Баба Йога• 20 июля в 19:32

Чи була у вас колись діарея через нерви?

Завжди як тільки у мене нерви , я бігаю в туалет . Так з дитинства . Або йду на якусь важливу подію - туалет . Хвилююсь - туалет . І так постійно .
Зараз перебуваю у жахливих стосунках , нервів йде дуже багато , практично кожного дня .
І крайні 2-3 тижні діарея . Не просто якась разова акція , а прям вже десь тижнів 2 діарея .
У когось було щось схоже ? Як думаєте може бути синдром роздратованого кишечника ? Чи бити на сполох ?
І чи може діарея тривати 2-3 тижні від нервів ?
Що думаєте ?
Ms. Android• 20 июля в 19:32
Конечно. Мы, что, не люди?
ВЫВсеВрете• 20 июля в 19:32
Конечно, так всегда
Оябунчик• 20 июля в 19:34
я еще и по маленькому бегаю на нервах каждые 5 мин(
Обстановщица• 20 июля в 19:34
Ведмежа хвороба. Так у багатьох.
Ms. Android• 20 июля в 19:36
Ответ дляОябунчик
Особенно перед поездкой.
Во время, хоть бы раз, пусть и дорога дальняя, а как сборы и выход, так летаешь )
Карусель-весель• 20 июля в 19:38
Каждый обстрел
автор Баба Йога • 20 июля в 19:39
Ответ дляОбстановщица
Ведмежа хвороба. Так у багатьох.
А вона може тривати 2-3 тижні ця хвороба ?
Бо у мене діарея вже тижні 2 точно (
Королева краси• 20 июля в 19:41
Автор, від нервів поспіль 3 тижні. Треба задуматись. Поспостерігайте ще тиждень, як ні то йдіть до лікаря
автор Баба Йога • 20 июля в 19:41
Ответ дляОябунчик
Ну це коли беруть сильні нерви .
Я просто живу у напрузі і нервах через стосунки.
І от хвилююсь чи може бути діарея на такій довгій постійній основі
От вже як 2 тижні
Королева краси• 20 июля в 19:42
Ответ дляБаба Йога
Ну це коли беруть сильні нерви .
От вже як 2 тижні
І про стосунки теж задумайтесь. Стосунки мають приносити радість, а не стрес
автор Баба Йога • 20 июля в 19:43
Ответ дляКоролева краси
У вас було 3 тижні ? Вірно розумію ?
Бо у мене теж десь так

Та я вже задумалась , думаю може попити якісь пробіотики для мікрофлори кишечника
І до лікаря піти
Вам телефонограмма• 20 июля в 19:43
Может, со мной такое при обстрелах и неделю потом, судя по звукам, то у соседей сверху такая же проблема
ПотеряласЯ Я...• 20 июля в 19:44
Ответ дляБаба Йога
У вас було 3 тижні ? Вірно розумію ?
Бо у мене теж десь так

І до лікаря піти
Автор, біжіть з таких стосунків!
Статус Ква• 20 июля в 19:49
Організм шукає як розслабитися і розлабляється доступним способом
Кундалина• 20 июля в 20:03
У всех бывает, называется ’ ведмежа хвороба’
Викасикрет• 21 июля в 04:12
Автор, в мене так з дитинства. Екзамен, дальня дорога, співбесіда на новій роботі, перший день на новій роботі, день розпису з чоловіком і т.д. - діарея. СРК ставили діагноз.