Форточка• 19 июля в 14:23

Поделитесь своими женскими приемами, как вы охомутали нужного вам мужчину?

Приемчики, хитрости, игры? Чем зацепили и покорили? Что в итоге у вас получилось?
Выхожу на охоту на качественного мужа, нужны советы от бывалых.
МеняАЖтрусит• 19 июля в 15:48
Ответ дляМетелики на душі
У вас комплекси, пишите з помилками. Переходите на особистості.
Я працюю з 16 років, маю дві освіти, навчалася в Америці в школі дизайну, працювала з Карлом Лагерфельдом, відкрила 7 виробництв.
Мені не потрібен дурень, чи чоловік якого я не поважатиму. І ТАК ВСЬОМУ є ціна, ви ж не безкоштовно за спасибі до магазину ходите, ми живемо в матеріальному світі.

Ось тому ви пишите з помилками, а я ні)
Як ви опинились на цьому форумі ?
автор Форточка • 19 июля в 15:48
Ответ дляМетелики на душі
Автор який ваш типаж чоловіка?
Розумний, гарно вихований, чесний, з високим емоційним інтелектом, вірний, сильна особистість з широким кругозором, стильно одягається. Без проблем з алкоголем та наркотиками. Не корупціонер. Не пробує обхитрити чи обманути жінку для своєї вигоди. Як бонус якщо привабливий та гарний співрозмовник.
Метелики на душі• 19 июля в 15:49
Ответ для100%
А які в неї варіанти ? Від діда до діда …
Варіанти вчитися, освоїти справу по душі.
(Звісно не всім дано працювати)
Накопичувати кошти, купувати житло.
Це саме просте що можна зробити.
Метелики на душі• 19 июля в 15:50
Ответ дляМеняАЖтрусит
Як ви опинились на цьому форумі ?
Продавала дитячі речі ще з 2013 року. Чи по вашому я фея? І в мене завжди все було добре
Метелики на душі• 19 июля в 15:52
Ответ дляФорточка
Супер смак. В Україні знайти такого чоловіка важко, але не неможливо
Вступіть в гольф клуб, це саме просте
Чи відвідуйте аграрні виставки з технікою
Юпитерная• 19 июля в 15:53
я умею посмеяться и над собой в том числе
легкая
мозг выношу редко, но метко
100%• 19 июля в 15:57
Ответ дляМетелики на душі
(Звісно не всім дано працювати)
Накопичувати кошти, купувати житло.
Це саме просте що можна зробити.
Для цього треба мати гідність і мізки )
А там тільки «годувальниця», якою такі і думають …
ЯсноВидящая• 19 июля в 16:02
Ответ дляФорточка
Це прямо про мене, мама худенька і аж занадто активна, наполягає на внуках 🤣 батьки разом з університету і самі викладачі. А чому в нього такий акцент на педагогіці?
Бо йому була потрібна гарна мати для дітей, щоб їх виховувати. Жінка що любить дтей і заради цього поперлась в неперспективну професію. Ми влаштовували співбесіду як для няні дитині. Він собі три дні вибирав з тих що пройшли попередній відбір. Це був конвеер. Я так довго собі працівників не вибирала, як йому дівчину). Останній раз коли про них чула, в них було 3 дітей.
100%• 19 июля в 16:02
Ответ дляФорточка
Ну, таких розбирають цуценятами і виховують з молодих років )
Таких самотніх не буває ) а якщо вийде «відбити», то відібʼють і у вас …

І ще формула успіху у пошуках - не шукати ! Жити своїм життям, доля вас сама знайде !
100%• 19 июля в 16:06
Ответ дляЯсноВидящая
Бідна жінка, пройшла відбір на роль інкубатору …
Ви вважаєте, що можна покохати просто «варіант» ? Шлюб по розрахунку - не більше, і саме погане, що їй не повідомили про це !
Шиворот Навыворот• 19 июля в 16:08
ніяких, то мій мене ’хомутав’ своїми прийомами і таки охомутав))) Особисто в мене ніколи не було потреби когось хомутати чи добиватись, якось самі постійно знаходились
Леплю из пластилина• 19 июля в 16:10
Ответ дляМетелики на душі
Мені не 20
років, і навіть не 30
40 и 55 мало радости,зачем такое если у женщины есть свои деньги
Королева ганделику• 19 июля в 16:17
Ответ дляФорточка
Це все один і тей самий чоловік?😂
Леплю из пластилина• 19 июля в 16:22
Ответ дляФорточка
Ищите не в Украине))
Метелики на душі• 19 июля в 16:28
Ответ дляЛеплю из пластилина
Таке враження що в 40 я маю вмерти
Чи в 55, чи навіть в 70
Lizavel• 19 июля в 16:32
Ответ дляМетелики на душі

Ось тому ви пишите з помилками, а я ні)
ПишИте
ЯсноВидящая• 19 июля в 16:35
Ответ дляФорточка
Вам його у рамочку і на стіну?
Чи вам потрібна людина з якою ви будете народжувати, виховувати, відпочивати, розвиватись? Яка вигода для чоловіка, якщо у вас крім молодості нічого нема?
Lizavel• 19 июля в 16:35
Ответ дляФорточка
Скільки Вам років? Ви в Україні?
Lizavel• 19 июля в 16:39
Ответ дляФорточка
А де тут про кохання?
Невгамовна сила• 19 июля в 16:45
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто

Автор а які козирі є у вас? Чи тільки пісічка?
Це ж треба прийти і так обісрати незнайому людину. Власних комплексів не видно, я так розумію?
Апофиозная• 19 июля в 16:49
https://youtube.com/shorts/v8yyvGDnzOw?feature=sha...
ЯсноВидящая• 19 июля в 16:51
Ответ для100%
Чому ви думаєте що їй не повідомили? Вона швидко погодилась на брак по розрахунку з брачним контрактом. Його інтерес гарна мати. Вона получила багато грошей, дітей, і золоту рибку, що виконує її бажання. Чоловік привабливий без особливих тараганів, просто дуже зайнятий. Коханок і гульок за ним я не помічала.
100%• 19 июля в 16:54
Ответ дляЯсноВидящая
Ну, це все добре, але якщо там немає кохання, а вона його не знала ще у житті, то сумніваюся, що вона щаслива, як жінка !
Астановитесь• 19 июля в 16:56
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто

И мужик старше на 15 лет раз вы такая классная
Королева ганделику• 19 июля в 16:56
Ответ дляЯсноВидящая
Вам його у рамочку і на стіну?
Чоловік не шукає вигоду)
Хотілось шось дійсно корисне почути, але тільки тут тільки обсирають один одного далекі від теми
Все ж потрібно на форум ескортниць мабуть😂
Апофиозная• 19 июля в 16:58
Ответ дляКоролева ганделику
Чоловік не шукає вигоду)
Вигода вигодою, ескорт ескортниці, а вже в 40 як не хомутай, не вийде та як у 20
ЯсноВидящая• 19 июля в 17:00
Ответ дляКоролева ганделику
Чоловік не шукає вигоду)
Тут була дійсно дуже корисна порада:
Будьте собою, розвивайтесь, вчиься, мандруйте, робіть все щоб вам було легко, весело, цікаво, без чоловіків. А чоловік сам знайдеться. Якщо це не підходить, то дійсно екскортниці порадять.
MrRoma• 19 июля в 17:08
Ответ дляМетелики на душі

Ось тому ви пишите з помилками, а я ні)
ПишЕте. . , так, на майбутнє, раз Ви рахуєте що без помилок пишете....
Королева ганделику• 19 июля в 17:08
Ответ дляАпофиозная
І в 40 і навіть в 70 виходять заміж
Якщо ви так думаєте, то і в 20 не будете цікаві чоловіку🤭
Апофиозная• 19 июля в 17:12
Ответ дляКоролева ганделику
І в 40 і навіть в 70 виходять заміж
Я не думаю, то є правда