ГейСюда• 20 июля 2025

А вам нравится группа "На-На"?

Пластилин_Колец• 20 июля 2025
Шинанайда опа,шина ши на на

Дама-мадама• 20 июля 2025
Влюблена всю жизнь!
ГендиреХтор• 20 июля 2025
Нет
No problems• 20 июля 2025
Мне нравится «Ля-Ля»
Ванна Тазиковна• 20 июля 2025
Фаина Фаина
Фу
Залізна пані• 20 июля 2025
Очередной кацапский шлак
автор ГейСюда • 20 июля 2025
Я выросла на их песнях.
Ушла и Пришла• 20 июля 2025
Чула на болотах жаб розважають.
Шмоточницаца• 20 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Я выросла на их песнях.
Кроме них исполнителей больше не было

Ушла и Пришла• 20 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Я выросла на их песнях.
Ооо,то вам вже пора того,про вічне думати...
Блакитна устриця• 20 июля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Кроме них исполнителей больше не было
Буланова была и Мираж
Я не чарівниця вам• 20 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Чула на болотах жаб розважають.
Что это за группа такая? Нана? И почему она связана с рашистами
Ушла и Пришла• 20 июля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Гугл працює цілодобово.
Летюча помилка• 20 июля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Фаина Фаина
Фу
Варвара лучше
Я не чарівниця вам• 20 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Гугл працює цілодобово.
Если бы нас интересовал только гугл, то мы бы не собрались здесь, и не общались)
Залізна пані• 20 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Я выросла на их песнях.
Удалено администрацией...
Мочалкин блюз• 20 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Дивна думка.
Мені 49, і На На були популярні, коли я була старшою школяркою та студенткою.
За вашою логікою, всім 45-50 літнім час тойво... про вічне думати?
П.с: На на терпіти не могла.
Ванна Тазиковна• 21 июля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Варвара лучше
В них нема такої пісні
Ушла и Пришла• 21 июля 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Дивна думка.
П.с: На на терпіти не могла.
Їм вже всім під 60 .Один на тому світі.І я вже на пенсії майже.Так що пора...

Мочалкин блюз• 21 июля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
В них нема такої пісні
Зато у Бі-2 є.
Kittaa• 21 июля 2025
Удалено администрацией...
13чудоСВЕТА• 21 июля 2025
Мне в детстве очень нравился их хит ’Фаина’.
Дама-мадама• 21 июля 2025
Никогла эту хрень не слушала. У меня в тот преиод был переходеый возраст, и я слушала тяжелый металл
Все буде Україна• 21 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Я выросла на их песнях.
Бляха, з того плакати треба, не думали? А в нас ще й в груди себе б´ють про ’не на часі’ і про ’я всю жизнь так разгаваріваю’. Мені геть по цимбалам хто і як спілкується, але невже не спрацьовує мозок? Цікаво, чому ми не виросли на китайських, італійських, молдавських піснях? Та хай навіть чому не на американських, бо ж від них типу все горе. Чому нам не вкладали в рот турецьку? Жодних паралелей? То зараз би хоч трохи признавали, що все оте, що було ДО, то було примусове згвалтування. Але завуальоване, розтягнуте в часі. Яке в більшості випадків і призводить до розвитку Стокгольмського синдрому. А тепер психіатрію видавати за ностальгію? Ну таке собі
Твоя космішна• 21 июля 2025
Слушала в утренней звезде, на песне года. А что у них 2 песни упала шляпа и Фаина. Мне тогда лет 7 было, у меня родители по Джерси Кингу , Тони Брекстон, Уитни Хьюстон балдели. А ну правда Аллегрова была еще

А вообще напомнили, у меня мама нон стоп песню лонели и Коко Джамбо слушала, надо скачать
Дама-мадама• 21 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Та ну! Якщо людина не хотіла, вона те гімно не слухала. Нажаль, більшість що тоді, що зараз - хавають із задоволенням все лайно, що їим в голови вкладають
Бараболька• 21 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Вы так рано собрались покинуть этот мир?
Все буде Україна• 21 июля 2025
Ответ дляДама-мадама
Підтримую. Я не слухала. Я кайфувала від Стінга, Бітлів, Тоні Брекстон, Меркюрі, Абби. Боже, як ми запалювали з батьком під Аббу, аж згадала
Аnnеt• 21 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Я выросла на их песнях.
выросла, ага, так сказать, на органических удобрениях
Шмоточницаца• 21 июля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Буланова была и Мираж
Блювота они все, для меня и тогда была. Я увлекалась Фреди Меркьюри и тп.