АБВГДэшница• 20 июля 2025
есциталопрам антидепресант треба відгуки
Чи були побочки ?чи допомогло лікування ?
І чи прибавилась зайва вага ?
Я Вас не боюся• 20 июля 2025
Тут багато тем було саме про есцитплопрам. Можна пошукати.
П´ю вже два роки. Заходила без побочок. Не погладшала. Живу набагато спокійніше. Проблеми нікуди не ділись із життя, але я по-іншому на них реагую.
АБВГДэшница
• 20 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тобто щоб нормально жити треба їх на постійній основі пити ?якщо відмінити то все повернется ?
Я Вас не боюся• 20 июля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ні, звичайно. Кожен випадок індивідуальний. Я маю важке лікування іншої хвороби, та ще й у минулому депресивні епізоди. То мені це показано на все життя, мабуть.
66сезон666серия• 20 июля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
так((
Садова гойдалка• 20 июля 2025
8й год с ним, полет нормальный. Пью вместе с гидазепамом. Только ж сами себе не назначайте! Сначала врач.