АБВГДэшница• 20 июля в 18:08

        есциталопрам антидепресант треба відгуки
Чи були побочки ?чи допомогло лікування ?
І чи прибавилась зайва вага ?
Я Вас не боюся• 20 июля в 18:12

		Тут багато тем було саме про есцитплопрам. Можна пошукати.
П´ю вже два роки. Заходила без побочок. Не погладшала. Живу набагато спокійніше. Проблеми нікуди не ділись із життя, але я по-іншому на них реагую.
			АБВГДэшница
		• 20 июля в 18:27

                        Ответ дляЯ Вас не боюся

		Тобто щоб нормально жити треба їх на постійній основі пити ?якщо відмінити то все повернется ?

                    Я Вас не боюся• 20 июля в 18:30

                        Ответ дляАБВГДэшница

		Ні, звичайно. Кожен випадок індивідуальний. Я маю важке лікування іншої хвороби, та ще й у минулому депресивні епізоди. То мені це показано на все життя, мабуть.

66сезон666серия• 20 июля в 18:45

                        Ответ дляАБВГДэшница

		так((

Садова гойдалка• 20 июля в 22:22

		8й год с ним, полет нормальный. Пью вместе с гидазепамом. Только ж сами себе не назначайте! Сначала врач.