Форточка• 19 июля 2025
Поделитесь своими женскими приемами, как вы охомутали нужного вам мужчину?
Приемчики, хитрости, игры? Чем зацепили и покорили? Что в итоге у вас получилось?
Выхожу на охоту на качественного мужа, нужны советы от бывалых.
Диви яка я пава!• 19 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Слава Каминська, ты?))
Бедолага, так його ревнувала потім, шкандали закатувала, але все ж закономірно
Зубная фея• 19 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Пипец вы гоните
Девушки, не выпрыгивайте из трусов доказывая свою самость.
Это очень убого и жалко смотрится.
Между строк читается ваша невостребованность и обман всех вокруг
Лагерфельд перевернулся в гробу, бедолага. Ржу)
Это очень убого и жалко смотрится.
Так і є. Вона в душі відчуває свою ницість, Забери той бізнес і вона ніхто. Бо сама себе не цінує як жінку і не вірить що без бізнесу і авто її не можна полюбити. Дійсно , дуже виглядає ’жалко’ коли жінка щось комусь доводить за що її можна полюбити.
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Там на Камінського черга була, вона сама розказувала, як до нього на прийом приходили напівголі дівчата, в коротких платтях, що вже нижню білизну було видно
Капуста Маша• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
У вас комплекси, пишите з помилками. Переходите на особистості.
Я працюю з 16 років, маю дві освіти, навчалася в Америці в школі дизайну, працювала з Карлом Лагерфельдом, відкрила 7 виробництв.
Мені не потрібен дурень, чи чоловік якого я не поважатиму. І ТАК ВСЬОМУ є ціна, ви ж не безкоштовно за спасибі до магазину ходите, ми живемо в матеріальному світі.
Ось тому ви пишите з помилками, а я ні)
пишЕте.
про коми мовчу)
Ашолюдискажуть• 19 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Короче, прийомів не побачила тут
Скажу вам автор одне. Чому чоловіки часто покидають стабільні стосунки і йдуть до «молодих» !? Бо там на них дивляться як на Бога, там дають визнання, там раді кожному руху цього чоловіка, от він і тає, бо вдома вже все не те.
А не хочеться себе відчувати як гівно постійно, хочеться бути супер меном для своєї жінки, навіть якщо ти пересічний чоловік
100%
Так і є у більшості випадків
Чоловіки дуже відгукуються на похвалу
Так і є у більшості випадків
Чоловіки дуже відгукуються на похвалу
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
вибачте, але ви теж з помилками пишете.
Я не свята, одна помилка це нормально.
Загальне враження в мене складається вцілому коли читаю.
Дівчата хочуть бажаного чоловіка. Мова ж не йде про кур´єра нової пошти чи вигулювача псів.
Всі хочуть жити в достатку і т.д.
Чоловіки які мають достаток досить жорсткі, бо пережили багато драм. Тому в першу чергу цінують самодостатність.
Звісно зовнішність теж важлива, але не першочергова. Тому раджу працювати над собою. І це не просто дієта чи спорт.
Всі хочуть жити в достатку і т.д.
Капуста Маша• 19 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
кстати, очень жалко их пару. он как отец хороший , дети славные такие
МадамОхмури• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Ось тому ви пишите з помилками, а я ні)
Даже страшно представить, что такая успешная девушка с 7 производствами и сотрудничеством с Лагерфельдом делает на форуме среди таких убогих? 😅
Ладно я у мужа на шее с кучей свободного времени...
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
А ваш француз з вищого світу? В якому місті ви зараз живете?
Тулуза, часто буваю з сім´єю в Україні
Ми тут маємо декілька виробництв
ЯсноВидящая• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я не свята, одна помилка це нормально.
Всі хочуть жити в достатку і т.д.
От з цим я згодна. Багаті люди, то люди з характером. І з ними краще бути психологом, ніж танцівницею.
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Я далеко не дівчинка)
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
Автор а які козирі є у вас? Чи тільки пісічка?
Маю свій бізнес, житло, авто
Покажите своего альфонса
ЯсноВидящая• 19 июля 2025
Автор. Вам би ще зрозуміти чи ви хочете бути коханкою, чи бути матір´ю дитини богатого чоловіка. Бо це різні дві жінки.
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Покажите своего альфонса
Мій чоловік не молодший а старший, ви розумієте хто такий альфонс?)
Уходя дверю не хлопать• 19 июля 2025
Автор, если вы не уверены в себе , у вас низкая самооценка и вы не очень хорошо выглядите, то чужие советы вам никак не помогут. Вы либо умеете нравиться мужчинам , либо нет.
ЯсноВидящая• 19 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
А чоловік дуже багатий?
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
А у альфонсов есть определенный возраст?))))
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Хочу заміж і сім’ю
Диви яка я пава!• 19 июля 2025
Ответ дляМрію про космос
Посмотрите фильм ’Последняя из рода Болейн’
Там все сумно скінчилось
На таких маніпуляціях довго відносини не тримаються
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляМрію про космос
Дивилася, обидві нещасні жінки в кінці кінців, що героїня Скарлет Йохансон, що Наталі Портман
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
А чоловік дуже багатий?
По міркам України мабуть дуже.
Наразі це все спільне майно ( окрім майна сім´ї чоловіка)
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зазвичай це молоді парубки атлетичної зовнішності. Хто буде платити кволому доходязі?
Мрію про космос• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
Ну потому что заигралась героиня Натали Портман, а нужно было вовремя остановиться. Но тактика верная
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
Хочу заміж і сім’ю
Тоді найменше - це будівельні майданчики, там є інвестори. Гольф клуби.
Це місця для знайомства
Мрію про космос• 19 июля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Там все сумно скінчилось
Так голова нужна, чтобы продумать все в деталях, а ее занесло не туда
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Судя по темам здесь - женщины готовы платить кому угодно, лишь бы не одна.
Когда женщина хвастается что у нее есть квартира, машина, бизнес и поэтому у нее есть мужик, то для меня это странно)))
Сразу понятно что там за мужик.
Ты возьми похвастайся что у тебя нет ничего, но есть мужик, который рядом несмотря ни на что.
Сразу понятно что там за мужик.
100%• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
Ну, якщо навіть вам треба було когось покоряти, то мені соромно за сучасне жіноцтво …
Підкорити можна любого чоловіка, але нічого путнього з цих відносин не вийде, якщо жінка раптом згадає про власну гідність і захоче віддачі у стосунках !
Метелики на душі• 19 июля 2025
Мої подруги дуже вдало вийшли заміж, працювали рієлторами комерційної нерухомості
Мрію про космос• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
И таки Скарлетт осталась счастлива. Ещё как пример Хюрем из Великолепного века - та же тактика