Первоклашка Я• 20 июля в 17:41
Мій досвід виходу з депресії
Створюю тему, щоб когось може надихнути звертатись до спеціалістів за допомогою, а не намагатись самостійно справлятись з "лінню", яка має насправді діагноз депресія.
Довго вагалась звертатись до психолога, бо і тут було багато тем і взагалі розуміла, що психолог мені моє життя не змінить, а що треба робити, щоб його покращити, я і сама знаю. Але якось нічого не змінювалось, так варилась я декілька місяців, тільки дратувалась на чоловіка і дітей. Подруга мене спихувала до психолога, я відбивалась, але врешті вирішила звернутись. Розуміла, що могла втратити гроші, але я їх і так втрачала, не допрацьовуючи через свій стан.
Не знаю, як це працює, але мені допомогло. Психолог нічого за мене так і не зробила, звісно) Але якось з´явилось бажання рухатись самій.
Ще не можу сказати, що почуваюсь добре, але принаймі про антидепресанти поки не думаю. А вже готова була і на них, і було байдуже на набір ваги і тд.
Поділіться своїм досвідом роботи з психологом, що вам допомогло?
Бо я намагаюсь розкласти для себе, що ж спрацювало, і не можу дати однозначну відповідь.
Советчица Года• 20 июля в 17:43
Значит у вас была не депрессия. Диагноз «клиническая депрессия» ставит психиатр. И лечит её психиатр
Христя в тiстi• 20 июля в 17:43
Ответ дляСоветчица Года
И только медикаментозно, а не ’я решила ад не пить’
Советчица Года• 20 июля в 17:44
Ответ дляХристя в тiстi
💯
З вишневого садка• 20 июля в 17:44
Депресія-це хімічні порушення в мозку, навряд чи психолог може це вирівняти. Значить не депресія у вас була, хоча рано щось казати, якщо через пів року, рік, ви будете в нормальному стані, можна про щось говорити
Христя в тiстi• 20 июля в 17:44
Ответ для220В
Така собі реклама психологів)))
Да, ещё б денег на них дали, я б в принципе, и сходила
Но с нынешними ценами на продукты, психолог пусть себя кормит сам ))
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:45
Ответ дляСоветчица Года
ой не начинайте, моя подруга - как раз психиатр, и она мне предлагала или АД или психотерапию. И после одного неприятного события, я решилась на терапию.
Поэтому считайте, что направление от психиатра у меня было.
З вишневого садка• 20 июля в 17:46
З таким же успіхом можна у психолога зуб полікувати, або зламану руку. Депресія, це не просто не було настрою, там цілий комплекс фізичних проявів
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:46
Ответ для220В
Така собі реклама психологів)))
яких? всіх?))
ну тоді так, рекламую психологів)
Советчица Года• 20 июля в 17:47
Ответ дляПервоклашка Я
Попросите подругу разъяснить вам матчасть 🤦♀️
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:47
Ответ дляЗ вишневого садка
так, це хімічні порушення, які лікуються медикаментозно, або психотерапією. І це думка лікаря, яка мені якраз і пропонувала не затягувати.
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:47
Ответ дляСоветчица Года
ви лікар?
220В• 20 июля в 17:47
Ответ дляХристя в тiстi
Я ходила два раза с интервалом в10 лёт.Один раз за 100 дол час к крутому, второй недорого к начинающей девочке В обоих случаях результат- анекдот
З вишневого садка• 20 июля в 17:47
Ответ дляПервоклашка Я
Як проходили сеанси психотерапії? Конкретизуйте
220В• 20 июля в 17:49
Ответ дляПервоклашка Я
На АБО , а ТА
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:49
Жах! от якраз після таких тем, я і не зверталась за допомогою до психолога.
І подумала, може після моєї теми, хтось наважиться.
Бо судячи з коментарів, люди самі потребують допомоги, і геть не розбираются в суті питання, але при цьому намагаються виступати в ролі експертів.
А хтось інший це приймає на віру.
З вишневого садка• 20 июля в 17:49
Ответ дляПервоклашка Я
Не «або» а -«і». З клінічної депресії на психотерапії виїхати-це щось фантастичне
Советчица Года• 20 июля в 17:49
Да и по вашему стилю общения здесь, становится очевидно, что до ремиссии мам ещё понадобятся много лет терапии
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:49
Ответ дляСоветчица Года
Да
тоді ви геть некомпетентний лікар, і не знаєте протоколів лікування)
але ж ви самі знаєте, що ніякий ви не психітар.
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:51
Ответ для220В
На АБО , а ТА
це важкі депресії лікуються і тим і іншим.
А у мене не було ще важкого ступеню.
220В• 20 июля в 17:51
Ответ дляПервоклашка Я
А хтось інший це приймає на віру.
Совсем туго с клиентами ?
Советчица Года• 20 июля в 17:51
Ответ дляПервоклашка Я
Жінко, лікуйтесь! В вас ще є час.
З вишневого садка• 20 июля в 17:51
Ответ дляПервоклашка Я
А хтось інший це приймає на віру.
Вам пишуть люди, які на власній шкурі знають що таке клінічна депресія, тому не треба казочками нас годувати
220В• 20 июля в 17:52
Ответ дляПервоклашка Я
А у мене не було ще важкого ступеню.
Ніт
Первоклашка Я
• 20 июля в 17:52
Ответ дляСоветчица Года
що не так з моїм стилем?
Ви б тут з коментаторами визначились)) чи то мені ще багато років до ремісії чи у мене немає ніякої депресії
З вишневого садка• 20 июля в 17:53
Ответ дляПервоклашка Я
що не так з моїм стилем?
Ну, давайте так-поговоримо через рік. напишіть нам, будемо чекати
Да Щас же• 20 июля в 17:53
Ответ дляПервоклашка Я
А хтось інший це приймає на віру.
Вас просто задавила жаба віддавати по 1000 грн. І ви вирішили припинити депресувати😄