Твоя космішна• 19 июля в 17:31
Дівчата, мені потрібен Дайсон?)
Маю довге (до попи) пористе, дуже густе волосся. Тільки сушу його та використовую браш, щоб його привести до ладу і «пригладити». Фена 2 - Байбілісс та парлюкс. Чи потрібен мені Дайсон ? Він дійсно такий хороший ? І якщо так, то який саме ви порадите ?
Кидаю курити• 19 июля в 17:32
Обычный самый, он достаточно мощный, чтоб просушить густые волосы и есть насадка прилизывалка.
А нужен ли, сами решайте.
Кидаю курити• 19 июля в 17:40
Кстати, возможно, вам подойдет выравниватель, он же и сушит тоже. Просто я им не пользовалась, потому ничего не могу сказать.
Замурмишка• 19 июля в 17:45
Ответ дляТвоя космішна
Навіщо ?))
Навіщо густе плристе волосся до попи? Зробіть кератин, вкладіть нормально
Твоя космішна
• 19 июля в 17:47
Ответ дляЗамурмишка
Навіщо мені вбивати кератином чудове та здорове волосся ? Мені не складно доглядати за довгим волоссям. Всього 3 рази на тиждень 40 хвилин разом з миттям
Стопясят раз обсуждала• 19 июля в 17:47
Если есть деньги и вам действительно его хочется то купить то можно , но вау эффекта никакого не будет , высушит волосы как и обычный фен бэбилис
Твоя космішна
• 19 июля в 17:48
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А я думала, що всі в такому екстазі саме через вау ефект
Стопясят раз обсуждала• 19 июля в 17:51
Ответ дляТвоя космішна
Абсолютного никакого эффекта , месяц сейчас с подругой отдыхаем у нее Дайсон я пользуюсь , сушит точно так же как и бэбилис . Если есть лишние деньги то конечно можно себя побаловать и купить он меньше удобнее брать , чем к примеру маю бандуру но именно вау никакого нет
Замурмишка• 19 июля в 17:56
Ответ дляТвоя космішна
Це реструктиризація, а не вбивання. Вам що 60+ з такими поглядами?
Твоя космішна
• 19 июля в 17:57
Ответ дляЗамурмишка
Я вам не навʼязую свою думку і залишусь при ній ❤️ не варто ображати за погляди відмінні від ваших 🙏🏻
Бабо-лебідка• 19 июля в 18:01
Ответ дляЗамурмишка
Вы свои услуги пиарите? С чего такая агрессия?
Кератин убивает тонкие волосы
Только мастера потом поют песню про ’вызабыликакиеваааши’
Адавайтеищёрас сделаем
Кератин убивает тонкие волосы
Адавайтеищёрас сделаем
Ума Палата• 19 июля в 18:05
Ответ дляТвоя космішна
Я так хотела его, муж мне подарил.
Я чего-то ожидала от этого фена сверхъестественного. А так, просто быстрее сушит волосы. Насадки прикольные, шнур длинный.
С учётом того, что мне реально пора было заменить фен, я довольна
Кидаю курити• 19 июля в 18:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У меня был бебиблис и мне сильно пересушивал волосы, хотя, мне и фен Дайсон не зашел, именно из-за мощности, вот стайлер норм.
...аяприкольная• 19 июля в 18:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не сушить він так само
Твоя космішна
• 19 июля в 18:12
Ответ для...аяприкольная
Автор, який саме запит?
Чи буде вау ефект ? Чи буде сушіння швидше та чи буде їх пригладжувати (якщо це стайлер)
Напланетянка• 19 июля в 18:14
Не думаю что нужно переплачивать и покупать пылесос именно Дайсон.
...аяприкольная• 19 июля в 18:18
Ответ дляТвоя космішна
Краще airstrayt , якщо потрібно пряме волосся. Він працює і як фен теж, але в ньому невелика потужність
Якщо вам швидко сушити, можна звернути увагу на фени gama. Вони досить якісні
Stepa_nida• 19 июля в 18:22
В мене є бебіліс і дайсон (стайлер і фен).
Дайсон фен виграє у бебіліс лише за 2 факторами: можна встановити менш потужний потік волосся (мені це важливо, бо в мене тонке і негусте волосся, яке розлітаєтсься миттєво з бебіліс). І за розмірами дайсон трошки компактніший. В фені дайсон звісно є додаткові плюшки (типу насадок коанда від пушіння чи датчик температури), але це більше погратись. В іншому бебіліс шикарний фен, парлюкс теж в принципі.
Про пористе волосся, бачила дівчата з пористим непогано вигладжують насадкою ’великий браш’ в стайлері, така насадка була в нових поколіннях.