результат .
Почемучка• 2 часа назад
Ответ дляБільш менш
У меня был риск трисомии21 -1:50
Ну не у всех не подтвердилось, так что диагностика нужна.
Більш менш• 1 час назад
Ответ дляПочемучка
Разве это диагностика? Пальцем в небо.
Может быть, а может не быть, как это.
Условно, риск 1:2 высокий, но это тоже 50/50
Риск 1:10000 , где гарантия , что это кто- то другой будет одним из 10000.
Лучше уж сразу нипт сдавать и не нервничать зря