Клептоманка• 19 июля 2025
Яка недорога процедура для обличчя реально оновила шкіру?
Xвостокрутелка• 19 июля 2025
Массаж роликом вдома на постійній основі класно освіжив обличчя - тепер воно більш здорового кольору, живе. Вітамін С в порошку додавати у маски (його і пити також можна, універсальна штука).
маска Ілона• 19 июля 2025
Піллінги взимку.
Спробувала пару раз і я в захопленні.
Шкіра просто чудова.
Влітку процедуру робити не можна.
Взимку можна курсом
Спробувала пару раз і я в захопленні.
Шкіра просто чудова.
Влітку процедуру робити не можна.
Взимку можна курсом
Кров з молоком• 19 июля 2025
+ за сон і ще скін фастінг, як не дивно. Коли перестала маніакально мазюкати щодня всі корисності на себе, так і посвіжіла.
Пиу!Пиу!• 19 июля 2025
у меня только летом классная кожа на лице, когда подзагорю и ничего не мажу на себя. зимой я вся шелушусь, облезаю, сохну, кожа стянутая, с покраснениями жуткми хотя весь уход проф, за кучу денег и подобран косметологами....
Трільчиха• 19 июля 2025
Ответ дляНе за Будка
Домашній догляд з вітаміном с.
І гідрофішел на пост основі
Какими средствами с витамином С пользуетесь?
Не за Будка• 19 июля 2025
Ответ дляТрільчиха
Ренью маска, сиворотка, крем і елексір смартофодерма