Простецкая• 19 июля в 20:27
Хорватія. Куди порадите їхати
Дівчата, куди порадите їхати в серпні в Хорватії. Хто де був, і де вам сподобалось? Була там лише в Макарській, і там дууууже людно. Але з іншого боку там ввечері є куди піти, і багато пляжів. Можливо порадите ще якісь цікаві місця. Море там суперове, тому хочу саме туди_ їхатиму на авто. Чорногорію не роглядаю через росіян.
P/S. У мене раптово звільнилось 2 тиждні на початку серпня. Зазвичай букаю і планую заздалегіть, а тут трапилась незапланована відпустка
Правильно_Валерчик• 19 июля в 20:37
Ответ дляЯблокоРаздора
Аргументуйте
В сезон людей тьма, на пляже - стоя только)) все украинцы в Хорватию приехали ))) помимо остальных приезжих
Простецкая
• 19 июля в 20:41
Ответ дляПравильно_Валерчик
а на якому морі в сезон небагато людей? крізь товпа народу, в деяких країнах ще і пляжі платні
ЯблокоРаздора• 19 июля в 21:05
Порадьте в Хорватії пляж для дітей де вхід пологий і не дуже глибокий
Роздратована шкіра• 19 июля в 22:40
Ми зараз в Дубровніку. Не так і багато людей, як в Албанії, приміром. Якраз була нагода порівняти.
Живемо в Мліні, пляж широкий, всім місця вистачає. Вхід - дрібна галька , а потім пісок. Ціни за шезлонг чи зонт - 5євро. Сет 15. Ті, шо ВІП із сервісом - 50євро
Греція цього року дорожча за Хорватію.
Єдине, низовка якась прийшла і теплу воду повернула на 23, але загалом все кайфово.
Перші три - Срєбрєно/Мліні, остання - Дубровник.
Греція цього року дорожча за Хорватію.
40каградусная• 20 июля в 08:33
Ответ дляЯблокоРаздора
Острів Чіово, пляж Копакабана. Чудово для дітей. Не людно. Але там лише апарти, готелів нема