Курочка-чубаточка• 20 июля 2025
Вот за какие шиши стася Макеева отдыхает на Мальдивах с мужем?
Крихітка на всі• 20 июля 2025
Бачила її в Супер мамі. Здалося, що вона якась бидлувата, помітила, що піпл таке хаває, тому виглядає так, що відпочиває за кошт своєї аудиторії .
Б´ю байдики• 20 июля 2025
Та у них денег до хрена, они на ТТ зарабатывают очень нормально, контент и реклама
ЯсноВидящая• 21 июля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
«Піпл»😜
Как_б_не_так• 21 июля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
За рекламу казика поехала?
казик платит в тыс у.е. за рекламу) у Корячки помню 10 штук у.е. стоила их реклама)