Первоклашка Я• 20 июля 2025

Мій досвід виходу з депресії

Створюю тему, щоб когось може надихнути звертатись до спеціалістів за допомогою, а не намагатись самостійно справлятись з "лінню", яка має насправді діагноз депресія.
Довго вагалась звертатись до психолога, бо і тут було багато тем і взагалі розуміла, що психолог мені моє життя не змінить, а що треба робити, щоб його покращити, я і сама знаю. Але якось нічого не змінювалось, так варилась я декілька місяців, тільки дратувалась на чоловіка і дітей. Подруга мене спихувала до психолога, я відбивалась, але врешті вирішила звернутись. Розуміла, що могла втратити гроші, але я їх і так втрачала, не допрацьовуючи через свій стан.

Не знаю, як це працює, але мені допомогло. Психолог нічого за мене так і не зробила, звісно) Але якось з´явилось бажання рухатись самій.
Ще не можу сказати, що почуваюсь добре, але принаймі про антидепресанти поки не думаю. А вже готова була і на них, і було байдуже на набір ваги і тд.
Поділіться своїм досвідом роботи з психологом, що вам допомогло?
Бо я намагаюсь розкласти для себе, що ж спрацювало, і не можу дати однозначну відповідь.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
будут жесткие побочки, по своим знакомым смотрю ад не конфетки. многие и с ними страдают дальше.
хтось страждає, а комусь навпаки стає легше.
Я боялась набору ваги.
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
Це неправда. Я пила і не одне найменування. Ні побочок, ні залежності, вихід спокійний. Якщо лікар адекватний і розуміє що призначає. Все індивідуально
Патриоточка• 20 июля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
О, моя ситуація😂 поки смажений півень в попу не клюнув-все боялась приймати… це ваша нервова система реагує, і коли будете починати пити-вони неодмінно будуть, перевірено на власному досвіді
я не люблю, когда ,что то болит, не придумываю себе болячки, наоборот. поэтому специально ничего себе не придумываю. лечусь от чего то, по рекомендации врача принимаю, начинает, что то болеть, лезу в инструкцию, только так и узнаю, что побочки. побочки серьезные.
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
Перша теза ким доведена?
Цікаво, а як дослідники досліджували первобитні африканські племена?
Mental Illness in Primitive Societies
Paul K. Benedict &Irving Jacks
Pages 377-389 | Published online: 08 Nov 2016
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Є багато хвороб сучасності, а аутоімунні захворювання там були?
І цікаво, як вчені це могли дослідити?) У кого була деперсія, а у кого ні.
Mental Illness in Primitive Societies
Paul K. Benedict &Irving Jacks
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
У всіх препаратів є перелік побочки але це не означає що у вас має все те бути.
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляlilul990
Mental Illness in Primitive Societies
Paul K. Benedict &Irving Jacks
Хто ця людина,який в нього досвід і чому ви вважаєте його абсолютним авторитетом? Можна власними словами?
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
і не набрали вагу?
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
і не набрали вагу?
Ні. Вагу я набираю заїдаючи стрес солодким. Від препаратів ніколи. АД мені такого ефекту не дають. Від нейролептиків набирається вага частіше. Я не боюсь таблеток, тому що в мене бували такі стани, що іншого виходу просто не було.
Патриоточка• 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
сейчас побочки на все, организм химию не принимает, даже заболеть чем то страшно. поэтому всегда настраиваюсь, что все прекрасно, здорова, все будет хорошо. но после рождения ребенка все, жизнь остановилась. по факту могу чему то порадоваться, а так все не радует. притупилось все. работу нашла, зп хорошая, короч ничего не радует. думала деньги, покупки исправят ситуацию...временно. эффект чего либо очень быстро проходит. устала жить, хз
Патриоточка• 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
побочки серьезные, что не начну пить. любые лекарства.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
ну дивіться, я боялась набрати вагу, всі ці підвищення тривожності, нудота, біль у шлунку і тд (те що є в переліку мене не лякало), думала якось перетерплю, але знову поправитись - це найстрашніше було.
Але потім у мене такий стан виник, що мені стало по фіг на все, і на вагу в тому числі. Типу стану жирною коровою - ну і що? І тоді я вже готова була на АД, бо гірше по ідеї стати не мало б.
Але вирішила ще зробити заворот у психотерапію, типу ну я вже все перепробувала, залишилсь тільки АД.
З вишневого садка• 20 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
Які саме побічки?
Анонимушка• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Ви молодець, щось робите, шукаєте вихід. Здоров´я це головне, хоч і банально звучить
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
ну мені приблизно так лікар і пояснювала, але все рівно читала на форумах, що таке часто. І зрозуміло, що не від препарату як такого, а від збільшення апетиту. Ось цього я дуже боялась.
Патриоточка• 20 июля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Які саме побічки?
от гормональных кашель постоянный, головная боль, которую невозможно терпеть. от антибиотиков и обезбал, жаропониж суставы, боль до не вощможности ходить, от аллергии, не могу утром проснуться, как зомби. я аллергик и чувствительность с возрастом все больше.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
ну я реально згаяла багато часу(, втратила гарну можливість підвищення, це ще більше мене добило. Якби одразу звернулась, то може все було б краще. Але добре, що хоч так. Я прям зараз не збираюсь вагітніти, але мене це вже не лякає, тобто якщо що, я то вірю, що справлюсь. А АД боялась вживати, боялась на них випадково завагітніти, хоч взагалі не до сексу було) Але страх випадкової вагітності у мене ще з 17 років) Хо вже і чоловік є і ми плануємо.
Пластилин_Колец• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
і не набрали вагу?
Я на сертраліні схудла((
Новопоштинская• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Жах! от якраз після таких тем, я і не зверталась за допомогою до психолога.
І подумала, може після моєї теми, хтось наважиться.
Бо судячи з коментарів, люди самі потребують допомоги, і геть не розбираются в суті питання, але при цьому намагаються виступати в ролі експертів.
А хтось інший це приймає на віру.
Наважиться на що? Якби я свою дитину продовжила лікувати у психолога, коли їй треба була термінова психіатрична допомога, то її б уже не було.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Я на сертраліні схудла((
блін) чого я цього раніше не знала))
Але може у вас були проблеми з дефіцитом маси тіла?
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
це не для вас було, у вас інша історія.
Новопоштинская• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
це важкі депресії лікуються і тим і іншим.
А у мене не було ще важкого ступеню.
У вас її взагалі не було.
Пластилин_Колец• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
блін) чого я цього раніше не знала))
Ну так я була худою і ще більше схудла, на початку прийому апетит знижується і мало їм((
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
У вас її взагалі не було.
хочеться дуже по-злому пожартувати, але утримаюсь.
Гарного дня вам! Приділіть краще час дитині.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
то у вас інший ефект( щось по типу - де тонко, там і рветься. У вас дефіцит ваги, ви ще більше худнули( у мене навпаки схильність до набору ваги, то я б точно набрала
Патриоточка• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
автор, видно, что вы хороший человек, желаю Вам счастья.
Советчица Года• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
ну так а чому ліки не спробуєте? Я нічого не пробувала, у мене був рецепт, але вирішила перед цим спробувати терапії, а якщо ні, тоді вже точно вживати АД.
АВ моєму випадку Ад не найкращий вибір, бо в планах була вагітність, а АД приймати треба щонайменше ще рік після того, як стан стабілізується.
Капец🤦‍♀️вам даже не объяснили схему приёма антидепрессантов.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
Дуже дякую! Не знаю з приводу чи гарна людина, але тему точно створювала з добрими намірами. Але вже як вийшло)

Ви також не здавайтесь, Може ваші болі - це також один з проявів депресії? У мене дуже боліла голова( але як стан покращився, то і головні болі пройшли. А може і співпало так.
автор Первоклашка Я • 20 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Дякую, що ви ще в моїй темі)
Патриоточка• 20 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я

у меня все норм в плане здоровья, а вот жить себя заставляю. самое страшное, что сейчас уже у меня, что нет страха смерти ни своей, ни близких. раньше это было для меня ужасом. наверно война сделала свое дело. просто нет желания жить, что то делать ни в каких сферах. заставляю себя все делать, потому что надо